Hubert Hurkacz gra dalej. Sprawdź, kiedy jego kolejny mecz

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP / PAP/Marcin Cholewiński / Na zdjęciu: Hubert Hurkacz
PAP / PAP/Marcin Cholewiński / Na zdjęciu: Hubert Hurkacz

Hubert Hurkacz nie bez problemów awansował do III rundy turnieju ATP w Cincinnati. Polak w trzech setach pokonał Yoshihito Nishiokę. Wiemy już, kiedy i z kim zmierzy się w kolejnym spotkaniu.

Hubert Hurkacz przegrał pierwszego seta z Yoshihito Nishioką 3:6, natomiast w drugim musiał skorzystać z pomocy fizjoterapeuty. Później wrocławianin zdołał wrócić na właściwe tory.

Wygrał tę część gry po tie-breaku, a w trzecim secie nie dał już żadnych szans Japończykowi. Hurkacz zwyciężył 3:6, 7:6(4), 6:1 (szczegółową relację z meczu przeczytasz TUTAJ).

Już wcześniej wiadomo było, że w przypadku zwycięstwa, w kolejnym meczu Hubert Hurkacz zmierzy się z Flavio Cobollim.

Rywal Polaka w I rundzie pokonał rozstawionego z nr 10 Tommy'ego Paula. W czwartkowym meczu prowadził 7:6(4), 3:1 ze swoim rodakiem Luciano Darderim, gdy Włoch poddał mecz (więcej TUTAJ).

Mecze III rundy turnieju w Cincinnati zaplanowane zostały na piątek, 16 sierpnia. Dokładną godzinę poznamy, gdy organizatorzy opublikują szczegółowy plan gier na ten dzień.

Przypomnijmy, że w ubiegłorocznej edycji Hurkacz dotarł aż do półfinału. W nim przegrał z turniejową "jedynką" Carlosem Alcarazem.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty