Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Fame MMA 8. Marcin Najman chce zostać kierowcą karetki. Nie musi pobierać wynagrodzenia

41-letni Marcin Najman, który na Fame MMA 8 zmierzy się z Kasjuszem Życińskim, zdradził swoje plany na przyszłość. - Jak najszybciej dostarczać chorych do szpitala - mówi sportowiec w filmie zamieszczonym na Twitterze.
Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Marcin Najman WP SportoweFakty / Anna Klepaczko / Na zdjęciu: Marcin Najman

Elektryzująca gala i walka Polaka o pas!

"Chciałbym zostać kierowcą karetki. Myślę, że tam się przydam najbardziej. Ci, którzy ze mną jeździli, wiedzą doskonale, że predyspozycje mam. Coś dla społeczeństwa pozytywnego ode mnie. Nawet nie muszę pobierać za to wynagrodzenia. Wystarczy, że ZUS mi zapłacą i mogę jeździć" - zapowiedział Marcin Najman na Twitterze.

Najman wydaje się być zdeterminowany w swoim postanowieniu. "Jak najszybciej dostarczać chorych do szpitala i tym samym ratować im życie. A myślę, że jestem w tym całkiem niezły" - dodał w filmie opublikowanym na portalu społecznościowym.

Gwiazdor Fame MMA planuje zakończyć karierę w sportach walki pojedynkiem na zasadach boksu z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim 21 listopada. Jak zapowiedział "El Testosteron", jest to ostateczna decyzja.

"Na kilku portalach przeczytałem dzisiaj, że Najman jednak nie kończy kariery i będzie dalej walczył. Słuchajcie, nie... Bzdura! Powiedziałem, że to moja ostatnia walka i dajcie żyć. Chcę i życzę sobie tego, żeby to była moja ostatnia walka. To już jest wystarczająco długo" - podsumował Najman.

- Niektórzy mnie hejtują. Ale Fame MMA rządzi się innymi prawami. Ja tam jestem dla robienia show, żeby wygrywać z tymi ogórkami, których dostaję. Trzech już zlałem, teraz będzie czwarty w postaci El Tosta Marcina Najmana - zapowiada "Don Kasjo" przed walką na Fame MMA 8 (cytat za "Super Expressem").

Zobacz:
Fame MMA 8. "Don Kasjo" wyśmiał Marcina Najmana. "Najdroższy na świecie worek do bicia"
Fame MMA 8. Znamy niemal pełną kartę walk. Są gwiazdy i debiutanci

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Brodnicka znów kusi wyzywającymi zdjęciami

Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (2):
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×