Dla Rybakiny brawa. A potem wyszła Świątek. Szaleństwo! [WIDEO]

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Alex Grimm / Na zdjęciu: Iga Świątek
Getty Images / Alex Grimm / Na zdjęciu: Iga Świątek
zdjęcie autora artykułu

Iga Świątek w półfinale turnieju WTA w Stuttgarcie rywalizuje z Jeleną Rybakiną. Nie ma wątpliwości, kto cieszył się większą sympatią fanów. Wystarczy spojrzeć na to nagranie.

W Stuttgarcie Iga Świątek radzi sobie znakomicie. Polka wygrała dwie poprzednie edycje turnieju Porsche Open, a teraz była uznawana za główną faworytkę do triumfu. Wcześniej zwyciężyła w kolejnych dziesięciu spotkaniach rozgrywanych w tym niemieckim mieście.

W półfinale jej rywalką była Jelena Rybakina. Reprezentantka Kazachstanu także dobrze radzi sobie na ziemnej nawierzchni, co zwiastowało duże emocje w półfinałowym spotkaniu. Zanim jednak rozpoczęło się starcie, nadszedł czas na efektowną prezentację.

Nagranie z niej w serwisie X zamieścił dziennikarz portalu "OK Tennis" Diego Barbiani. Można je zobaczyć poniżej. Widać na nim, jak fani przyjęli Rybakinę oraz Świątek.

Gdy na korcie pojawiła się reprezentantka Kazachstanu, słychać było brawa. Zdecydowanie większa wrzawa była wtedy, gdy na obiekcie pojawiła się Świątek. Do tego na trybunach było sporo fanów z polskimi flagami i szalikami.

Świątek mogła liczyć na doping polskich fanów. W przerwach między gemami słychać było donośne "Iga, Iga".

Czytaj także: Niewiarygodna bitwa w Barcelonie. Stefanos Tsitsipas urwał się ze stryczka Coco Gauff za burtą w Stuttgarcie. Ukrainka znów to zrobiła!

ZOBACZ WIDEO: Marcin Gortat przyjechał do umierającego ojca. "Myślę, że tata mnie rozpoznał"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty