Sabalenka odsłoniła kulisy swojego związku

Aryna Sabalenka rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym. Tym razem opowiedziała jednak o swoim związku. Ze swoim partnerem spotyka się od 2021 roku. Co ciekawe on również wywodzi się ze świata sportu.

Krzysztof Kaczmarczyk
Krzysztof Kaczmarczyk
Aryna Sabalenka Instagram / oficjalny profil / Aryna Sabalenka
Partnerem liderki światowego rankingu WTA jest 42-letni Konstantin Kolcow. To były reprezentant Białorusi w hokeju na lodzie.

Po zakończeniu kariery sportowej nie odszedł od swojej ukochanej dyscypliny sportu. Płynnie z zawodnika przeszedł do roli trenera. Aktualnie prowadzi rosyjską ekipę Saławat Jułajew Ufa.

Aryna Sabalenka w serwisie sports.kz opowiedziała o swojej relacji z 17 lat starszym Kolcowem. Powiedziała co pomaga ich związkowi.

- Tylko inny sportowiec zrozumie takie życie - powiedziała nawiązując do tego, że oboje mają bardzo napięty grafik i niekiedy brakuje im czasu dla siebie.

Są jednak takie okresy, że wszystko układa się "pod związek". - Konstantin nadal pracuje jako trener, ale okres przygotowawczy hokeistów zbiega się z europejską częścią tenisowego touru, dzięki czemu może mi on w tym czasie towarzyszyć - zdradziła Sabalenka.

Białorusinka przyznała, że Kolcowy gdy tylko może, podróżuje z nią na turnieje (tak było m.in. w tym roku w Madrycie -->> TUTAJ), ale... - Oczywiście bardzo bym chciała, żeby robił to częściej, ale on bardzo kocha świat hokeja i swoją pracę - zakończyła wątek.

Zobacz także:
Rywalka Świątek ogłosiła ważną decyzję. Od wielu miesięcy ma poważne problemy
Ukrainki nie dopuścili do głosu. Poszło m.in. o zachowanie Sabalenki

ZOBACZ WIDEO: Nikola Grbić wskazał największą zaletę polskich siatkarzy. "To rzadka cecha"
Czy Iga Świątek zdoła wrócić na szczyt rankingu WTA?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×