Kibice kochają takie ujęcia. Organizatorzy turnieju pokazali wyjątkowe nagranie ze Świątek

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / BNP Paribas Poland Open / Na zdjęciu: Iga Świątek
Twitter / BNP Paribas Poland Open / Na zdjęciu: Iga Świątek
zdjęcie autora artykułu

Iga Świątek zameldowała się już w ćwierćfinale BNP Paribas Poland Open. Oficjalny profil turnieju opublikował w sieci wyjątkowe nagranie z Polką w roli głównej.

W tym artykule dowiesz się o:

W meczu II rundy turnieju WTA 250 w Warszawie Iga Świątek tylko na początku pierwszego seta mogła obawiać się Gabrieli Lee. Później Polka wyraźnie przejęła kontrolę nad wydarzeniami na korcie. Inauguracyjną partię wygrała 6:3, a w kolejnej spisała się jeszcze lepiej, triumfując 6:2.

Organizatorzy turnieju w Warszawie przygotowują wyjątkowe filmy z meczów Igi Świątek, które później publikują w mediach społecznościowych. Jak na razie upodobali sobie slow-motion, na którym widać zagrania najlepszej tenisistki świata.

Filmy w slow-motion pozwalają wszystkim zobaczyć, z jaką precyzją gra Świątek. Można dostrzec z bliska każdy ruch Polki w drodze po wygrany punkt. Stąd też fani tenisa są zachwyceni i udostępniają nagrania w mediach społecznościowych.

Oby takie ujęcia z turnieju w Warszawie publikowano coraz częściej. Najbliższa okazja, by to zrobić będzie w piątek, gdy Świątek zagra w ćwierćfinale z Francuzką Caroline Garcią.

Zobacz ujęcie slow-motion:

Czytaj także: Iga Świątek powalczy o półfinał. Poznaliśmy godzinę jej kolejnego spotkania

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: tak się bawili reprezentanci Polski

Źródło artykułu: