I runda US Open: Mecze Pauli Kani i Katarzyny Piter na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Rafał Smoliński
Katarzyna Piter - Aleksandra Krunić 4:6, 1:6 - Gem, set i mecz Aleksandra Krunić! Serbka skończyła pojedynek z Polką asem!
Skomentuj 0
Na szczęście w środę zagrają Agnieszka Radwańska i Jerzy Janowicz. Liczymy, że oni poprawią nam nastrój i awansują do dalszej fazy. Państwu dziękujemy, że cały czas byliście razem z nami i życzymy dobrej nocy!
Skomentuj 1
  • pedro Zgłoś komentarz
    Redaktor Smoliński dzielnie czuwał, szkoda że nasze dziewczyny nic nie zwojowały.
    Statystyki dzisiejszego pojedynku Katarzyny Piter z Aleksandrą Krunić mówią same za siebie! Nie można wygrać meczu, jeśli się tylko raz utrzymało własny serwis.
    Skomentuj 0
    Dwa mecze i dwie porażki. To nie był najlepszy dzień naszych singlistek.
    Skomentuj 0
    Katarzyna Piter - Aleksandra Krunić 4:6, 1:5* - Trzy piłki meczowe dla Aleksandry Krunić.
    Skomentuj 0
    Katarzyna Piter - Aleksandra Krunić 4:6, 1:5* - Serbka dwie piłki od II rundy. 30-0.
    Skomentuj 0
  • Katarzyna Piter - Aleksandra Krunić 4:6, 1:5* - Aleksandra Krunić przełamała serwis Polki i będzie podawać po zwycięstwo w tym spotkaniu!
    Skomentuj 0
    Katarzyna Piter - Aleksandra Krunić *4:6, 1:4 - Nie może skończyć gema poznanianka. Zmarnowała już ku temu kilka okazji.
    Skomentuj 0
    Katarzyna Piter - Aleksandra Krunić *4:6, 1:4 - Piter nie wykorzystała szansy na wygranie drugiego gema z rzędu i jest po 40.
    Skomentuj 0
    Katarzyna Piter - Aleksandra Krunić *4:6, 1:4 - Katarzyna Piter przełamała serwis Serbki. Czy to znak powrotu do gry naszej reprezentantki?
    Skomentuj 0
    Katarzyna Piter - Aleksandra Krunić 4:6, 0:4* - Niestety, kolejne przełamanie dla Aleksandry Krunić! To już piąty z rzędu gem przegrany przez Polkę.
    Skomentuj 0
    Katarzyna Piter - Aleksandra Krunić *4:6, 0:3 - Break point numer 2 dla Krunić.
    Skomentuj 0
    Katarzyna Piter - Aleksandra Krunić *4:6, 0:3 - Oddalony przez Polkę! Równowaga.
    Skomentuj 0
    Katarzyna Piter - Aleksandra Krunić *4:6, 0:3 - Break point dla Krunić!
    Skomentuj 0
    Katarzyna Piter - Aleksandra Krunić *4:6, 0:3 - Polka nie wykorzystała trzech okazji na zwieńczenie gema. Jest po 40.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Katarzyna Piter - Aleksandra Krunić *4:6, 0:3 - Czwarty z rzędu gem wygrany przez Serbkę, która utrzymała podanie do 30. Czy Polkę stać jeszcze na powrót do gry?
    Skomentuj 0
    Katarzyna Piter - Aleksandra Krunić 4:6, 0:2* - Piter popełniła szósty w meczu podwójny błąd i Aleksandra Krunić przełamała jej serwis do 40!
    Skomentuj 0
    Katarzyna Piter - Aleksandra Krunić *4:6, 0:1 - Break point dla Krunić. Polka znów w opałach przy własnym podaniu.
    Skomentuj 0
    Katarzyna Piter - Aleksandra Krunić *4:6, 0:1 - Serbka rozpoczęła drugą partię od utrzymania podania do 15.
    Skomentuj 0
    Po 61 minutach pierwszy set padł łupem Aleksandry Krunić. Oby naszej zawodniczce poszło lepiej w drugiej partii.
    Skomentuj 0
    Katarzyna Piter - Aleksandra Krunić 4:6* - Gem i set Aleksandra Krunić! Polka przegrała pierwszą partię.
    Skomentuj 0
    Katarzyna Piter - Aleksandra Krunić *4:5 - Piłka setowa dla Krunić.
    Skomentuj 0
    Katarzyna Piter - Aleksandra Krunić *4:5 - I przełamała Katarzyna Piter serwis Krunić! Serbka popełniła w tym gemie aż dwa podwójne błędy.
    Skomentuj 0
    Katarzyna Piter - Aleksandra Krunić 3:5* - Piter walczy! Ma dwa break pointy na powrót do gry!
    Skomentuj 0
    Katarzyna Piter - Aleksandra Krunić 3:5* - Przełamanie! Aleksandra Krunić podaje na seta!
    Skomentuj 0
    Katarzyna Piter - Aleksandra Krunić *3:4 - Polka się broni, ale rywalka ma kolejnego break pointa!
    Skomentuj 0
    Katarzyna Piter - Aleksandra Krunić *3:4 - Break point dla Serbki.
    Skomentuj 0
    Katarzyna Piter - Aleksandra Krunić *3:4 - Polka nie wykorzystała szansy na zwieńczenie gema i jest równowaga.
    Skomentuj 0
    Katarzyna Piter - Aleksandra Krunić *3:4 - Krunić w końcu wygrała własne podanie. Długiego gema zwieńczyła pierwszym w meczu asem.
    Skomentuj 0
    Katarzyna Piter - Aleksandra Krunić 3:3* - Niestety, poznanianka nie wykorzystała swojej szansy. Po 40.
    Skomentuj 0
    Katarzyna Piter - Aleksandra Krunić 3:3* - Serbka nie była w stanie skończyć gema. Piter ma kolejnego break pointa!
    Skomentuj 0
    Katarzyna Piter - Aleksandra Krunić 3:3* - Obie panie mają problemy przy własnym podaniu. Przed chwilą to Polka miała break pointa.
    Skomentuj 0
    Katarzyna Piter - Aleksandra Krunić 3:3* - Aleksandra Krunić wykorzystała trzecią szansę i mamy remis.
    Skomentuj 1
    Katarzyna Piter - Aleksandra Krunić *3:2 - Serbka ma trzy break pointy.
    Skomentuj 0
    Katarzyna Piter - Aleksandra Krunić *3:2 - Krunić wygrała dwa punkty i wysunęła się na 30-0.
    Skomentuj 0
    Katarzyna Piter - Aleksandra Krunić *3:2 - I jestem przełamanie! Katarzyna Piter na prowadzeniu!
    Skomentuj 1
    Katarzyna Piter - Aleksandra Krunić 2:2* - Jeszcze jedna okazja na przełamanie dla tenisistki z Poznania!
    Skomentuj 0
    Katarzyna Piter - Aleksandra Krunić 2:2* - Serbka oddaliła zagrożenie. Po 40.
    Skomentuj 0
    Katarzyna Piter - Aleksandra Krunić 2:2* - Polka ma break pointa!
    Skomentuj 0
    Katarzyna Piter - Aleksandra Krunić 2:2* - Tenisistka z Poznania straciła tylko jeden punkt przy własnym podaniu i znów jest remis w pierwszej partii.
    Skomentuj 0
    Katarzyna Piter - Aleksandra Krunić *1:2 - Krunić wygrała własne podanie "na sucho" i po raz pierwszy objęła prowadzenie w meczu.
    Skomentuj 0
    Katarzyna Piter - Aleksandra Krunić 1:1* - Aleksandra Krunić przełamała serwis Polki do 30 i mamy remis w pierwszej partii!
    Skomentuj 0
    Katarzyna Piter - Aleksandra Krunić *1:0 - Serbka będzie miała okazję na szybkie odrobienie straty. Dwa break pointy!
    Skomentuj 1
    Katarzyna Piter - Aleksandra Krunić *1:0 - I przełamanie! Katarzyna Piter odebrała serwis rywalce!
    Skomentuj 0
    Katarzyna Piter - Aleksandra Krunić 0:0* - Serbka nie wykorzystała okazji na zwieńczenie gema i jest równowaga.
    Skomentuj 1
    Wkrótce początek! Jako pierwsza będzie podawać Serbka.
    Skomentuj 0
    Czekaliśmy godzinę dłużej niż wcześniej przypuszczaliśmy. Katarzyna Piter i Aleksandra Krunić są już na korcie!
    Skomentuj 0
    Paula Kania odpadła z turnieju singla, a nam pozostaje czekać na występ Katarzyny Piter. Poznanianka pierwszy mecz w głównej drabince US Open rozegra z Aleksandrą Krunić. Pojedynek Polki i Serbki zaplanowano jako czwarty w kolejności od godz. 17:00 naszego czasu. Obie panie wyjdą więc na kort numer 14 ok. godz. 23:00.
    Skomentuj 0
    Paula Kania nie opuszcza Nowego Jorku, gdyż powalczy jeszcze w turnieju debla. Jej partnerką jest Słowaczka Janette Husárová, zaś pierwszymi rywalkami będą Serbka Bojana Jovanovski i Portorykanka Monica Puig.
    Skomentuj 0
    Dotkliwa porażka Pauli Kani w I rundzie US Open 2014. Polka wciąż bez zwycięstwa w Wielkim Szlemie.
    Skomentuj 0
    Paula Kania - Qiang Wang 2:6, 0:6 - Gem, set i mecz Qiang Wang! Polka szybko zakończyła przygodę z turniejem singla US Open 2014.
    Skomentuj 1
    Paula Kania - Qiang Wang 2:6, 0:5* - Meczbol dla Wang.
    Skomentuj 0
    Paula Kania - Qiang Wang 2:6, 0:5* - Obie szanse niewykorzystane. Równowaga.
    Skomentuj 1
    Paula Kania - Qiang Wang 2:6, 0:5* - Kania jeszcze nie poddaje się. Wywalczyła dwa break pointy, ale to już naprawdę ostatni dzwonek, by powrócić do gry.
    Skomentuj 0
    Paula Kania - Qiang Wang 2:6, 0:5* - I stało się! Kania przegrała podanie do 15, Qiang Wang będzie po przerwie podawała po triumf w całym spotkaniu!
    Skomentuj 1
    Paula Kania - Qiang Wang *2:6, 0:4 - Wang ma dwie kolejne szanse na przełamanie serwisu sosnowiczanki.
    Skomentuj 0
    Paula Kania - Qiang Wang *2:6, 0:4 - Długi, zacięty gem w końcu padł łupem tenisistki z Tiencin.
    Skomentuj 1
    Paula Kania - Qiang Wang 2:6, 0:3* - Wang oddaliła także trzeciego break pointa.
    Skomentuj 1
    • Go Lady Aga in US Open Zgłoś komentarz
      Tak, podajesz link do meczu, choć na korcie nie ma kamer. XD
      Paula Kania - Qiang Wang 2:6, 0:3* - Chinka ponownie ratuje się przed stratą serwisu.
      Skomentuj 0
      Paula Kania - Qiang Wang 2:6, 0:3* - Ale jest drugi break point dla naszej reprezentantki!
      Skomentuj 0
      Paula Kania - Qiang Wang 2:6, 0:3* - Niestety, Polka nie wykorzystała swojej szansy i jest równowaga.
      Skomentuj 0
      Paula Kania - Qiang Wang 2:6, 0:3* - Jest break point dla Polki! Kania ma szansę odrobić stratę jednego przełamania.
      Skomentuj 1
      Paula Kania - Qiang Wang 2:6, 0:3* - Paula Kania straciła serwis do zera! Coraz gorzej to wygląda.
      Skomentuj 1
      Paula Kania - Qiang Wang *2:6, 0:2 - Trzy kolejne break pointy dla Chinki! Kania znów ma problemy przy własnym podaniu.
      Skomentuj 0
      Paula Kania - Qiang Wang *2:6, 0:2 - Gem dla Chinki do 15. Rośnie przewaga Wang.
      Skomentuj 0
      Paula Kania - Qiang Wang 2:6, 0:1* - Podwójny błąd Polki i przełamanie dla Qiang Wang!
      Skomentuj 2
      Paula Kania - Qiang Wang *2:6, 0:0 - Jeszcze jedna szansa dla Chinki.
      Skomentuj 0
      Paula Kania - Qiang Wang *2:6, 0:0 - Równowaga!
      Skomentuj 0
      Paula Kania - Qiang Wang *2:6, 0:0 - I znów Polka ma problemy przy własnym podaniu. Break point dla Wang.
      Skomentuj 0
      To nie był najlepszy set w wykonaniu naszej zawodniczki. Miejmy nadzieję, że w drugiej partii Paula Kania zaprezentuje się znacznie lepiej.
      Skomentuj 2
      Paula Kania - Qiang Wang *2:6 - Gem i set Qiang Wang!
      Skomentuj 1
      Paula Kania - Qiang Wang 2:5* - Będzie drugi setbol dla Wang.
      Skomentuj 0
      Paula Kania - Qiang Wang 2:5* - Chinka nie wykorzystała piłki setowej, po 40.
      Skomentuj 0
      Paula Kania - Qiang Wang 2:5* - As i pierwszy setbol dla Wang.
      Skomentuj 0
      Paula Kania - Qiang Wang 2:5* - Szkoda, Chinka doprowadziła do równowagi.
      Skomentuj 0
      Paula Kania - Qiang Wang 2:5* - Nie wszystko jeszcze stracone, Polka ma break pointa!
      Skomentuj 0
      Paula Kania - Qiang Wang 2:5* - Niestety! Kania po raz drugi w tym meczu straciła serwis i Qiang Wang będzie po przerwie podawać po zwycięstwo w pierwszym secie!
      Skomentuj 0
      Paula Kania - Qiang Wang *2:4 - Kolejne dwa break pointy dla Chinki!
      Skomentuj 1
      • Godfather-Darth Vader Zgłoś komentarz
        Tak ja pisałem - niczego od niej nie oczekuję, paleciara.
        Paula Kania - Qiang Wang *2:4 - Czwarty podwójny błąd Kani w tym pojedynku. Chinka wysuwa się na 30-15 w siódmym gemie.
        Skomentuj 0
        Paula Kania - Qiang Wang *2:4 - W trzech dotychczasowych gemach serwisowych Chinki Polka zdobyła tylko dwa punkty. Tym razem Wang wygrała serwis do 15.
        Skomentuj 0
        Paula Kania - Qiang Wang 2:3* - I proszę! Kania powróciła ze stanu 15-40 i zdobyła drugiego gema w tym spotkaniu. Wciąż jednak przegrywa ze stratą przełamania.
        Skomentuj 0
        Paula Kania - Qiang Wang *1:3 - Sosnowiczanka doprowadziła do równowagi!
        Skomentuj 0
        Paula Kania - Qiang Wang *1:3 - Trzeci podwójny błąd Kani w tym meczu, a po chwili Wang ma dwa kolejne break pointy.
        Skomentuj 0
        Paula Kania - Qiang Wang *1:3 - Chinka poszła za ciosem i utrzymała własne podanie "na sucho".
        Skomentuj 5
        Zobacz więcej komentarzy (2)
        Paula Kania - Qiang Wang 1:2* - I przełamanie! Kania popełniła podwójny błąd, Qiang Wang po raz pierwszy na prowadzeniu w tym spotkaniu!
        Skomentuj 0
        Paula Kania - Qiang Wang *1:1 - Dwa break pointy dla Wang!
        Skomentuj 0
        Paula Kania - Qiang Wang *1:1 - Pierwsze problemy Polki przy własnym podaniu, 0-30.
        Skomentuj 1
        Paula Kania - Qiang Wang *1:1 - Sosnowiczanka zdobyła pierwszy punkt przy serwisie Chinki, jednak cztery kolejne pewnie padły już łupem Wang.
        Skomentuj 0
        Paula Kania - Qiang Wang 1:0* - Bardzo pewny początek Kani, która utrzymała serwis do 30. Polka ma już na koncie pierwszego asa.
        Skomentuj 1
        Od serwisu rozpoczyna Polka.
        Skomentuj 0
        Przeciwniczką Pauli Kani będzie Chinka Qiang Wang. Obie tenisistki są już na korcie i właśnie rozpoczęły rozgrzewkę!
        Skomentuj 2
        Zanim rozpoczniemy naszą relację, bardzo ważna informacja dla Państwa: z kortów, na których wystąpią dziś Paula Kania (kort 12) i Katarzyna Piter (kort 14) nie ma przekazu TV. W związku z tym naszą relację będziemy opierać na oficjalnych danych od organizatorów US Open.
        Skomentuj 0
        Od godz. 17:00 zapraszamy na relację na żywo z meczu I rundy wielkoszlemowego US Open pomiędzy Paulą Kanią a Qiang Wang.