Iga Świątek blisko magicznej granicy. Brakuje niewiele

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Krzysztof Porębski / Na zdjęciu: Iga Świątek
WP SportoweFakty / Krzysztof Porębski / Na zdjęciu: Iga Świątek
zdjęcie autora artykułu

Iga Świątek cieszy się coraz większą popularnością. Liczba jej fanów nieustannie wzrasta, co oczywiście nie jest niczym zaskakującym. Należy się spodziewać, że już wkrótce Polka przekroczy magiczną granicę.

W tym artykule dowiesz się o:

Polska tenisistka jest aktywna w mediach społecznościowych. Prowadzi m.in. profil na Instagramie, gdzie stopniowo uzyskuje kolejnych obserwujących. Do tej pory na śledzenie konta Igi Świątek zdecydowało się około 928 tysięcy osób.

A to oznacza jedno - zawodniczka zbliża się do magicznej granicy miliona obserwujących. Wydaje się, że kwestią czasu jest, aż licznik pokaże taką wartość.

To bez wątpienia zawrotna liczba. Oczywiście Igę ciężko porównywać z innymi sportowcami. Można jednak wspomnieć, że ikona polskiego tenisa Agnieszka Radwańska ma na Instagramie 322 tys. fanów.

Natomiast legendarna Serena Williams zgromadziła ponad 15 milionów obserwatorów. Do takiego rezultatu Idze jeszcze bardzo daleko, ale przecież ona jest na zupełnie innym etapie kariery niż Amerykanka, która de facto zapowiedziała, że kończy z grą.

Wszystko zatem jeszcze przed Świątek. Jak najbardziej może uzyskać równie imponujący wynik. Ciężej na pewno będzie jej dorównać Robertowi Lewandowskiemu. Jego instagramowy profil śledzi bowiem prawie 29 milionów osób, a jego żony Anny - 4,3 mln.

Czytaj także: > Przełamała temat tabu. "Nie widzę powodu, żeby o tym nie mówić"Serena Williams podjęła decyzję ws. swojej kariery!

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: popis nowej gwiazdy Barcy. Tak się przywitał z fanami

Źródło artykułu: