WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo

Łukasz Kubot przypomniał o symbolu lat 90.

Wielki sukces Łukasza Kubota na kortach Wimbledonu przypomniał internautom o elemencie ubioru, który dopiero po wielu latach stał się kultowy dla Polaków.
Rafał Mielinowski
Rafał Mielinowski

Łukasz Kubot w parze z Marcelo Melo wygrał turniej deblowy na Wimbledonie i odniósł największy sukces w karierze. Wspaniała postawa polskiego tenisisty, który jest niezwykle lubiany przez kibiców, przyniosła wszystkich mnóstwo radości.

Przy okazji 35-latek przypomniał dzięki swojemu nazwisku o symbolu wszystkich ludzi, których dzieciństwo przypadło chociażby na lata 90. ubiegłego wieku. Wtedy furorę wśród nastolatków robił pewien element ubioru.

Klapki marki "Kubota" były wówczas obecne w każdym sklepie i były niezwykle popularne. Miało to również związek z niewielkim wyborem, a markowe buty były po prostu zbyt drogie.

Po latach nieobecności wróciły do łask i dziś są wręcz kultowe, o czym można się przekonać w internecie.

Kilka lat temu w Poznaniu zorganizowano nawet wydarzenie taneczne, w którym uczestników łączyły właśnie założone na nogi klapki "Kubota".

Dziś kultowe buty można kupić za jedynie 10 złotych za parę, co jest niezwykle niską ceną, a dla ludzi są one stylem życia.

Polub Tenis na Facebooku
Zgłoś błąd
Inf. własna, Twitter

Komentarze (2):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
  • yes 0
    reklama?
    Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
  • Sylwia. 0
    :DDD
    Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (2)
Pokaż więcej komentarzy (2)
Pokaż więcej komentarzy (2)