On się nigdy nie zmieni. Fatalne zachowanie Kyrgiosa podczas US Open! [WIDEO]

Nick Kyrgios znowu nie był w stanie opanować swoich emocji na wodzy. Australijczyk dał "popis" w meczu 2. rundy US Open. Oberwało się ludziom z jego sztabu. Zareagować musiał sędzia.

Krzysztof Kaczmarczyk
Nick Kyrgios PAP/EPA / CJ Gunther / Nick Kyrgios
Nick Kyrgios pokonał w czterech setach Benjamina Bonziego 7:6(3), 6:4, 4:6, 6:4 i pozostał w grze o triumf w nowojorskim US Open.

Niestety kolejny raz więcej niż o sukcesie 27-letniego Australijczyka, mówi się o jego fatalnym zachowaniu na korcie.

Co tym razem? Pod koniec trzeciego seta Kyrgios dał się "złamać" (przegrywał 4:5). Wtedy się zaczęło. Najpierw splunął w kierunku swojego teamu, a po chwili używając całej serii nieparlamentarnych słów wyraził swoje niezadowolenie z tego, że nie ma wsparcia od swoich ludzi.

"To było haniebne!" - napisano w mediach społecznościowych stacji Eurosport, która transmitowała mecz i zamieściła w mediach społecznościowych filmik z popisem Kyrgiosa. - Fatalne zachowanie. Czasami idzie o jeden krok za daleko - przyznał z kolei komentator tego pojedynku.

Sędzia nie miał wyboru i dał Kyrgiosowi oficjalne ostrzeżenie. Dodajmy, że Australijczyk finalnie trzeciego seta przegrał, żeby mecz rozstrzygnąć w kolejnym.

Następnym rywalem oznaczonego "23" Australijczyka będzie 23-letni Amerykanin Jeffrey John Wolf, który występuje na tej imprezie dzięki dzikiej karcie.

Czy Nick Kyrgios traci na grze przez swoje zachowanie?