Novak Djoković wznowił treningi tenisowe. Serb ćwiczył w Marbelli (wideo)

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Julian Finney / Na zdjęciu: Novak Djoković
Getty Images / Julian Finney / Na zdjęciu: Novak Djoković
zdjęcie autora artykułu

Novak Djoković wznowił treningi tenisowe. Serb ćwiczył na korcie w Marbelli, co uwiecznił krótkim filmikiem zamieszczonym na Instagramie.

W tym artykule dowiesz się o:

Novak Djoković, który czas pandemii koronawirusa spędza w Hiszpanii, wznowił treningi tenisowe treningi. Serb otrzymał pozwolenie, by ćwiczyć na kortach w Marbelli, oczywiście z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa i dystansu społecznego.

W poniedziałek Djoković trenował na korcie po raz pierwszy od dwóch miesięcy. Przeprowadził zajęcia na obiekcie Club de Tenis Puente Romano w Marbelli, a towarzyszył mu Carlos Gomez, jego przyjaciel, aktualnie 428. gracz rankingu ATP, z którym w przeszłości występował wspólnie w deblu.

Pierwszy trening po tak długim czasie był dla Serba dużym przeżyciem. Postanowił uwiecznić tę chwilę, zamieszczając krótki filmik na Instagramie. "Tak cieszę się, że gram na mączce... Cóż, to tylko chwila z moim telefonem w ręce. Nie polecam tego komuś, kto ma 18 lat" - dodał opis.

Djoković jest jednym z niewielu szczęśliwców, który może odbywać w miarę normalne treningi. Od zeszłego tygodnia zgodę na zajęcia w Austrii ma też Dominic Thiem.

Youssef Hossam dożywotnio zdyskwalifikowany za ustawianie meczów. Dołączył do starszego brata ZOBACZ WIDEO: Polska medalistka olimpijska pomaga seniorom w czasie epidemii. "Jeździliśmy i pytaliśmy, kto jakiej pomocy potrzebuje"

Źródło artykułu: