KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Umiecie odczytać ten napis? Artur Szpilka pokazał efektowny tatuaż!

Artur Szpilka obecnie nie może trenować ze względu na niedawny zabieg. Pięściarz jednak nie próżnuje i wykorzystał wolny czas na zrobienie nowego tatuażu. Trzeba przyznać, że jego nowe dzieło robi wrażenie.

Artur Babicz
Artur Babicz
Artur Szpilka pochwalił się efektownym tatuażem WP SportoweFakty / Anna Klepaczko / Artur Szpilka pochwalił się efektownym tatuażem
Ostatnie tygodnie dla Artura Szpilki nie były najlepsze. Najpopularniejszy polski pięściarz musiał przejść operację i choć ta się udała to z pewnością wydłuży to jego powrót na zawodowe ringi (więcej na ten temat TUTAJ). Sam zresztą podczas ostatniej gali GROMDA 7 powiedział, że być może zobaczymy go wyłącznie w roli trenera (więcej na ten temat TUTAJ).

Stąd też jeżeli czeka go przymusowa przerwa od startów i treningów, to Artur Szpilka postanowił nie próżnować. Ten czas poświęcił na zrobienie sobie nowego, niezwykle efektownego tatuażu. Pięściarz postanowił wytatuować na szyi ważny dla siebie napis.

"Mój nowy tatuaż. Dostałem wiele pytań "Co tam jest napisane?". Otóż jest to WIARA, która w moim życiu ma największe znaczenie. Wiara w Boga, w samego siebie i we wszystko co robię. W poniedziałek (27 grudnia - przyp. red) kończymy, ale będzie petarda, już jest sztos straszny" - napisał Artur Szpilka na Facebooku.

Ostatni raz Szpilka walczył 30 maja, gdy jego rywalem był Łukasz Różański. Wówczas "Szpila" jako pierwszy posłał rywala na deski, ale później sam trzykrotnie był liczony. Ostatecznie sędzia zakończył pojedynek i była to jego piąta porażka w zawodowej karierze.

Zobacz także: Nie zgodził się na walkę za kilkaset tysięcy
Zobacz także: Będzie hitowa walka w KSW?

ZOBACZ WIDEO: Mamed Chalidow po operacji. Lekarze zdradzili drastyczne szczegóły
Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (15)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×