ATP Halle. Hubert Hurkacz - Flavio Cobolli. O której? Transmisja TV, stream online

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Anna Klepaczko / Na zdjęciu: Hubert Hurkacz
WP SportoweFakty / Anna Klepaczko / Na zdjęciu: Hubert Hurkacz
zdjęcie autora artykułu

W pierwszej rundzie turnieju rangi ATP 500 w Halle Hubert Hurkacz zmierzy się z Flavio Cobollim. Sprawdź, gdzie oglądać to polsko-włoskie spotkanie, które zaplanowano na poniedziałek, 17 czerwca ok. godziny 17:30.

W tym artykule dowiesz się o:

ATP Halle. Hubert Hurkacz - Denis Shapovalov. Gdzie obejrzeć w TV? O której początek?

Rozpoczęły się zmagania na kortach trawiastych, która dla Huberta Hurkacza są ulubionymi. W końcu na tej nawierzchni udało mu się osiągnąć półfinał wielkoszlemowego Wimbledonu, co jest jego największym osiągnięciem w karierze.

Nasz tenisista po raz kolejny będzie rywalizował w turnieju rangi ATP 500 w Halle. Przypomnijmy, że w 2022 roku nie miał sobie równych w tej imprezie, natomiast w poprzednim sezonie wygrał tylko jedno spotkanie. Teraz rozpocznie zmagania od meczu z Włochem Flavio Cobollim, które zaplanowano na poniedziałek, 17 czerwca ok. godziny 17:30.

Ich mecz zaplanowany został jako drugi z kolei od godziny 16:00. Transmisja telewizyjna z tego pojedynku dostępna na kanałach Polsat Sport 1 i Polsat Sport Premium 1.

Hubert Hurkacz - Flavio Cobolli w internecie. Stream online

Mecz Hubert Hurkacz - Flavio Cobolli zobaczysz także w internecie. Stream dostępny będzie w aplikacji Polsat Box Go (po wykupieniu odpowiedniego pakietu). Tekstową i darmową relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Darmowa relacja LIVE ze spotkania pierwszej rundy turnieju ATP Halle. Mecz Hubert Hurkacz - Flavio Cobolli na WP SportoweFakty.

Początek meczu Hubert Hurkacz - Flavio Cobolli: ok. 17:30. Transmisja TV: Polsat Sport 1 i Polsat Sport Premium 1. Stream online: Polsat Box Go (w odpowiednim pakiecie). Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: poszła na plażę o 8 rano. Co za zdjęcia!

Źródło artykułu: WP SportoweFakty