Kubot - Paire na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Łukasz Iwanek
Dziękujemy, że byli państwo razem z nami i zapraszamy na nasze kolejne relacji! Dziś jeszcze grała będzie Agnieszka Radwańska. Zachęcamy też do śledzenia naszej relacji ogólnej z szóstego dnia londyńskiej imprezy!
Skomentuj 0
Łukasz Kubot pokonał rozstawionego z numerem 25. Benoit Paire 6:1, 6:3, 6:4 i po raz drugi w karierze awansował do IV rundy wielkoszlemowego Wimbledonu. O ćwierćfinał Polak zagra z innym Francuzem Adrianem Mannarino.
Skomentuj 0
Statystyki meczu: Łukasz Kubot - 23 kończące uderzenia i 16 niewymuszonych błędów, Benoit Paire - 27 piłek wygranych bezpośrednio i 23 błędy własne. Polak aż 49 razy meldował się przy siatce i zdobył 31 punktów! Francuz przy siatce wywalczył 10 z 20 punktów.
Skomentuj 0
6:1, 6:3, 6:4 - Gem, set i mecz Łukasz Kubot!! I w ten oto sposób mamy dwóch Polaków w IV rundzie singla mężczyzn!
Skomentuj 11
 • mat32 Zgłoś komentarz
  to teraz za małą godzinkę Isia niech zwieńczy dzieło... bardzo dobry turniej Polaków... Łukasz już awansował do setki ATP, a jak pokona żabojada to otrze sie o 60-tke... gigantyczny
  Czytaj całość
  skok... brawa :)
  • rados Zgłoś komentarz
   szkoda ulki wczoraj ale no lukasz z jerzym robia furore poprostu i punkty i kaska no no nic tylko pogratulowac
   • adamax3 Zgłoś komentarz
    Super, chyba Łukasz wraca do 100!!
    Zobacz więcej komentarzy (8)
    6:1, 6:3, 5:4* - Po podwójnym błędzie rywala Kubot uzyskuje piłkę meczową!
    Skomentuj 2
    6:1, 6:3, 5:4* - Kapitalna gra przy siatce Kubota i zakończeniem wolejem forhendowym. Serwis-wolej przygotowujący i drugi wolej, bekhendowy, kończący, 30-15. Kros bekhendowy Paire i 30-30. Doskonałe czyszczenie siatki - trzy woleje, każdy ostry, trzeci bekhendowy wieńczący wymianę! Wygrywający serwis i gem!
    Skomentuj 3
   • Gra zostaje wznowiona.
    Skomentuj 4
    Zobacz więcej komentarzy (1)
    Coś Kubotowi się stało na początku dziewiątego gema i prosi o interwencję medyczną. Polak poślizgnął się przy odgrywaniu piłki i najprawdopodobniej naciągnął mięsień uda.
    Skomentuj 7
    Zobacz więcej komentarzy (4)
    *6:1, 6:3, 4:4 - I jest przełamanie! Kubot znowu gra kąśliwego slajsa, a Francuz wyrzuca forhend w korytarz deblowy!
    Skomentuj 0
    6:1, 6:3, 3:4* - Doskonała akcja return-wolej bekhendowy Łukasza! Paire próbował odegrać ślizgając się po korcie, ale na nic mu się to zdało. Kubot pakuje bekhend w siatkę. Nieudany return Polaka i 30-30. Kubot zaskakuje rywala slajsem i ma break pointa!
    Skomentuj 1
    6:1, 6:3, 3:4* - Pierwszy obroniony akcją serwis-wolej. Druga próba akcji serwis-wolej, ale tym razem Polak wyrzuca piłkę poza kort.
    Skomentuj 7
    Zobacz więcej komentarzy (4)
    *6:1, 6:3, 3:3 - Minięcie forhendowe po krosie w wykonaniu Francuza i 0-30. Wygrywający, głęboki serwis na forhend rywala, 15-30. Wspaniały return Paire i dwa break pointy.
    Skomentuj 0
    *6:1, 6:3, 3:3 - Głęboki return Polaka - Francuz wyrzuca piłkę poza kort. Wyrzucający serwis na bekhend Kubota. Kolejny wygrywający serwis, tym razem przez środek. Nieczyste zagranie Paire i 30-30. Dwa asy i gem dla Francuza.
    Skomentuj 0
    6:1, 6:3, 3:2* - Świetny serwis Polaka przez środek na 30-0. Paire zdobywa punkt, ale Kubot genialnym krosem forhendowym wychodzi na 40-15. Próba akcji serwis-wolej, ale piłka wpada w korytarz deblowy. As i gem!
    Skomentuj 1
    *6:1, 6:3, 2:2 - Fenomenalny return Kubota wymuszający błąd i 30-0 dla Polaka! Wygrywający serwis Paire. Dobra riposta Francuza na głęboki return Łukasza i 30-30. Dwa kolejne punkty dla Paire, jeden asem i gem.
    Skomentuj 0
    6:1, 6:3, 2:1* - Niewiarygodny wolej Paire i 0-30. Wyrzucający serwis na forhend rywala i 15-30. Kolejny świetny serwis i 30-30. Pójście do siatki po dobrym serwisie - return Francuza poza kortem. Jeszcze jeden punkt dla Polaka i kolejny znakomity powrót z 0-30!
    Skomentuj 1
    *6:1, 6:3, 1:1 - Seria świetnych serwisów i gem do 15 dla Paire.
    Skomentuj 2
    6:1, 6:3, 1:0* - Paire w natarciu po zagraniu głębokiego returnu pod nogi Kubota, ale Polak świetnie się broni i w końcu Francuz wyrzuca bekhend. Punkt zdobyty przez Francuza po akcji przy siatce. Dwa kolejne punkty dla Łukasza i utrzymane podanie!
    Skomentuj 2
    • vamos Zgłoś komentarz
     Boski komentarz Loriego, kocham tego gościa. Dawaj Łuki, kończymy francuskiego ślimaka!
     • kibic gkm Zgłoś komentarz
      no może masz rację, kto co lubi, lorek lubi bujac w oblokach ;d
      *6:1, 6:3, 0:0 - Obroniony wspaniałym serwisem przez środek!
      Skomentuj 3
      • steffen Zgłoś komentarz
       Kibicu, ja go nawet lubię, ale też często mnie on drażni gadaniem co mu ślina na język przyniesie. Zimocha i tak nie przeskoczy. A ciekawostki które nam opowiada są ok, byle nie
       Czytaj całość
       przesadzał z kwiecistością.
       • kibic żużla i futbolu Zgłoś komentarz
        1:0
        • kibic gkm Zgłoś komentarz
         steffen chyba zazdroscisz mu posady co, jedyny komentator przy ktorym sie nie spi
         *6:1, 6:3, 0:0 - Podwójny błąd Kubota i break point.
         Skomentuj 0
         *6:1, 6:3, 0:0 - Nieudana akcja serwis-wolej, Francuz popisuje się precyzyjnym minięciem. Świetna akcja Polaka zakończona wolejem bekhendowym, 15-15. Minięcie forhendowe po krosie w wykonaniu Paire autowe. Kończący forhend po linii Francuza i 30-30. Wygrywający serwis na forhend rywala. Nieudany drop szot i równowaga.
         Skomentuj 0
         6:1, 6:3 - Podwójny błąd Francuza! Gem i II set Łukasz Kubot! A Paire daje upust swojej irytacji i rozwala rakietę, ciskając nią o trawę.
         Skomentuj 7
         Zobacz więcej komentarzy (4)
         6:1, 5:3* - Kros forhendowy wymuszający błąd w wykonaniu Paire. Ostry return Łukasza i próba akcji serwis-wolej Francuza nieudana, 30-30. Polak pakuje forhend w siatkę. Fantastyczny, długi bekhendowy return wymuszający błąd i równowaga. Fenomenalny return forhendowy po linii i setbol!
         Skomentuj 4
         • steffen Zgłoś komentarz
          "repertuarem słów" trzeba jeszcze umieć się posługiwać :)
          • kibic gkm Zgłoś komentarz
           steffen odwal sie od lorka, przy nim jestes pan zero, nikt nie posiada takiej wiedzy jak on i takiego repertuaru słów,
           • TenSybil Zgłoś komentarz
            Czy to sen, czy jawa, Łukasz leje swoją "zmorę" aż miło.. :D
            Zobacz więcej komentarzy (1)
            6:1, 5:3* - Doskonały return Paire - Kubot nie ma szans na skutecznego woleja. Prosty błąd Polaka i 0-30.  Akcja serwis-wolej wyborna, 15-30! Return Francuza ląduje w siatce, 30-30. Wyrzucający serwis na forhend rywala, który nieczysto uderza piłkę i 40-30. I gem zakończony krosem forhendowym wymuszającym błąd! Świetny powrót z 0-30!
            Skomentuj 4
            Zobacz więcej komentarzy (1)
            *6:1, 4:3 - Wyśmienity return Kubota. Serią dobrych serwisów Paire wychodzi na 40-15. Polak posyła return pod nogi i wymusza na rywalu błąd krosem forhendowym. Jeszcze jeden dobry return, ale wspaniała kontra Francuza i gem.
            Skomentuj 3
            • kibic gkm Zgłoś komentarz
             wczoraj to była padaka z komentowaniem jak janowicz grał, przerzuciłem się na angielski komentarz
             • kibic gkm Zgłoś komentarz
              TOMASZ LOREK posiada bardzo duzo wiedzę i jest na moje jednym z najlepszych komentatorów w polsacie, ale do tenisa moze nie akurat sie nadaje
              • pedro Zgłoś komentarz
               Odczepta się od Lorka, to najlepszy komentator tenisowy!
               6:1, 4:2* - Dwa punkty dla Kubota. Polak sprowadza rywala do siatki drop szotem, odegranie Francuza ląduje poza kortem i utrzymane podanie!
               Skomentuj 6
               • steffen Zgłoś komentarz
                Spokojnie, znam Lorka od początku jego kariery, chyba już ze 20 lat będzie. I wciąż nieco mnie czasem drażni jego słowotok ;)
                • kibic gkm Zgłoś komentarz
                 dobra steffen posluchaj jak lorek zuzel komentuje w poniedzialek o 20, on nawet wie kto jest stryjem jakiegos nieznaego zuzlowca
                 • steffen Zgłoś komentarz
                  "li tylko i wyłącznie" - panie Lorek, mniej kwieciście może, bo zaczynasz pan galopować :D
                  Zobacz więcej komentarzy (3)
                  *6:1, 3:2 - Obroniony wspaniałym, wyrzucającym serwisem na bekhend rywala!
                  Skomentuj 3
                  *6:1, 3:2 - Długi serwis wymuszający błąd. Kubot pakuje bekhend w siatkę i równowaga. Serwis-wolej, ale piłka poza kortem i break point dla Paire.
                  Skomentuj 0
                  *6:1, 3:2 - Kiks Francuza, forhend daleko poza kortem i równowaga.
                  Skomentuj 0
                  *6:1, 3:2 - Kubot zaczyna od asa. Wygrywający serwis na forhend rywala, 30-0. Return bekhendowy Paire z pozycji odwrotnego krosa. Jeszcze jeden znakomity return bekhendowy Francuza - tym razem krótki kros i 30-30. Polak wyrzuca bekhend i break point dla Paire.
                  Skomentuj 0
                  *6:1, 3:2 - Paire popełnia czwarty podwójny błąd. Wyrzucający serwis i forhend Kubota autowy. Forhend Francuza ląduje w korytarzu deblowym i 30-30. Kolejny błąd Paire i break point! Wykorzystany szybką akcją po dobrym returnie!
                  Skomentuj 2
                  6:1, 2:2* - Doskonały wolej Kubota. Próba akcji serwis-wolej, ale return rywala zbyt dobry, równowaga. Serwis-wolej, Paire odgrywa, ale Łukasz świetnie czyści siatkę i bekhendowym wolejem kończy akcję. Wygrywający serwis i gem!
                  Skomentuj 5
                  Zobacz więcej komentarzy (2)
                  *6:1, 1:2 - Kubot rozpoczyna od podwójnego błędu, ale wyrównuje na 15-15 wygrywającym serwisem. Głęboka piłka na forhend rywala i Francuz wyrzuca poza kort. Znakomity return bekhendowy Paire, 30-30. Bardzo dobry serwis na ciało. Akcja serwis-wolej, ale Francuz dopada do piłki i skutecznie odgrywa, równowaga.
                  Skomentuj 1
                  *6:1, 1:2 - Paire popisuje się efektowną akcją serwis-stop wolej bekhendowy. Mając 40-0 Francuz wyrzuca odwrotny forhend, ale gema kończy wygrywającym serwisem.
                  Skomentuj 1
                  6:1, 1:1* - Paire zaskakuje Kubota głębokim returnem pod nogi. Ostry serwis Polaka - return Francuza ląduje w korytarzu deblowym. Akcja serwis-wolej Łukasza, Paire próbuje loba, ale piłka ląduje poza kortem. I gem do 15 zakończony wygrywającym serwisem przez środek.
