Półfinały turnieju singla mężczyzn US Open 2014 na żywo!

Relację prowadzą : autor:
Rafał Smoliński
autor:
Marcin Motyka
Marin Čilić - Roger Federer 6:3, 6:4, 6:4 - Gem, set i mecz Marin Cilić! Kapitalny występ Chorwata!
Skomentuj 0
Dziękujemy serdecznie Państwu za mile spędzony razem czas! Zapraszamy na naszą relację z niedzielnego finału singla pań, w którym wystąpią Serena Williams i Karolina Woźniacka! Dobranoc!
Skomentuj 0
Półfinały singla panów za nami i co to były za emocje! W finale zagrają Kei Nishikori i Marin Cilić, a kto sięgnie po tytuł przekonamy się w poniedziałek!
Skomentuj 0
A oto i statystyki drugiego półfinału! Niesamowity był dziś Marin Cilić!
Skomentuj 0
Skomentuj 0
Marin Čilić - Roger Federer *6:3, 6:4, 5:4 - Trzeci as! Trzy meczbole!
Skomentuj 0
  • Marin Čilić - Roger Federer *6:3, 6:4, 5:4 - 30-0! Jeszcze jeden potężny serwis!
    Skomentuj 0
    Marin Čilić - Roger Federer *6:3, 6:4, 5:4 - As i 15-0!
    Skomentuj 0
    Marin Čilić - Roger Federer *6:3, 6:4, 5:4 - Federer również wygrał serwis do zera. Po przerwie Cilić będzie podawał po finał US Open!
    Skomentuj 0
    Marin Čilić - Roger Federer 6:3, 6:4, 5:3* - Cilić utrzymał serwis do zera! Potrzebuje już tylko jednego gema!
    Skomentuj 0
    Marin Čilić - Roger Federer *6:3, 6:4, 4:3 - Przełamanie! Marin Cilić zmusił Federera do błędu forhendem! Chorwat dwa gemy od finału US Open!
    Skomentuj 0
    Marin Čilić - Roger Federer 6:3, 6:4, 3:3* - Co za return! Drugi break point!
    Skomentuj 0
    Marin Čilić - Roger Federer 6:3, 6:4, 3:3* - Cilić miał szansę, ale zepsuł return i jest równowaga!
    Skomentuj 0
    Marin Čilić - Roger Federer 6:3, 6:4, 3:3* - Federer wyrzucił forhend! Break point dla Chorwata!
    Skomentuj 0
    Marin Čilić - Roger Federer 6:3, 6:4, 3:3* - Federer znów prowadził 30-15, ale Cilić dwukrotnie trafił potężnym serwisem, po czym w ostatniej akcji Szwajcar pomylił się z forhendu.
    Skomentuj 0
    Marin Čilić - Roger Federer *6:3, 6:4, 2:3 - Gem do 15 dla Federera. Maestro z Bazylei pewnie utrzymał serwis.
    Skomentuj 0
    Marin Čilić - Roger Federer 6:3, 6:4, 2:2* - Było już 30-15 dla Szwajcara, ale Chorwat wyszedł z opresji i zakończył gema winnerem z forhendu po krosie!
    Skomentuj 0
    Marin Čilić - Roger Federer *6:3, 6:4, 1:2 - Kapitalne zagranie Marina Cilicia z bekhendu po linii! Chorwat zrewanżował się Szwajcarowi za zeszłego gema i odrobił stratę breaka!
    Skomentuj 0
    Marin Čilić - Roger Federer 6:3, 6:4, 0:2* - Pierwszego Szwajcar broni pewnym wolejem przy siatce.
    Skomentuj 0
    Marin Čilić - Roger Federer 6:3, 6:4, 0:2* - Federer wyrzucił forhend i Cilić ma dwa break pointy na powrót do gry w III secie!
    Skomentuj 0
    Marin Čilić - Roger Federer 6:3, 6:4, 0:2* - Kapitalny winner z bekhendu po linii i Roger Federer przełamał serwis Chorwata!
    Skomentuj 0
    Marin Čilić - Roger Federer *6:3, 6:4, 0:1 - Break point dla Federera! Nieudana próba minięcia ze strony Chorwata.
    Skomentuj 0
    Marin Čilić - Roger Federer *6:3, 6:4, 0:1 - Świetny początek trzeciej partii w wykonaniu Maestro! Gem wygrany "na sucho".
    Skomentuj 0
    Statystyki w II secie korzystne dla Chorwata! Czy utrzyma on taką dyspozycję w dalszej części meczu?
    Skomentuj 0
    Marin Čilić - Roger Federer 6:3, 6:4* - As! Gem i set Marin Cilić!
    Skomentuj 2
    Marin Čilić - Roger Federer *6:3, 5:4 - Pierwszy niewykorzystany...
    Skomentuj 0
    Marin Čilić - Roger Federer *6:3, 5:4 - Trzy setbole dla Chorwata!
    Skomentuj 0
    Marin Čilić - Roger Federer *6:3, 5:4 - Nie ma jak na razie szans Federer z serwisem i forhendem Chorwata! 30-0!
    Skomentuj 0
    Marin Čilić - Roger Federer *6:3, 5:4 - Szwajcar w końcu skończył punkt forhendem i wygrał serwis. Po przerwie Cilić będzie podawał po zwycięstwo w II partii.
    Skomentuj 0
    Marin Čilić - Roger Federer 6:3, 5:3* - Federer miał 40-15, ale popełnił dwa błędy i jest równowaga.
    Skomentuj 0
    Marin Čilić - Roger Federer 6:3, 5:3* - Chorwat wygrał serwis do 30 i potrzebuje gema do zwycięstwa w drugiej partii!
    Skomentuj 0
    Marin Čilić - Roger Federer *6:3, 4:3 - Cilić doskonale radzi sobie dziś na korcie. Zagrał świetnego loba, lecz Federer zwieńczył gema do 30 asem serwisowym.
    Skomentuj 0
    Marin Čilić - Roger Federer 6:3, 4:2* - Co za minięcie z bekhendu ze strony Chorwata i gem wygrany do zera!
    Skomentuj 0
    Marin Čilić - Roger Federer *6:3, 3:2 - Było już 30-15 dla Chorwata, ale trzy kolejne punkty wygrał Federer, wieńcząc gema winnerem z forhendu.
    Skomentuj 0
    Marin Čilić - Roger Federer 6:3, 3:1* - Federer zepsuł return i ze złości głośno krzyknął. Po chwili Szwajcar wyrzucił także bekhend i Cilić wygrał serwis do 30.
    Skomentuj 0
    Marin Čilić - Roger Federer *6:3, 2:1 - Federer wreszcie pewnie utrzymał serwis. Gem do 15 dla Maestro z Bazylei.
    Skomentuj 0
    Marin Čilić - Roger Federer 6:3, 2:0* - Chorwat nie zwalnia tempa! Utrzymał serwis do 30!
    Skomentuj 0
    Marin Čilić - Roger Federer *6:3, 1:0 - Co za return! Przełamanie Marin Cilić!
    Skomentuj 0
    Marin Čilić - Roger Federer 6:3, 0:0* - Dwa break pointy dla Cilicia! Pierwszy obroniony przez Szwajcara.
    Skomentuj 0
    A oto i statystyki I partii! Kapitalny set w wykonaniu Chorwata!
    Skomentuj 0
    Marin Čilić - Roger Federer 6:3* - Pewny serwis! Gem i set Marin Cilić!
    Skomentuj 0
    Marin Čilić - Roger Federer *5:3 - Kapitalne minięcie i trzy setbole dla Chorwata!
    Skomentuj 0
    Marin Čilić - Roger Federer *5:3 - Świetny forhend Cilicia i 30-0.
