ATP Estoril. Pablo Martinez - Hubert Hurkacz. Czy będzie transmisja? O której?

W niedzielę, 7 kwietnia o godzinie 16:30 Hubert Hurkacz powalczy o historyczny triumf na korcie ziemnym. W finale turnieju rangi ATP 250 w Estoril zmierzy się z Hiszpanem Pedro Martinezem. Sprawdź, gdzie oglądać ten mecz.

JF
Hubert Hurkacz PAP/EPA / Rodrigo Antunes / Na zdjęciu: Hubert Hurkacz
Pedro Martinez - Hubert Hurkacz. Gdzie oglądać mecz turnieju ATP Estoril? Czy będzie w TV? O której start?

Hubert Hurkacz i inni tenisiści przenieśli się do rywalizacji na kortach ziemnych. To nie jest dobra informacja dla Polaka, który nie jest fanem tych obiektów. Jednak w turnieju rangi ATP 250 w Estoril radzi sobie bardzo dobrze, bo odprawił już trzech rywali. Po tym jak pokonał Cristiana Garina ma szansę na końcowy triumf.

W niedzielę, 7 kwietnia nasz tenisista powalczy o historyczne zwycięstwo w imprezie na mączce. Przeciwnikiem wrocławianina, który w najnowszym zestawieniu światowego rankingu ATP awansuje na 8. miejsce będzie Pedro Martinez. Hiszpan, który będzie plasował się na 60. pozycji do tej pory trzykrotnie mierzył się z Hurkaczem i zawsze przegrywał. Seta udało mu się urwać tylko raz i to właśnie na nawierzchni ziemnej.

Transmisja telewizyjna z tego pojedynku tym razem odbędzie się na Polsacie Sport Extra. Wspomniana stacja zajęła się turniejem w Estoril, ale od ćwierćfinału. Dzięki temu ostatecznie można obserwować zmagania Hurkacza, które z uwagi na przepełniony kalendarz nie są pokazywane na głównym kanale.

ATP Estoril w internecie. Stream online z meczu Pedro Martinez - Hubert Hurkacz

Mecz Pedro Martinez - Hubert Hurkacz zobaczysz także w internecie. Stream dostępny będzie na stronie i w aplikacji Polsat Box Go (po wykupieniu odpowiedniego pakietu). Tekstową i darmową relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Tekstowa relacja z meczu Pedro Martinez - Hubert Hurkacz. LIVE - minuta po minucie - na WP SportoweFakty
.

Początek meczu Pedro Martinez - Hubert Hurkacz: 16:30. Transmisja TV: Polsat Sport Extra. Stream online: Polsat Box Go. Relacja LIVE: WP SportoweFakty.