                  Skomentuj 1
                  *6:1, 0:1 - Niesamowita akcja Kubota - return-stop wolej bekhendowy! Świetne minięcie forhendowe po krosie w wykonaniu Francuza. Return bekhendowy Polaka autowy i gem do 15 dla Paire.
                  Skomentuj 0
                  6:1 - Profesor Kubot popisuje się jeszcze jedną nadzwyczajną akcją serwis-wolej bekhendowy! Gem i I set Łukasz Kubot!
                  Skomentuj 10
                  Zobacz więcej komentarzy (7)
                  *5:1 - Paire popisuje się kończącym returnem forhendowym po linii, 0-15.  Doskonała akcja serwis-wolej bekhendowy, 15-15. Wygrywający serwis i 30-15.  As i dwa setbole!
                  Skomentuj 3
                  *5:1 - Kolejny pocisk Kubota z returnu. Podwójny błąd Paire. Znakomity wypad do siatki - długi bekhendowy wolej i trzy break pointy! I wykorzystany już pierwszy ostrym returnem wymuszającym błąd! Doskonały gem Polaka!
                  Skomentuj 5
                  Zobacz więcej komentarzy (2)
                  4:1* - Panowie prześcigają się w popisach przy siatce - na wspaniałego woleja Paire Kubot odpowiada akcją serwis-wolej, Francuz próbuje dopaść do piłki, ale wpada w poślizg i upada, jednak nic mu się nie stało Dwa znakomite serwisy natchnionego Łukasza i gem do 15!
                  Skomentuj 4
                  Zobacz więcej komentarzy (1)
                  *3:1 - Kapitalna końcówka gema Kubota! Doskonały return daje mu czwartego break pointa. I wykorzystuje go wirtuozerskimi popisami przy siatce!
                  Skomentuj 1
                  • steffen Zgłoś komentarz
                   Kubot na trawie to jest to :) Taki tenis lubię. A dla równowagi komentator którego głos mnie lekko drażni :D
                   2:1* - Pierwszego Francuz broni kapitalnym krosem forhendowym, drugiego asem (wywołany aut, ale nastąpiła szybka korekta), a trzeciego wyrzucającym serwisem i wykończeniem przy siatce.
                   Skomentuj 1
                   2:1* - Fantastyczny return Polaka! Podwójny błąd Francuza. Głęboki return pod stopy, postraszenie pójściem do siatki - minięcie Francuza nieudane. Trzy break pointy dla Łukasza!
                   Skomentuj 0
                   2:1* - Seria bardzo dobrych serwisów Kubota, na koniec Paire pakuje forhend w siatkę i gem na sucho.
                   Skomentuj 0
                   *1:1 - Mając 30-0 Paire popełnia podwójny błąd, by następnie posłać dobry serwis i wymusić błąd na Polaku. Kapitalnym, głębokim returnem Kubot zaskakuje rywala, ale Francuz gema kończy asem.
                   Skomentuj 1
                   1:0* - Kubot utrzymuje podanie do 15, popisując się ostrym krosem bekhendowym, dwoma dobrymi serwisami i smeczem.
                   Skomentuj 1
                   Od serwisu rozpoczyna Polak.
                   Skomentuj 1
                   Przypominamy, że wynik podajemy od strony Polaka, a gwiazdka stoi przy tenisiście serwującym. Przykładowo zapis 6:4, 3:2* oznacza, że Kubot wygrał I seta 6:4, a w szóstym gemie II partii podaje Paire.
                   Skomentuj 1
                   Tenisiści przeprowadzają rozgrzewkę. Za chwilę początek gry o IV rundę.
                   Skomentuj 1
                   Czy na trawie Polak znajdzie sposób na Francuza, z którym przegrał wcześniejsze cztery spotkania?
                   Skomentuj 1
                   • Gaspard Zgłoś komentarz
                    Do pięciu razy sztuka jak mawiali starożytni :D ŁUKASZ KUBOT ŁUKASZ!!!
                    Od godz. 12:30 zapraszamy na relację na żywo z meczu III rundy singla mężczyzn wielkoszlemowego Wimbledonu pomiędzy Łukaszem Kubotem a Benoit Paire.
                    Skomentuj 0