    Skomentuj 0
    Marin Čilić - Roger Federer *5:3 - Federer przegrał pierwszą piłkę, ale cztery kolejne wygrał i Chorwat będzie podawał po zwycięstwo w secie.
    Skomentuj 0
    Marin Čilić - Roger Federer 5:2* - Nie do ruszenia dla Federera wydaje się być jak na razie Cilić. Kolejny świetny gem Chorwata.
    Skomentuj 0
    Marin Čilić - Roger Federer *4:2 - Kolejny niełatwy gem dla Federera, ale Szwajcar, w boksie którego zasiada Michael Jordan, utrzymał podanie.
    Skomentuj 0
    Marin Čilić - Roger Federer 4:1* - Cilić obronił break pointa znakomitą ofensywną akcją, następnie wygrał dwa kolejne punkty i wyszedł tym samym na trzygemowe prowadzenie.
    Skomentuj 0
    Marin Čilić - Roger Federer *3:1 - Po błędzie bekhendowym Cilicia Federer ma piłkę na odrobienie strat.
    Skomentuj 0
    Marin Čilić - Roger Federer *3:1 - I mamy przełamanie, choć na nie kompletnie się nie zanosiło. Federer prowadził już 40-0, ale pięć piłek z rzędu i całego gema wygrał Cilić.
    Skomentuj 0
    Marin Čilić - Roger Federer 2:1* - Było 40-0 dla Federera, jest break point dla Cilicia.
    Skomentuj 0
    Marin Čilić - Roger Federer 2:1* - Gem bez historii, wygrany przez Cilicia bez straty punktu i zwieńczony wygrywającym podaniem.
    Skomentuj 0
    Marin Čilić - Roger Federer *1:1 - Pewny start Federera - ataki przy siatce, kończące woleje i asy serwisowe.
    Skomentuj 0
    Marin Čilić - Roger Federer 1:0* - Gem otwarcia do 30 dla Chorwata.
    Skomentuj 0
    Zaczynamy od serwisu Chorwata!
    Skomentuj 0
    A tymczasem Roger Federer i Marin Cilić pojawili się już na korcie. Czas zatem na emocje związane z drugim półfinałem!
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    O awans do głównej drabinki turnieju WTA w Hongkongu walczy Magda Linette.
    Skomentuj 0
    Bo nie samym US Open człowiek żyje - Kamil Majchrzak był o krok od triumfu w turnieju rangi ITF Futures w Piekarach Śląskich.
    Skomentuj 0
    Mamy dobrą wiadomość - w Nowym Jorku przestało padać i trwa osuszanie kortu.
    Skomentuj 0
    Tenisowy świat wciąż mówi o Shuai Peng, która opuściła kort na wózku inwalidzkim.
    Skomentuj 0
    Awans do finału US Open sprawił, że Serena Williams została pierwszą tenisistką, która zapewniła sobie grę w kończących sezon Mistrzostwach WTA.
    Skomentuj 0
    Nad obiektem Flushing Meadows wciąż pada deszcz. A my oczekujemy na rozpoczęcie drugiego półfinału pomiędzy Rogerem Federerem a Marinem Ciliciem.
    Skomentuj 0
    Pierwszego finalistę US Open 2014 już znamy, ale na drugiego będziemy musieli trochę poczekać! W Nowym Jorku właśnie zaczął padać deszcz!
    Skomentuj 1
    • swiss91 Zgłoś komentarz
      Nie widziałem tego meczu, ale w tego co czytam to mam czego żałować. Gratulacje Kei, ale chciałbym aby cały turniej wygrał Roger - byłby 18 Wielki Szlem - jubileusz.
      A oto pełne statystyki pojedynku Japończyka z Serbem!
      Skomentuj 1
      Kei Nishikori został pierwszym w historii tenisistą z Azji, który zagra w finale turnieju wielkoszlemowego w grze singlowej mężczyzn, a jego rywalem w meczu o tytuł będzie lepszy z pary Marin Cilić - Roger Federer.
