Relację prowadzą : autor:
Marcin Motyka
autor:
Rafał Smoliński
Łukasz Kubot - Carlos Berlocq 4:6, 3:6 - Gem, set i mecz Carlos Berlocq! Argentyńczyk zakończył spotkanie z Łukaszem Kubotem dwoma świetnymi minięciami po linii z bekhendu.
Skomentuj 0
Dziękujemy Państwu za obecność podczas naszej relacji z meczu Łukasza Kubota z Carlosem Berlocqiem. Żegnamy się, życząc Miłego Wieczoru!
Skomentuj 0
Carlos Berlocq w swoim pierwszym ćwierćfinale w obecnym sezonie i zarazem pierwszym od września ubiegłego roku zagra z rozstawionym z numerem drugim w Portugal Open, Milosem Raoniciem.
Skomentuj 0
Łukasz Kubot w ciągu 78-minutowego starcia nie posłał asa serwisowego, nie uzyskał przełamania, popełnił za to aż osiem podwójnych błędów serwisowych, trzykrotnie oddał podanie i łącznie zdobył 50 ze 116 rozegranych punktów w całym meczu.
Skomentuj 0
Łukasz Kubot - Carlos Berlocq *4:6, 3:5 - Kubot nie poddaje się, walczy i w świetnym stylu obronił dwie piłki meczowe. Lecz po dobrym minięciu Berlocq ma trzeciego meczbola.
Skomentuj 1
Łukasz Kubot - Carlos Berlocq *4:6, 3:5 - Błędy Polaka i dwa meczbole dla Berlocqa.
Skomentuj 0
  • Łukasz Kubot - Carlos Berlocq *4:6, 3:5 - Szkoda, Polak zmarnował dwie szanse na odrobienie strat i teraz już tylko jeden wygrany dzieli Berlocqa od ćwierćfinału.
    Skomentuj 0
    Łukasz Kubot - Carlos Berlocq 4:6, 3:4* - W kapitalnym stylu wybronił się Berlocq. Pierwszego break pointa oddalił asem serwisowym, a drugiego pięknym bekhendowym minięciem po linii.
    Skomentuj 1
    Łukasz Kubot - Carlos Berlocq 4:6, 3:4* - Słabszy moment Berlocqa i Polak ma dwie piłki na powrót do gry.
    Skomentuj 0
    Łukasz Kubot - Carlos Berlocq 4:6, 3:4* - Podwójne przełamanie na korzyść Berlocqa oznaczałoby niemal rozstrzygnięcie tego spotkania, więc Kubot wyszedł z tarapatów, utrzymując własne podanie ze stanu 15-30. Niemniej to wciąż Argentyńczyk jest o wiele bliżej triumfu.
    Skomentuj 2
    Łukasz Kubot - Carlos Berlocq *4:6, 2:4 - Po przełamaniu wygrywa własne podanie Berlocq i jest już bardzo blisko awansu do ćwierćfinału w Oeiras.
    Skomentuj 0
    Łukasz Kubot - Carlos Berlocq 4:6, 2:3* - Kompletnie nieudany atak Kubota, Polak "wpadł" na piłkę i posłał forhend daleko poza kort. Przełamanie dla Berlocqa.
    Skomentuj 0
    Łukasz Kubot - Carlos Berlocq *4:6, 2:2 - 15-40, dwa break pointy dla Berlocqa.
    Skomentuj 1
    • skakun Zgłoś komentarz
      Dzisiejszy serwis Łukasza porażka... Szkoda, chyba już dziś nie wyjdzie z tego dołka.
      Łukasz Kubot - Carlos Berlocq *4:6, 2:2 - "Na sucho" przy własnym podaniu Berlocq i znów mamy remis w drugim secie.
      Skomentuj 0
      Łukasz Kubot - Carlos Berlocq 4:6, 2:1* - Agresywna i skuteczna gra Polaka w trzecim gemie. Od stanu 15-15 Kubot wygrał akcję przy siatce, następnie posłał wygrywający forhend, a na koniec popisał się dobrym serwisem.
      Skomentuj 0
      Łukasz Kubot - Carlos Berlocq *4:6, 1:1 - Berlocq znów bardzo pewnie przy własnym serwisie. Argentyńczyk w całym meczu nie musiał jeszcze bronić się przed przełamaniem.
      Skomentuj 0
      Łukasz Kubot - Carlos Berlocq 4:6, 1:0* - Podobnie jak w pierwszym secie, tak i w drugim w gemie otwarcia przy podaniu Polaka była walka na przewagi, z której zwycięsko wyszedł nasz reprezentant.
      Skomentuj 0
      Łukasz Kubot - Carlos Berlocq *4:6, 0:0 - Gem i pierwszy set Carlos Berlocq! Argentyńczyk kończy partię otwarcia świetnym serwisem.
      Skomentuj 1
      Łukasz Kubot - Carlos Berlocq 4:5* - 40-0 i trzy setbole dla Argentyńczyka.
      Skomentuj 0
      Łukasz Kubot - Carlos Berlocq 4:5* - Czwarty gem na koncie Polaka, ale po przerwie Berlocq będzie serwował, by wygrać pierwszego seta.
      Skomentuj 0
      Łukasz Kubot - Carlos Berlocq *3:5 -Znakomity użytek z nowych piłek zrobił Berlocq. Argentyńczyk utrzymał podanie "na sucho" i już tylko jednego gema brakuje mu do triumfu w premierowej odsłonie.
      Skomentuj 0
      Łukasz Kubot - Carlos Berlocq 3:4* - Od stanu 30-0 dla Kubota Berlocq doprowadził do 30-30, lecz dwa ostatnie punkty w gemie zostały wygrane przez lubinianina. Po przerwie do gry wejdą nowe piłki.
      Skomentuj 0
      Łukasz Kubot - Carlos Berlocq *2:4 -Rozkręcają się obaj tenisiści. Szósty gem obfitował w intensywne wymiany i ciekawe spięcia przy siatce, ale padł łupem Berlocqa, który zakończył go dwoma świetnymi serwisami.
      Skomentuj 0
      Łukasz Kubot - Carlos Berlocq 2:3* - Przełamanie. Kubot wdał się w wymianę z linii końcowej, w której inicjatywę przejął Berlocq i zakończył ją przy siatce.
      Skomentuj 0
      Łukasz Kubot - Carlos Berlocq *2:2 -Podwójny błąd serwisowy Kubota, następnie pomyłka z forhendu i break point dla Berlocqa.
      Skomentuj 1
      Łukasz Kubot - Carlos Berlocq *2:2 - Stara się być agresywny Kubot, nadawać ton grze, ale Berlocq w swoim stylu świetnie spisuje się na linii końcowej.
      Skomentuj 0
      Łukasz Kubot - Carlos Berlocq 2:1* -Znakomity gem w wykonaniu naszego reprezentanta: kończący wolej, następnie wygrywający forhend po krosie i piękne minięcie atakującego rywala. Przy 40-0 Kubot wprawdzie przegrał spięcie przy siatce, ale na koniec posłał kolejny forhend po krosie nie do odbioru.
      Skomentuj 0
      Łukasz Kubot - Carlos Berlocq *1:1 - Pewnie otwarcia Berlocqa, który wyrównuje stan seta gemem wygranym do 15.
      Skomentuj 2
      Łukasz Kubot - Carlos Berlocq 1:0* - Aż trzy podwójne błędy serwisowe Kubota w gemie otwarcia, ale na szczęście Polak nie stracił podania, bowiem pomógł w tym rywal, popełniając kilka prostych pomyłek z linii końcowej.
      Skomentuj 1
      Łukasz Kubot - Carlos Berlocq *0:0 - Dwa podwójne błędy serwisowe Kubota w gemie otwarcia, do tego pomyłka bekhendowa i break point dla Argentyńczyka, którego jednak Polak obronił kończącym forhendem.
      Skomentuj 2
      • nowa Zgłoś komentarz
        Własnie nie wiem o co chodzi jeszcze był komentarz żeby Berdych szybko kończył bo transmisje mają zaplanowaną do 19
        • Karol Pietruk Zgłoś komentarz
          Eurosport 2 nie pokaże tego meczu?
          Zaczynamy od serwisu Polaka!
          Skomentuj 0
          Łukasz Kubot z Carlosem Berlocqiem w głównym cyklu mierzył się raz, w 2011 roku w Rolandzie Garrosie i wygrał bez straty seta. Łączny bilans konfrontacji tych tenisistów (wliczając Challengery i kwalifikacje turniejów ATP World Tour) również jest korzystniejszy dla Polaka i wynosi 3-1.
          Skomentuj 0
          Pokonując we wtorek Tejmuraza Gabaszwilego, Łukasz Kubot przerwał czarną siedmiu przegranych meczów z kolei w głównym cyklu. Czas na kolejny krok naszego reprezentanta, który za kilka chwil z Carlosem Berlocqiem powalczy o pierwszy od zeszłorocznego Wimbledonu ćwierćfinał.
          Skomentuj 0
          Od godz. 18:00 zapraszamy na relację na żywo z meczu II rundy turnieju ATP World Tour 250 rozgrywanego w Oeiras pomiędzy Łukaszem Kubotem a Carlosem Berlocqiem.