Petra Kvitova podzieliła się szczęściem z fanami. To dotyczy jej przyszłości

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Robert Prange / Na zdjęciu: Petra Kvitova
Getty Images / Robert Prange / Na zdjęciu: Petra Kvitova
zdjęcie autora artykułu

Petra Kvitova podzieliła się z fanami szczęśliwą wiadomością. Słynna Czeszka zaręczyła się ze swoim trenerem Jirim Vankiem. Warto zwrócić uwagę na miejsce, gdzie to się stało. To dla niej wyjątkowe okoliczności.

W tym artykule dowiesz się o:

Najpierw szczęśliwymi wiadomościami z życia prywatnego podzieliła się Andżelika Kerber (więcej TUTAJ), a do tego dołączyła Petra Kvitova. Czeszka poprzez media społecznościowe pochwaliła się zaręczynami ze swoim trenerem Jirim Vankiem.

"Chcieliśmy się z wami podzielić szczęśliwymi wieściami. Powiedziałam "tak" w moim wyjątkowym miejscu" - napisała Kvitova w mediach społecznościowych.

Właśnie na to miejsce warto zwrócić uwagę. Widać, że Czeszka podjęła ważną decyzja dotyczącą jej przyszłości w kompleksie All England Lawn Tenis Club, gdzie rozgrywany jest Wimbledon.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: tenisistka rozczuliła fanów. Pokazała wyjątkowy trening

Taka decyzja nie dziwi, bowiem Kvitova jest dwukrotną mistrzynią wielkiego szlema rozgrywanego w Wielkiej Brytanii (w 2011 i 2014 roku).

Jiri Vanek jest trenerem słynnej tenisistki od 2016 roku. Natomiast od 2021 roku para oficjalnie przyznała się do tego, iż łączy ich coś więcej niż tylko sprawy zawodowe. Wygląda na to, że planują oni spędzić wspólnie przyszłość.

Warto podkreślić, że to nie są pierwsze zaręczyny w historii Petry Kvitovej. Już wcześniej, bo w 2015 roku, była ona zaręczona z czeskim hokeistą Radkiem Meidlem. Ostatecznie do ślubu nie doszło, a tenisistka zwróciła pierścionek po pół roku. Poza tym Kvitova była związana z m.in. Radkiem Stepankiem czy zdecydowanie od niej młodszym Adamem Pavlaskiem.

Zobacz także: Iga Świątek o innych sportowcach Zobacz także: Kyrgios pożałuje tych słów?

Źródło artykułu: