"Zemsta". Media oczarowane Igą Świątek

Iga Świątek spisała się doskonale w półfinałowym starciu WTA 1000 w Pekinie, pokonując Coco Gauff i awansując do finału. Zobacz, co po tym spotkaniu piszą światowe media.

PS

puntodebreak.com: "Świątek gra doskonały mecz z kontuzjowaną Gauff"

"Świątek gra doskonały mecz z kontuzjowaną Gauff" - w ten sposób tytuł relacji z pojedynku Igi Świątek z Coco Gauff zatytułował portal puntodebreak.com. Polka przerwała serię 16 kolejnych zwycięstw Amerykanki, a co więcej, pozwoliła jej ugrać tylko pięć gemów w całej potyczce.

W pewnym momencie Gauff rzeczywiście poprosiła o przerwę medyczną, ale była w stanie dograć spotkanie do końca. Tyle tylko, że przeciwko wiceliderce rankingu była zupełnie bezradna. "Spektakularny tenis" - dodali dziennikarze o grze Świątek.