      Skomentuj 0
      - Nie dociera do mnie, co się dzieje. Byłem zdenerwowany, bo był to mój pierwszy wielkoszlemowy półfinał. Teraz czuję się niesamowicie, bo wygrałem z liderem rankingu. Warunki do gry były trudne, było gorąco i duszne. Myślę, że dziś grałem lepiej niż w poprzednich meczach - mówił Kei Nishikori.
      Skomentuj 0
      Novak Djoković - Kei Nishikori 4:6, 6:1, 6:7(4), 3:6 - Gem, set i mecz Kei Nishikori! Japończyk pokonał Novaka Djokovicia i zagra w finale US Open!
      Skomentuj 1
      Novak Djoković - Kei Nishikori *4:6, 6:1, 6:7(4), 3:5 - Dwa meczbole!
      Skomentuj 2
      Novak Djoković - Kei Nishikori *4:6, 6:1, 6:7(4), 3:5 - Na sucho Nishikori. Jeden gem - cztery zwycięskie punkty dzielą Japończyka od życiowego sukcesu.
      Skomentuj 0
      Novak Djoković - Kei Nishikori 4:6, 6:1, 6:7(4), 3:4* - Znów Nishikori nie podjął walki w gemie serwisowym Djokovicia. Japończyk, tak jak w decydujących fazach meczów z Raoniciem i Wawrinką, skupia się na własnym podaniu.
      Skomentuj 0
      Novak Djoković - Kei Nishikori *4:6, 6:1, 6:7(4), 2:4 - Udane akcje Nishikoriego, proste błędy rywala i Japończyka od finału dzielą dwa wygrane gemy. A to wszystko z trybun obserwuje legendarny Michael Jordan.
      Skomentuj 0
      Novak Djoković - Kei Nishikori 4:6, 6:1, 6:7(4), 2:3* - Nowe piłki i gem "na sucho" Djokovicia.
      Skomentuj 0
      Novak Djoković - Kei Nishikori *4:6, 6:1, 6:7(4), 1:3 - Do 30 wygrał własny serwis Nishikori, którego od finału US Open dzielą trzy wygrane gemy.
      Skomentuj 0
      Novak Djoković - Kei Nishikori 4:6, 6:1, 6:7(4), 1:2* - Po trzech gemach z rzędu dla Nishikoriego w końcu gema wygrał Djoković, ale Serb wciąż jest w bardzo niekorzystnej sytuacji.
      Skomentuj 0
      Novak Djoković - Kei Nishikori *4:6, 6:1, 6:7(4), 0:2 - Co za gem Nishikoriego. Japończyk przegrywał 0-40, ale zdobył pięć punktów z rzędu i utrzymał podanie!
      Skomentuj 1
      Novak Djoković - Kei Nishikori 4:6, 6:1, 6:7(4), 0:1* - I obronił trzy break pointy Nishikori!
      Skomentuj 0
      Novak Djoković - Kei Nishikori 4:6, 6:1, 6:7(4), 0:1* - Trzy piłki na przełamanie powrotne.
      Skomentuj 0
      Novak Djoković - Kei Nishikori 4:6, 6:1, 6:7(4), 0:1* - Przełamanie! Djoković trafił z bekhendu w siatkę.
      Skomentuj 0
      Novak Djoković - Kei Nishikori *4:6, 6:1, 6:7(4), 0:0 - Podwójny błąd serwisowy Djokovicia i dwa break pointy na otwarcie czwartego seta dla Nishikoriego.
      Skomentuj 0
      A oto i statystyki III seta!
      Skomentuj 0
      Novak Djoković - Kei Nishikori *4:6, 6:1, 6:7(4), 0:0 - Gem i trzeci set Kei Nishikori! To był tie break błędów, więcej popełnił ich Novak Djoković, dzięki temu Japończyk niespodziewanie jest bliżej finału US Open.
      Skomentuj 1
      Novak Djoković - Kei Nishikori *4:6, 6:1, 6:6(4-6) - Bekhendowy błąd Serba i dwa setbole dla Nishikoriego.
      Skomentuj 0
      Novak Djoković - Kei Nishikori *4:6, 6:1, 6:6(4-5) - Podwójny błąd serwisowy Nishikoriego.
      Skomentuj 0
      Novak Djoković - Kei Nishikori 4:6, 6:1, 6:6(3-5)* - Wygrana długa wymiana przez Serba.
      Skomentuj 0
      Novak Djoković - Kei Nishikori 4:6, 6:1, 6:6(2-5)* - Podwójny błąd serwisowy Djokovicia.
      Skomentuj 0
      Novak Djoković - Kei Nishikori *4:6, 6:1, 6:6(2-4) - Drugi z rzędu bekhend Japończyka zatrzymuje się na siatce.
      Skomentuj 0
      Novak Djoković - Kei Nishikori *4:6, 6:1, 6:6(1-4) - Nishikori z bekhendu w siatkę.
      Skomentuj 0
      Novak Djoković - Kei Nishikori 4:6, 6:1, 6:6(0-4)* - Czwarty punkt dla Nishikoriego.
      Skomentuj 0
      Novak Djoković - Kei Nishikori 4:6, 6:1, 6:6(0-3)* - I drugie mini przełamanie.
      Skomentuj 0
      Novak Djoković - Kei Nishikori *4:6, 6:1, 6:6(0-2) - Mini break po błędzie bekhendowym Serba.
      Skomentuj 0
      Novak Djoković - Kei Nishikori *4:6, 6:1, 6:6(0-1) - Znakomity serwis Nishikoriego na początek.
      Skomentuj 0
      Novak Djoković - Kei Nishikori 4:6, 6:1, 6:6* - Czas na rozgrywkę  tie breakową.
      Skomentuj 0
      Novak Djoković - Kei Nishikori *4:6, 6:1, 5:6 - Perfekcyjny gem serwisowy Nishikoriego i gdyby Japończyk tak serwował w poprzednim gemie, zakończyłby zwycięsko trzeciego seta.
      Skomentuj 1
      Novak Djoković - Kei Nishikori 4:6, 6:1, 5:5* - Okrzyk radości Djokovicia, bo lider rankingu ATP przetrwał trudne chwile i doprowadził do wyrównania w trzecim secie.
      Skomentuj 0
      Novak Djoković - Kei Nishikori *4:6, 6:1, 4:5 - Podwójny błąd serwisowy i Nishikori oddał podanie w gemie, w którym serwował po prowadzenie 2-1 w setach.
      Skomentuj 2
      Novak Djoković - Kei Nishikori 4:6, 6:1, 3:5* - Nie ma setbola, jest break point dla Djokovicia,
      Skomentuj 0
      Novak Djoković - Kei Nishikori 4:6, 6:1, 3:5* - Genialny forhendowy return Nishikoriego, mamy przełamanie i Japończyk serwuje, by wygrać trzeciego seta.
      Skomentuj 0
      Novak Djoković - Kei Nishikori *4:6, 6:1, 3:4 - Piłka na przełamanie dla Japończyka.
      Skomentuj 0
      Novak Djoković - Kei Nishikori *4:6, 6:1, 3:4 - Pierwszy od bardzo dawna tak łatwo wygrany gem przez Nishikoriego. Czyżby Japończyk wracał na właściwe tory?
      Skomentuj 0
      Novak Djoković - Kei Nishikori 4:6, 6:1, 3:3* - "Na sucho" Djoković.
      Skomentuj 0
      Novak Djoković - Kei Nishikori *4:6, 6:1, 2:3 - Japończyk, jak jego rywal w poprzednim gemie, z dwoma straconymi punktami przy własnym serwisie.
      Skomentuj 0
      Novak Djoković - Kei Nishikori 4:6, 6:1, 2:2* - Djoković do 30 i mamy wyrównanie w trzecim secie.
      Skomentuj 0
      Novak Djoković - Kei Nishikori *4:6, 6:1, 1:2 - Niezwykle długi, ponad 11-minutowy gem wygrany przez Nishikoriego po obronie czterech piłek na przełamanie.
      Skomentuj 0
      Novak Djoković - Kei Nishikori 4:6, 6:1, 1:1* - Czwarta szansa również niewykorzystana szansa przez belgradczyka.
      Skomentuj 0
      Novak Djoković - Kei Nishikori 4:6, 6:1, 1:1* - Podwójny błąd serwisowy i break point numer cztery dla Serba.
      Skomentuj 0
      Novak Djoković - Kei Nishikori 4:6, 6:1, 1:1* - Zrehabilitował się za poprzednią pomyłkę Nishikori, przy break poincie zagrywając kończący forhend.
      Skomentuj 0
      Novak Djoković - Kei Nishikori 4:6, 6:1, 1:1* - Błąd forhendowy Nishikoriego i znów break point
      Skomentuj 1
      Novak Djoković - Kei Nishikori 4:6, 6:1, 1:1* - Ależ wspaniale obronił się Nishikori. Pierwszego break pointa oddalił akcją przy siatce, a drugiego kapitalnym bekhendem po linii.
      Skomentuj 0
      Novak Djoković - Kei Nishikori 4:6, 6:1, 1:1* - Błędy, nieprzemyślane zagrania Nishikoriego i break pointy dla Djokovicia.
      Skomentuj 0
      Novak Djoković - Kei Nishikori 4:6, 6:1, 1:1* - Wiatr wyczynia cuda z piłką, a obaj tenisiści w niesamowitym stylu są w stanie kontrolować swoje zagrania.
      Skomentuj 0
      Novak Djoković - Kei Nishikori *4:6, 6:1, 0:1 - Po pięciu przegranych z rzędu jest gem dla Nishikoriego. Ale warunki na korcie coraz bardziej zaczyna dyktować wiatr.
      Skomentuj 0
      A tak prezentują się statystyki II seta!
      Skomentuj 0
      Novak Djoković - Kei Nishikori 4:6, 6:1, 0:0* - Gem i drugi set Novak Djoković! Serb doprowadził do wyrównania, wygrywając w drugiej partii pięć gemów z rzędu.
      Skomentuj 0
      Novak Djoković - Kei Nishikori *4:6, 5:1 - Trzy setbole dla Serba.
      Skomentuj 0
      Novak Djoković - Kei Nishikori *4:6, 5:1 - Nieudany skrót Nishikoriego, Djoković z łatwością dobiegł do piłki i posłał kończący bekhend. Przełamanie i mistrz US Open z 2011 roku serwuje, by wygrać drugą partię.
      Skomentuj 0
      Novak Djoković - Kei Nishikori 4:6, 4:1* - Jeszcze zostaje w grze o drugiego seta Nishikori. Japończyk obronił dwa break pointy, ale będzie musiał stawić czoła trzeciemu.
      Skomentuj 0
      Novak Djoković - Kei Nishikori 4:6, 4:1* - Dwie szanse na kolejne przełamanie dla Djokovicia.
      Skomentuj 0
      Novak Djoković - Kei Nishikori *4:6, 4:1 - Od stanu 15-30 cudowny bekhendowy skrót Djokovicia, następnie kończący forhend oraz wygrana wymiana i Serb po przełamaniu dołożył gema wygranego przy własnym podaniu.
      Skomentuj 0
      Novak Djoković - Kei Nishikori *4:6, 3:1 - Kolejna pomyłka, tym razem z forhendu, i mamy przełamanie dla Serba.
      Skomentuj 1
      Novak Djoković - Kei Nishikori 4:6, 2:1* - Proste błędy Nishikoriego i są dwa break pointy dla Djokovicia.
      Skomentuj 0
      Novak Djoković - Kei Nishikori 4:6, 2:1* - Spokojny początek drugiego seta. Pierwsze trzy gemy łatwo wygrane przez serwujących.
