Tenis. Andy Murray odbijał piłkę z żoną. Zaproponowali wyzwanie Rogerowi i Mirce Federerom (wideo)

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Chris Hyde / Na zdjęciu: Andy Murray
Getty Images / Chris Hyde / Na zdjęciu: Andy Murray
zdjęcie autora artykułu

Andy Murray opublikował nagranie, jak z żoną, Kim, odbijają piłkę wolejami. Jednocześnie zaproponowali też zabawowe wyzwanie Rogerowi i Mirce Federerom, by ci zaprezentowali swoje umiejętności w grze z powietrza.

Z powodu pandemii koronawirusa tenisowe rozgrywki zostały zawieszone, lecz tenisiści nie zapominają o swojej dyscyplinie sportu. Roger Federer zamieścił dwa nagrania, na których "trenuje" w śnieżnych warunkach oraz rozpoczął challenge polegający na jak najczęstszym odbiciu piłki o ścianę. Z kolei Rafael Nadal w nietypowych warunkach rozegrał "mecz" z siostrą.

Kreatywnością wykazał się też Andy Murray. Szkot na swoich kontach w mediach społecznościowych opublikował wideo, jak odbija piłkę z żoną, Kim. Zaproponował także wyzwanie wszystkim sympatykom tenisa oraz małżeństwu Federerów.

"Wyzwanie 100 wolejów dla wszystkich tenisistów i kibiców. Podczas nagrywania filmu nie było sprzeczek, chociaż myślę, że ostatni wolej mógł być wymierzony w moją głowę" - napisał Murray, dodając: "Nie mogę być jedynym, który chce zobaczyć, jak Roger i Mirka odbijają razem kilka piłek".

Przerwa od touru wyzwaniem dla tenisistów i trenerów. "Nie jest łatwo przewidzieć, kto wyjdzie z tego mocniejszy"

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: druga miłość Garetha Bale'a

Źródło artykułu: