WTA Rzym. Iga Świątek - Aryna Sabalenka. Gdzie oglądać? Czy będzie w TV?

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Anna Klepaczko / Na zdjęciu: Iga Świątek
WP SportoweFakty / Anna Klepaczko / Na zdjęciu: Iga Świątek
zdjęcie autora artykułu

Iga Świątek awansowała do finału turnieju rangi WTA 1000 w Rzymie. Jej kolejną przeciwniczką będzie Białorusinka Aryna Sabalenka. Do tego spotkania dojdzie w sobotę, 18 maja o godzinie 17:00. Sprawdź, gdzie je oglądać.

W tym artykule dowiesz się o:

WTA Rzym. O której mecz Iga Świątek - Aryna Sabalenka? Czy będzie w telewizji? Gdzie oglądać?

Iga Świątek na kortach ziemnych najpierw odpadła w półfinale turnieju rangi WTA 500 w niemieckim Stuttgarcie. Później okazała się najlepsza w imprezie rangi WTA 1000 w hiszpańskim Madrycie. Teraz z kolei rywalizuje w zmaganiach WTA 1000 w Rzymie.

Polka dotarła do finału i tym samym powalczy o tytuł w tej imprezie. Do decydującego spotkania dojdzie w sobotę, 18 maja o godzinie 17:00. Po przeciwnej stronie siatki stanie Białorusinka Aryna Sabalenka.

Obie tenisistki spotkają się ze sobą po raz jedenasty. Do tej pory Świątek pokonała Sabalenkę siedem razy. Zawodniczki niedawno zmierzyły się ze sobą w finale turnieju w Madrycie. Tam po zaciętej ponad trzygodzinnej walce górą była Polka.

Transmisja telewizyjna ze spotkania Świątek z Sabalenką w ramach finału turnieju w Rzymie odbędzie się w sobotę, 18 maja o godzinie 17:00 na kanale Canal+ Sport 2.

Mecz Iga Świątek - Aryna Sabalenka w internecie. Gdzie znaleźć stream online ze spotkania turnieju rangi WTA 1000 w Rzymie?

Spotkanie z udziałem Igi Świątek dostępne będzie do obejrzenia również w internecie. Transmisję zobaczyć można na platformie streamingowej Canal+ Online (po wykupieniu odpowiedniego pakietu). Tekstową relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Darmowa relacja LIVE ze spotkania turnieju rangi WTA 1000 w Rzymie. Mecz Iga Świątek - Aryna Sabalenka na WP SportoweFakty.

Początek meczu Iga Świątek - Aryna Sabalenka: 17:00. Transmisja TV: Canal+ Sport 2. Stream online: Canal+ Online (po wykupieniu odpowiedniego pakietu). Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

ZOBACZ WIDEO: Wcześniej o tym nie mówił. "Dałem jej pieniądze. Oszukała mnie"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty