Co-main event Fame MMA 14 zagrożony? "The Nitrozyniak" komentuje kontuzję rywala

Zdjęcie okładkowe artykułu: YouTube /  / Sergiusz Górski o kontuzji Marcina Majkuta
YouTube / / Sergiusz Górski o kontuzji Marcina Majkuta
zdjęcie autora artykułu

Los nie oszczędza federacji Fame MMA. Niedawno z powodu kontuzji z rozpiski wypadła "Sheeya", a teraz poważne problemy ma "Xayoo". Ten ma jednak zawalczyć ze złamanym nosem. Kontuzję rywala skomentował Sergiusz "The Nitrozyniak" Górski.

Kilka dni temu potwierdziły się doniesienia o odwołaniu walki Klaudii Kołodziejczyk z Katarzyną Alexander. "Sheeya" z powodu kontuzji kciuka nie była w stanie wyjść do oktagonu 14 maja, dlatego włodarze Fame MMA musieli szukać zastępstwa dla "Lala Laluny" (więcej TUTAJ).

Niestety to nie były jedyne problemy zdrowotne przed Fame MMA 14. O ile walka pań była mniej prestiżowa w całym zestawieniu, to teraz mowa o co-main evencie. Niedawno media społecznościowe obiegło zdjęcia całego posiniaczonego Marcina 'Xayoo' Majkuta. To mogło sugerować, że jeden z najpopularniejszych streamerów w Polsce nie przystąpi do walki.

Ten jednak uspokoił fanów podczas czwartkowego programu "Face2Face" przed Fame MMA 14. Poinformował on, że co prawda doznał złamania nosa, jednakże na ten moment nie sądzi, aby jego walka była zagrożona.

ZOBACZ WIDEO: Brutalny nokaut. Cios idealny! "Skleił się z twarzą!"

Wydaje się, że kontuzja rywala to coś co może wykorzystać Sergiusz Górski. "The Nitrozyniak" jednak nie sądzi, aby to zmieniło jego taktykę na to starcie.

- To nic nie zmienia. Wydaje mi się, że nie można się skupiać na jednej rzeczy - przekonywał Sergiusz Górski.

- Czy jest to dla niego utrudnienie? Najpewniej tak. Czy jest to decydujące? Gdyby tak było to by tutaj nie siedział. On jest osobą rozważną, więc jeżeli wychodzi do walki to też kalkuluje. Połamany nie wszedłby do oktagonu. Po co miałby dostać wpie***l, aby się z niego śmiali? - podsumował "The Nitrozyniak".

Gala Fame MMA 14 odbędzie się już 14 maja na krakowskiej Tauron Arenie. W walce wieczoru wystąpią "Gimper" i "Tromba". Poza tym, w karcie walk zobaczymy m.in. Agatę "Fagatę" Fąk, Monikę Kociołek, Piotra Szeligę czy Normane'a Parke'a.

Zobacz także: Youtuber nie miał litości dla Fame MMA Zobacz także: Alan Kwieciński nie odpuszcza przed Fame MMA 14

Źródło artykułu:
Komentarze (0)