ATP Estoril
07 kwi 2024 16:35
Szczegółowe wyniki
Zawodnik
P. Martinez
H. Hurkacz
S1
3
6
S2
4
6
Total
0
2
Zobacz punkt po punkcie

Relacja z meczu

komentarz

Dziękujemy za obecność podczas naszej relacji z finału turnieju w Estoril. W przyszłym tygodniu zapraszamy na nasze relacje z imprezy Masters 1000 w Monte Carlo, gdzie również wystąpi Hubert Hurkacz. Żegnamy się, życząc dobrego wieczoru.

20
reakcja
6
reakcja
1
reakcja
reakcja
1
reakcja
komentarz

My także dziękujemy Hubertowi Hurkaczowi za tydzień pełen emocji i Państwu, że razem z nami emocjonowaliście się występami Polaka w Estoril.

18
reakcja
8
reakcja
1
reakcja
1
reakcja
reakcja
komentarz

- Przede wszystkim gratuluje Pedro wspaniałego tygodnia. Znamy się od najmłodszych lat, pokazałeś wspaniały tenis, cieszę się, że dzieliliśmy kort podczas tego finału. Dziękuję całej mojej drużynie i rodzinie, że są ze mną i mnie wspiera. Chciałbym też pogratulować Joao Sousie, który tutaj zakończył karierę, kiedyś pokonał mnie na trawie, to był wspaniały tenisista i bardzo dobry człowiek. Dziękuję też dyrektorowi turnieju, organizacja jest fantastyczna, wykonujecie wspaniałą robotę, oraz sponsorom turnieju i moim prywatnym. Mam nadzieję, że nasza podróż będzie kontynuowana - powiedział Hubert Hurkacz.

21
reakcja
9
reakcja
2
reakcja
reakcja
reakcja
Przejdź do pełnej relacji
location
Lokalizacja:
surface
Nawierzchnia:
Ziemna

Statystyki meczowe

50
Punkty
69
0
Asy serwisowe
15
3
Podwójne błędy serwisowe
0
Wszystkie statystyki
Zapowiedź meczu - Pedro Martinez - Hubert Hurkacz
Ukryj
zdjęcie zapowiedzi
Na zdjęciu: Hubert Hurkacz
Hubert Hurkacz wystąpi w finale zawodów ATP 250 na kortach ziemnych w Estoril. O tytuł na portugalskiej mączce zagra z Pedro Martinezem. Polak ma z Hiszpanem bilans 3-0 na światowych kortach.
Wiadomości