Kamil Majchrzak nie dał szans kolejnemu rywalowi

Kamil Majchrzak w drugim tygodniu z rzędu rywalizuje w turnieju ITF na kortach twardych w Monastyrze. Niepokonany po dyskwalifikacji tenisista awansował w czwartek do ćwierćfinału. W meczu z Florentem Baxem przegrał tylko trzy gemy.

Kamil Majchrzak Facebook / Na zdjęciu: Kamil Majchrzak
Kamil Majchrzak odniósł już 10 wygranych w tunezyjskim Monastyrze. Do pierwszego turnieju przebił się przez eliminacje, w których rozegrał trzy mecze. Następnie przez pięć rund doszedł do zwycięskiego finału w turnieju głównym. Po zaledwie dwóch dniach na złapanie oddechu Kamil Majchrzak rozpoczął "obronę tytułu" w Monastyrze.

Reprezentant Polski nie przegrał jeszcze meczu od czasu powrotu po dyskwalifikacji. Kamil Majchrzak nie oddaje przeciwnikom nawet pojedynczych partii. W czwartek odniósł zwycięstwo w dwóch setach z Florentem Baxem. Francuz był rozstawiony w Monastyrze z numerem trzecim.

Pierwszy set zakończył się bardzo przekonującym wynikiem 6:0. Odrobina walki była w drugiej partii, którą Kamil Majchrzak zamknął w gemie na 6:3. Nie zmienia to faktu, że wygrana Polaka była bardzo przekonująca.

W ćwierćfinale przeciwnikiem Kamila Majchrzaka będzie Nicola Kuhn z Niemiec.