Radwańska - Vandeweghe na żywo. WTA Birmingham online. Transmisja TV, live stream

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Karolina Konstańczak /
WP SportoweFakty / Karolina Konstańczak /

Transmisja TV z przerwanego we wtorek meczu Agnieszka Radwańska - Coco Vandeweghe na antenie TVP Sport HD. Spotkanie można znaleźć również w internecie. Relacja LIVE w WP SportoweFakty.

Mecz na żywo: Radwańska - Vandeweghe. Gdzie oglądać transmisję TV i stream online?

Starcie Agnieszka Radwańska - Coco Vandeweghe zostało przerwane we wtorek 14 czerwca. Jego wznowienie zaplanowano na godzinę 14:00 w środę 15 czerwca. Transmisja TV odbędzie się na antenie TVP Sport. Stream online w sport.tvp.pl całkowicie za darmo. Relacja LIVE w WP SportoweFakty.

Mecz we wtorek zakończył się wynikiem 4:4 w pierwszym secie. Warunki atmosferyczne nie sprzyjały dograniu tej konfrontacji do końca. Dlatego podjęto decyzję o dokończeniu spotkania w środowe popołudnie. Obie tenisistki wejdą na kort po tym, jak zakończy się starcie Belindy Bencić i Iriny-Camelii Begu. To zaczyna się o godzinie 12 czasu polskiego.

Agnieszka Radwańska nie najlepiej wspomina przekładanie spotkań na inny termin. Taka sytuacja miała miejsce w wielkoszlemowym Roland Garros. Isia nie dokończyła swojego starcia z Cwetaną Pironkową, a organizatorzy zdecydowali się na kilkukrotne przekładanie go. Ostatecznie ten mecz odbył się w tragicznych warunkach, a Polka przegrała go i odpadła z francuskiego turnieju.

Miejmy nadzieję, że w środowe popołudnie Radwańska będzie miała więcej szczęścia do wznawiania meczów po przerwie.

Początek starcia Radwańska - Vandeweghe około godziny 14. Transmisja TV na antenie TVP Sport. Stream online w sport.tvp.pl. Relacja LIVE w WP SportoweFakty.