"Bezcenna chwila". Ależ to była wpadka Igi Świątek (WIDEO)

WTA na swoim koncie na Twitterze wspomniało "bezcenną chwilę z poprzedniego roku", gdy także na turnieju w Stuttgarcie Iga Świątek zaliczyła wpadkę przy potrząsaniu butelką wody w przerwie między gemami.

Szymon Łożyński
Zachowanie Igi Świątek w tym i poprzednim sezonie w przerwie między gemami w Stuttgarcie Twitter / WTA / Zachowanie Igi Świątek w tym i poprzednim sezonie w przerwie między gemami w Stuttgarcie
Na taki powrót Igi Świątek po przerwie, spowodowanej kontuzją, czekali kibice.

Liderka światowego rankingu nie miała większych kłopotów z pokonaniem Qinwen Zheng w drugiej rundzie turnieju WTA w Stuttgarcie.

Chinkę stać było jedynie na krótki zryw w połowie drugiego seta. W pozostałych fragmentach meczu dominowała Polka, która wygrała 6:1, 6:4 i awansowała do ćwierćfinału zmagań.

W trakcie czwartkowego pojedynku Świątek z Zheng, WTA na swoim profilu na Twitterze przypomniało zabawną sytuację z Polką z poprzedniej edycji turnieju, gdy w przerwie między gemami 21-latka rozlała wodę.

"Wspomnienie tej bezcennej chwili" - to część komentarza do materiału wideo. Dodajmy, że tym razem Iga Świątek nie zaliczyła już wpadki i woda nie rozlała się.

W piątek, w ćwierćfinale turnieju w Stuttgarcie, rywalką Świątek będzie doświadczona Czeszka Karolina Pliskova. Początek meczu o 18:30. Transmisja w Canal Plus Sport.

Wideo z sytuacji z poprzedniego sezonu i z przerwy między gemami już w tym roku zobaczycie poniżej: ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: słynna narciarka wzięła piłkę do kosza. A potem taka mina!

Iga Świątek wygra turniej WTA w Stuttgarcie?