Kolejne plany Huberta Hurkacza zostały ujawnione

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP/EPA / CHRISTOPHE PETIT TESSON  / Na zdjęciu: Hubert Hurkacz
PAP/EPA / CHRISTOPHE PETIT TESSON / Na zdjęciu: Hubert Hurkacz
zdjęcie autora artykułu

Najlepszy polski tenisista nie planuje spędzenia świąt Bożego Narodzenia w ojczyźnie. Hubert Hurkacz zdecydował się na występ w turnieju pokazowym w Hongkongu.

W tym artykule dowiesz się o:

Po zakończeniu sezonu Hubert Hurkacz nie potrzebował dużo czasu na zaplanowanie kolejnych startów. Polak postanowił spędzić pracowicie grudzień i zagra w dwóch turniejach pokazowych w Azji.

We wtorek dowiedzieliśmy się o występie Huberta Hurkacza w Hongkong International Tennis Challenge. Impreza zostanie zorganizowana w dniach 23-25 grudnia. Tym samym Polak nie planuje spędzić świąt Bożego Narodzenia w ojczyźnie.

W turnieju pokazowym zagra sześciu tenisistów. Poza Hubertem Hurkaczem, organizatorzy chwalą się przyjazdem Taylora Fritza i Francesa Tiafoe. Zajmują oni 9. i 19. miejsce w rankingu ATP. Ponadto zagrają Yibing Wu z Chin oraz Chak Lam Coleman Wong z Hongkongu. Jeszcze nie wiadomo, kto będzie szóstym uczestnikiem.

Przypomnijmy, że w dniach 8-10 grudnia Hubert Hurkacz zagra w turnieju pokazowym na przedmieściach saudyjskiego Rijadu. Już 1 stycznia reprezentant Polski wystartuje w Brisbane.

Czytaj także: Wszyscy to widzieli. Iga Świątek potwierdziła Czytaj także: Kosztowna rodzinna pomyłka. 18-letni tenisista z Polski zawieszony za doping

ZOBACZ WIDEO: Kłótnia o podział pieniędzy. "Wszystko powinno być ustalone przed wylotem z Warszawy"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Czy Hubert Hurkacz poprawi wyniki w następnym sezonie?
Tak
Nie
Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki
Trwa ładowanie...
Komentarze (0)