Znamy pierwszą walkę na Fame MMA 14. To pojedynek o pas mistrzowski!

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / Wiewiór i Krycha UFC
Twitter / Wiewiór i Krycha UFC
zdjęcie autora artykułu

Poznaliśmy pierwszą walkę gali Fame MMA 14, która odbędzie się jeszcze w pierwszym półroczu 2022 roku. Włodarze ogłosili, że szansę walki o pas z Maksymilianem "Wiewiórem" Wiewiórką otrzyma Krystian "Krycha UFC" Wilczak.

Podczas gali Fame MMA 13 zdradzono pierwsze szczegóły dotyczące kolejnej gali tej federacji. Przede wszystkim ogłoszono, że Fame MMA 14 odbędzie się jeszcze w pierwszej połowie roku, a konkretnie - 14 maja.

Pierwszym, oficjalnie ogłoszonym pojedynkiem zostało starcie o pas mistrzowski Fame MMA w kategorii do 77 kilogramów. Tytuł mistrza posiada Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka a pokonać go będzie chciał Krystian "Krycha UFC" Wilczak.

- Powiem tak, coś nie coś potrafię. Myślę, że mam talent. Mam wszystko, że posiadam wszystko, aby mieć ten pas - deklarował Krystian Wilczak.

W oktagonie panowie obaj mieli pierwszy spór. Wilczak apelował, aby w walce dopuszczone były łokcie. Natomiast Wiewiórka od razu zadeklarował, że nie ma zamiaru walczyć w innych zasadach niż te oficjalne.

Krystian Wilczak w ostatniej swojej walce wygrał na punkty z Maciejem "Szewcem" Szewczykiem. Natomiast "Wiewiór" wygrał w walce o pas z Adrianem "Polakiem" Polańskim.

Zobacz także: Patrykos wygrał pierwszą walkę w karierze Zobacz także: Kontrowersje na Fame MMA 13

ZOBACZ WIDEO: Co zrobił Janikowski?! Zobacz nagranie ze szczegółami

Źródło artykułu: