Iga Świątek błyszczała na korcie. Zobacz jej kapitalne zagranie [WIDEO]

Iga Świątek z kolejnym zwycięstwem w World Tennis League. Tym razem liderka rankingu pokonała Anastazję Pawluczenkową. W trakcie pojedynku 21-latka popisywała się efektownymi zagraniami.

Mateusz Kozanecki
Iga Świątek Twitter / CANAL+ Sport / Na zdjęciu: Iga Świątek
Iga Świątek w wielkim stylu wróciła na kort po trwającej półtora miesiąca przerwy. W poniedziałek pewnie pokonała Caroline Garcię, a trzy dni później zmierzyła się z Anastazją Pawluczenkową.

Rosjanka próbowała się postawić liderce światowego rankingu. To było zbyt mało, aby wywalczyć korzystny dla siebie wynik - Świątek wygrała to spotkanie 6:4, 6:3.

W trakcie meczu Świątek popisywała się efektownymi zagraniami. W pierwszym secie, przy stanie 4:4, piłkę podawała Świątek. Następnie obie zawodniczki rozegrały długą wymianę.

W końcu Polka zdecydowała się na dobiegnięcie do siatki. Zagrała krótką piłkę, do której rywalka nie miała szans dobiec.

"Jest forma! Iga Świątek znów błyszczy" - skomentowali dziennikarze CANAL+ Sport.

Kolejny mecz w World Tennis League Iga Świątek rozegra w piątek, 23 grudnia około godziny 16:30 czasu polskiego.

Iga Świątek gra z WOŚP. "Przygotowałam coś wyjątkowego"
Maja Chwalińska podjęła decyzję ws. Australian Open

Oglądaj mecze WTA Tour z udziałem Igi Świątek, Magdy Linette i innych topowych zawodniczek w serwisie CANAL+ online. (link sponsorowany)
Czy Iga Świątek zwycięży w Australian Open 2023?