Już skakał z radości, a wtedy Nadal... Co za akcja w finale! [WIDEO]

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / Na zdjęciu: Casper Ruud (w żółtym kółku)
Twitter / Na zdjęciu: Casper Ruud (w żółtym kółku)
zdjęcie autora artykułu

Casper Ruud dzielnie walczył w finale Rolanda Garrosa, ale to było za mało na Rafaela Nadala. Hiszpan momentami grał genialnie, co można zobaczyć na jednej z akcji.

W tym artykule dowiesz się o:

[tag=2718]

Rafael Nadal[/tag] znowu jest królem Paryża. W niedzielę legendarny tenisista wygrał w finale Rolanda Garrosa po raz czternasty w karierze. Tym razem w trzech setach (6:3, 6:3, 6:0) rozprawił się z Casperem Ruudem.

23-latek dzielnie walczył, ale to był za mało na znacznie bardziej doświadczonego rywala. Wymowna była jedna z akcji, którą udostępniono na Twitterowym profilu turnieju.

Po długiej wymianie Norweg postanowił przechytrzyć Nadala. Zagrał delikatnie za siatkę i aż podskoczył z radości. Zapomniał jednak, że po drugiej stronie kortu ma tenisowego geniusza.

Rafael nie odpuścił. Zdołał dobiec do piłki i zagrał po linii, czym zaskoczył Ruuda. Kibice aż westchnęli z wrażenia, a Hiszpan dopisał do swojego konta cenny punkt.

"Iga Świątek dogoni go najwcześniej za 12 lat". Zwycięzca Rolanda Garrosa zachwycił komentatorów >> Pierwszy trener Igi Świątek: To jest ta dziewczyna, którą poznałem >>

ZOBACZ WIDEO: Bajkowe zaręczyny. Piękna WAGs z Premier League powiedziała "tak"

Źródło artykułu: