Australian Open: Dzień 2. w pigułce

Zdjęcie okładkowe artykułu:

Wyraźnie przegrała Urszula Radwańska. Kibicom po długiej przerwie pokazał się Roger Federer, mocno zaczęli Andy Murray i Juan Martin del Potro. Strach zajrzał w oczy Serenie, wygrała też Wika.

W tym artykule dowiesz się o:

* Walki z bardzo dobrze dysponowaną Jamie Hampton praktycznie nie nawiązała Urszula Radwańska - relacja z pojedynku Polki.

* Mistrz US Open walczy o kolejnego szlema i wcale nie jest bez szans. Andy Murray w akcji, czyli relacja z pierwszej części spotkań mężczyzn.

* Z dalekiej podróży wróciła Karolina Woźniacka, trzech setów potrzebowała Petra Kvitová, z turniejem pożegnała się Errani: relacja z pierwszej części spotkań kobiet.

* Poznajecie tego pana?

Po prawie dwóch miesiącach pokazał się kibicom i całkiem nieźle mu ten pokaz wyszedł. Bardzo pewnie wygrali też Jo-Wilfried Tsonga oraz Juan Martín del Potro: relacja z drugiej części spotkań mężczyzn.

* Serena odprawiła rywalkę na rowerze, ale w pierwszym secie skręciła kostkę i nie wiadomo, jak będzie spisywać się w kolejnych pojedynkach. Trochę kłopotów miała Wiktoria Azarenka, ale i tak wygrała w dwóch setach - relacja z drugiej części spotkań kobiet.

* Już o 1:00 na Jerzy Janowicz Arena (czyt. kort nr 8) wyjdzie Jerzy Janowicz: zapowiedź pojedynku Jerzyka z Somdevem Devvarmanem.

* O tej samej godzinie na Rod Laver Arena pojawi się Agnieszka Radwańska: zapowiedź meczu Isi z Iriną Begu.

* Zapowiedź trzeciego dnia zmagań w Melbourne. Na kortach Polacy, Djoković, Szarapowa, Williams i wiele innych gwiazd.

* Na koniec tradycyjnie już programy dnia i wyniki wszystkich spotkań - turniej kobiet oraz turniej mężczyzn.