KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

"Jak chcecie poprawność to idźcie do teatru". Mocne przesłanie Piotra Szeligi przed Fame MMA 14

Media społecznościowe obiegło nagranie, na którym Piotr Szeliga za kulisami ostatniej konferencji przed Fame MMA 14 zaatakował Normane'a Parke'a. Fanom to zachowanie niezbyt się podobało. Influencer odpowiedział na wszelkie zarzuty w mocnych słowach.

Artur Babicz
Artur Babicz
Norman Parke i Piotr Szeliga Twitter / Na zdjęciu: Norman Parke i Piotr Szeliga
Walka Piotra Szeligi z Normanem Parke'em na Fame MMA 14 to jedno z tych starć, w których jest realny konflikt. To właśnie ich sprzeczka przed ostatnią, marcową, galą spowodowała, że dostali szansę wyjaśnić wszystko w ringu.

Przez długi czas kością niezgody pozostawała formuła walki. Już od początku było wiadome, że spotkają się w rzymskiej klatce. Jednak pierwotnie miał być sam boks, później K-1... a ostatecznie stanęło na nietypowej kombinacji. Pierwszą rundę zawodnicy zawalczą boksie, a kolejne dwie w MMA.

To właśnie ta formuła walki od samego początku jest największą kością niezgody pomiędzy tymi zawodnikami. Szeliga wprost śmieje się z Parke, że ten przestraszył się walki bokserskiej z amatorem. Natomiast Parke odpowiada, że to on tutaj jest mistrzem i ustala zasady.

ZOBACZ WIDEO: Brutalny nokaut. Cios idealny! "Skleił się z twarzą!"

Jak się okazuje, emocje pomiędzy zawodnikami narastają. Doszło nawet do spięcia za kulisami poniedziałkowej konferencji. Parke najpierw śmiał się z rywala, że wygląda "jak żul spod żabki", a potem zdenerwowany Szeliga wyrzucił talerz z jedzeniem rywala. Potem o mały włos nie doszło do bójki.

Nagranie z tego wydarzenia obiegło media społecznościowe. Co ciekawe, to zachowanie niezbyt spodobało się fanom. W szczególności zwrócili oni uwagę, że Szeliga nie powinien w taki sposób marnować jedzenia. Piotr Szeliga postanowił odpowiedzieć na te zarzuty na swoim profilu na Facebooku.

"Zbyt pewny siebie. Wyszczekany. Taki, siaki, s*aki, owaki. K***a, to jest FAME a jak chcecie taką poprawność polityczną, to do teatru idźcie, w sumie tam czasem lepsze spektakle jak na Fame. Co do sytuacji.. Pamiętajcie, że te szoty które oglądacie to już jest efekt sytuacji, które miały miejsce, ale nie znacie genezy i przyczyny tego zachowania. Ideałem nie jestem, nigdy nim nie byłem i nigdy się na takowego nie kreowałem" - pisał Szeliga.

Odniósł się on również do kwestii wyrzuconego jedzenia. Zaproponował sposób w jaki będzie chciał tego zadośćuczynić.

"Jeżeli uraziłem jakąś część społeczeństwa wyj***ną sałatką Pałki (Normane Parke - przyp. red.) na ziemie to nie miałem tego na celu, szanuje jedzenie i swoich odbiorców, po prostu nie będzie nikt stał ze mną twarzą w twarz i obrażał mnie z pełną mordą. Po walce zadość uczynię tej nieszczęsnej sałatce i odwiedzę jakieś schronisko dla Psiaków przekazując dobrą karmę" - zaproponował Piotr Szeliga.

Gala Fame MMA 14 odbędzie się w sobotę, 14 maja. Oprócz wspomnianej walki Piotra Szeligi z Normanem Parke'em zawalczą m.in. Agata "Fagata" Fąk, Monika Kociołem, Marcin "Xayoo" Majkut czy Mateusz "Matt Fit Lovers" Janusz. Natomiast w walce wieczoru zobaczymy Tomasza "Gimpera" Działowego oraz Mateusza "Trombę" Trąbkę.

Zobacz także: Boxdel dosadnie o zachowaniu Murańskiego
Zobacz także: Xayoo pewny siebie przed debiutem

Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×