      Skomentuj 7
      Zobacz więcej komentarzy (4)
      Novak Djoković - Kei Nishikori *4:6, 1:1 - Wyrównanie po gemie wygranym do 30.
      Skomentuj 0
      Novak Djoković - Kei Nishikori 4:6, 1:0* - Nishikori otworzył drugiego seta efektownym forhendem, ale pierwszy gem padł łupem Serba.
      Skomentuj 0
      A tak prezentują się statystyki I seta!
      Skomentuj 2
      Novak Djoković - Kei Nishikori *4:6, 0:0 - Gem i pierwszy set Kei Nishikori! Japończyk wykonał pierwszy z trzech kroków w kierunku finału US Open 2014!
      Skomentuj 0
      Novak Djoković - Kei Nishikori 4:5* - Dwa setbole dla Japończyka.
      Skomentuj 0
      Novak Djoković - Kei Nishikori 4:5* - Gem dla Djokovicia, ale po przerwie Nishikori będzie serwował, by wygrać pierwszą partię.
      Skomentuj 0
      Novak Djoković - Kei Nishikori *3:5 - Zrobił użytek z nowych piłek Nishikori i wychodzi na dwugemowe prowadzenie.
      Skomentuj 0
      Novak Djoković - Kei Nishikori 3:4* - Pierwszą piłkę na przełamanie Djoković obronił akcją serwis-wolej, ale przy drugiej był już bezradny wobec forhendowego returnu Japończyka.
      Skomentuj 2
      Novak Djoković - Kei Nishikori *3:3 - Niesamowity bekhend Nishikoriego daje mu trzy piłki na przełamanie.
      Skomentuj 0
      Novak Djoković - Kei Nishikori *3:3 - Nishikori w świetnym stylu wyszedł ze stanu 15-30.
      Skomentuj 0
      Novak Djoković - Kei Nishikori 3:2* - Djoković ponownie na prowadzeniu. Z dziewięciu ostatnich punktów Serb zdobył osiem.
      Skomentuj 0
      Novak Djoković - Kei Nishikori *2:2 - Rebreak "na sucho". Lider rankingu ATP szybko wraca na właściwe tory.
      Skomentuj 1
      Novak Djoković - Kei Nishikori 1:2* - Trzy szanse na błyskawiczne przełamanie powrotne dla Djokovicia.
      Skomentuj 0
      Novak Djoković - Kei Nishikori 1:2* - Fantastyczna akcja Nishikoriego. Najpierw wyśmienity return, potem kończący forhend po linii i tenisista z Shimane jako pierwszy uzyskuje przełamanie.
      Skomentuj 2
      Novak Djoković - Kei Nishikori *1:1 - I mamy pierwszego break pointa w mecz, co zaskakujące, dla Japończyka.
      Skomentuj 0
      Novak Djoković - Kei Nishikori *1:1 - Sporo walki w pierwszym gemie serwisowym Nishikoriego, ale Japończyk doprowadził do wyrównania.
      Skomentuj 0
      Novak Djoković - Kei Nishikori 1:0* - Gem otwarcia wygrany przez Serba bez straty punktu i zakończony asem serwisowym.
      Skomentuj 1
      Zaczynamy od serwisu Djokovicia!
      Skomentuj 1
      Dla Novaka Djokovicia to 24. wielkoszlemowy półfinał, w tym ósmy z rzędu w Nowym Jorku. Kei Nishikori debiutuje w tej fazie Wielkiego Szlema. Bilans bezpośrednich konfrontacji pomiędzy tymi tenisistami wynosi 1-1.
      Skomentuj 0
      Novak Djoković i Kei Nishikori pojawili się już na Arthur Ashe Stadium. Za kilka chwil rozpocznie się pierwszy półfinał US Open 2014.
      Skomentuj 0
      Od godz. 18:00 zapraszamy na relację na żywo z meczów półfinałowych turnieju singla mężczyzn wielkoszlemowego US Open 2014.