Polska - Rumunia. Kiedy mecz Iga Świątek - Mihaela Buzarnescu? Gdzie oglądać w telewizji i internecie? (stream)

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / PZT/Michał Jędrzejewski / Na zdjęciu: Iga Świątek
Materiały prasowe / PZT/Michał Jędrzejewski / Na zdjęciu: Iga Świątek
zdjęcie autora artykułu

Iga Świątek wraca do gry. Polka w piątek, 15 kwietnia, zmierzy się z Mihaelą Buzarnescu. Spotkanie odbędzie się w Radomiu w ramach meczu Polska - Rumunia w Pucharze Billie Jean King. Transmisja odbędzie się na kanale Polsat Sport Extra.

[b]

Puchar Billie Jean King 2022. Kiedy zagra Iga Świątek w Radomiu?[/b]

Ostatnie tygodnie dla Igi Świątek są wyśmienite. Polka wygrała trzy prestiżowe turnieje, a ponadto została liderką rankingu WTA. Po dwutygodniowej przerwie wraca do rywalizacji i to jeszcze w Polsce. W Radomiu Iga Świątek weźmie udział w meczu Polska - Rumunia w ramach Pucharu Billie Jean King. Stawką jest awans do turnieju finałowego.

Puchar Billie Jean King. Iga Świątek - Mihaela Buzarnescu na żywo. Gdzie oglądać w telewizji i internecie? (stream online)

Jako pierwsza na kort w Radomiu w piątek, 15 kwietnia, o godzinie 13:00 wyjdzie Magda Linette, która zmierzy się z Iriną-Camelią Begu. Natomiast spotkanie Iga Świątek - Mihaela Buzarnescu rozpocznie się tuż po zakończeniu pierwszego starcia, czyli prawdopodobnie ok. godziny 14:30-15:00 (pełen plan gier jest dostępny TUTAJ).

Transmisja telewizyjna zostanie przeprowadzona przez kanał Polsat Sport Extra. Mecz Igi Świątek w ramach Pucharu Billie Jean King będzie można oglądać również w internecie poprzez platformę Polsat Box Go.

Początek spotkania Iga Świątek - Mihaela Buzarnescu: ok. 14:30-15:00. Transmisja TV: Polsat Sport Extra. Stream online: Polsat Box Go. Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

Zobacz także: Świątek już pewna prestiżowego występu Zobacz także: Wielki powrót Igi Świątek

ZOBACZ WIDEO: "Trafiony, zatopiony". Nieprawdopodobna skuteczność mistrzyni olimpijskiej

Źródło artykułu: