WTA Cincinnati. Iga Świątek - Qinwen Zheng. Transmisja, stream, live

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP/EPA / ANDRE PICHETTE / Na zdjęciu: Iga Świątek
PAP/EPA / ANDRE PICHETTE / Na zdjęciu: Iga Świątek

W czwartek Iga Świątek powalczy o ćwierćfinał turnieju WTA 1000 w Cincinnati. Jej rywalką będzie Qinwen Zheng. Sprawdź, gdzie oglądać tę rywalizację.

W tym artykule dowiesz się o:

[b]

WTA Cincinnati. Iga Świątek - Qinwen Zheng. Gdzie obejrzeć w TV? Transmisja[/b]

W środę Iga Świątek potrzebowała zaledwie godziny, aby pokonać Amerykankę Danielle Collins i zameldować się w trzeciej rundzie turnieju Western & Southern Open 2023 w Cincinnati. Teraz jej przeciwniczką będzie Qinwen Zheng.

Początek rywalizacji nie wcześniej, niż o godzinie 19:00, a dokładnie po zakończeniu wcześniej zaplanowanego spotkania (Alexander Zverev - Danił Miedwiediew). Zawodniczki zagrają na korcie centralnym.  Transmisja dostępna będzie na kanale Canal+ Sport.

Iga Świątek - Qinwen Zheng w internecie. Stream online

Mecz Iga Świątek - Qinwen Zheng zobaczysz także w internecie. Stream dostępny będzie na stronie i w aplikacji Canal+ Online (po wykupieniu odpowiedniego pakietu). Tekstową i darmową relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Tekstowa relacja LIVE - minuta po minucie - na WP SportoweFakty. Początek meczu Iga Świątek - Qinwen Zheng: 17.08.2023 (czwartek), godz. 19:00. Transmisja TV: Canal+ Sport. Stream online: Canal+ Online (w odpowiednim pakiecie). Relacja LIVE: WP SportoweFakty

Źródło artykułu: WP SportoweFakty