Polka z pewnym awansem. Sprawdź, kiedy i gdzie obejrzeć kolejny mecz Igi Świątek

Iga Świątek pewnie zameldowała się w II rundzie Wimbledonu. Polka pokonała we wtorek Janę Fett 6:0, 6:3. Sprawdź, kiedy i gdzie oglądać kolejny mecz z udziałem liderki światowego rankingu.

Mateusz Kozanecki
Iga Świątek WP SportoweFakty / Tomasz Fijałkowski / Na zdjęciu: Iga Świątek
Zaledwie 75 minut Iga Świątek potrzebowała, aby uporać się z Janą Fett. Zajmująca 252. miejsce w światowym rankingu zawodniczka zdołała postawić się tylko na początku drugiego seta.

Prowadziła wtedy już 3:1 i miała szansę na podwyższenie tego wyniku. Świątek wróciła wtedy na właściwe tory i wygrała pięć gemów z rzędu.

Było to jej 36. zwycięstwo z rzędu. Polka śrubuje tym samym swój własny rekord w liczbie wygranych meczów.

Kolejną rywalką Igi Świątek będzie Lesley Pattinama Kerkhove. Holenderka pokonała Sonay Kartal w trzech setach.

Mecz Iga Świątek - Lesley Pattinama Kerkhove odbędzie się w czwartek, 30 czerwca. Na tę chwilę nie wiadomo, o której godzinie zawodniczki wyjdą na kort.

Transmisję pokaże na żywo stacja Polsat Sport, a także platforma Polsat Box Go. Tekstową relację live przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Show realizatora transmisji. Nagle w meczu Świątek pojawiło się to!
Imponujące zakończenie meczu przez Świątek. Tylko popatrz!