Tenis. Naomi Osaka wybrała ulubionego sportowca. "Mam nadzieję, że kiedyś go spotkam"

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Matthew Stockman / Na zdjęciu: Naomi Osaka
Getty Images / Matthew Stockman / Na zdjęciu: Naomi Osaka
zdjęcie autora artykułu

Naomi Osaka wyznała, którego sportowca uważa za swojego ulubionego. Japońska tenisistka przyznała, że bardzo chciałaby poznać legendarnego sprintera, Usaina Bolta.

W tym artykule dowiesz się o:

Dwukrotna mistrzyni wielkoszlemowa została właśnie okrzyknięta przez "Forbes" najlepiej zarabiającą sportsmenką w historii. W 2019 roku na jej konto wpłynęło aż 37,4 mln dolarów.

Aktualnie tenisowe rozgrywki są zawieszone co najmniej do końca lipca z powodu pandemii COVID-19. Naomi Osaka poświęca ten czas na treningi, ale też udziela się w mediach społecznościowych, w których przepytuje koleżanki i kolegów z kortu.

W niedzielę japońska tenisistka wyznała, którego sportowca ceni najbardziej. "Usain Bolt to mój ulubiony sportowiec. Mam nadzieję, że kiedyś go spotkam" - napisała na Twitterze obecna 10. rakieta globu.

Usain Bolt to rekordzista świata w biegach na 100 i 200 metrów. Na jego koncie jest m.in. aż osiem złotych medali olimpijskich i 11 tytułów mistrza globu w konkurencjach sprinterskich (indywidualnie i w sztafecie). Jamajczyk zakończył sportową karierę w 2017 roku.

Roger Federer uważa, że nie należy się spieszyć z powrotem tenisa Dyrektor Rolanda Garrosa o nowym terminie turnieju

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Iga Świątek wyciągnęła siostrę na kort. Po treningu padło zabawne hasło

Źródło artykułu: