Zabłysnęli mimo porażki. Znakomite akcje Andy'ego Murraya i Borny Coricia! (wideo)

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP /  /
PAP / /

Chociaż Andy Murray i Borna Corić nie zdołali pokonać swoich rywali w III rundzie turnieju w Indian Wells, popisali się efektownymi zagraniami, które zostały wyróżnione w internetowych zestawieniach.

W poniedziałek Andy Murray przegrał 4:6, 6:4, 6:7 (3-7) z Federico Delbonisem i już na III rundzie zakończył swoją przygodę z turniejem organizowanym w Indian Wells. Szkot zmarnował sporo okazji, jak chociażby prowadzenie 4:1 w trzecim secie oraz 2-0 w decydującym tie breaku.

Pod koniec drugiego seta Murray znakomicie zareagował przy siatce, za co otrzymał głośne oklaski od kibiców.

Borna Corić mierzył się w poniedziałek z Tomasem Berdychem. Chorwat nie zaistniał w pierwszym secie, ale w drugim zdołał odrobić straty ze stanu 3:5 i obronić dwa meczbole. Finalnie przegrał jednak po tie breaku.

19-latek w efektowny sposób obronił jedną z meczowych okazji dla Berdycha.