KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Tokio 2020. Kiedy startują Polacy? Terminarz i poradnik dla kibiców, gdzie i o której oglądać transmisje z igrzysk

Igrzyska olimpijskie w Tokio zbliżają się wielkimi krokami. Liczymy na udane starty reprezentantów Polski i jak najwięcej medali. Warto wiedzieć, kiedy powalczą o najwyższe laury, by ich nie przegapić.

Marcin Borciuch
Marcin Borciuch
Hubert Hurkacz Getty Images / Na zdjęciu: Hubert Hurkacz
Ceremonia otwarcia dopiero w piątek 23 lipca, ale pierwsze konkurencje olimpijskie rozpoczną się już w środę 21 lipca. Wtedy odbędą się pierwsze mecze piłki nożnej, baseballa i softballa. Jeszcze przed zapaleniem znicza ruszą eliminacyjne wyścigi wioślarskie i zawody w łucznictwie.

Do walki o medale stanie na tej imprezie 211 reprezentantów Polski. Eksperci i bukmacherzy przewidują, że Biało-Czerwoni mogą zdobyć nawet 22 medale. Próg 20 krążków ostatnio udało się przekroczyć na igrzyskach w Moskwie w 1980 r. (32 medale).

Warto zatem wiedzieć, o której godzinie Polacy będą mieli szanse na zdobycie medalu olimpijskiego. Między Tokio a Warszawą jest różnica 7 godzin, dlatego część zawodów na igrzyskach będzie rozgrywana w godzinach nocnych naszego czasu. Poniżej prezentujemy plan startów Polaków w poszczególnych dyscyplinach i konkurencjach na igrzyskach w stolicy Japonii.

Piątek, 23 lipca
2:00 łucznictwo, eliminacje kobiet (Sylwia Zyzańska)
6:00 łucznictwo, eliminacje mężczyzn (Sławomir Napłoszek)
13:00 ceremonia otwarcia

Sobota, 24 lipca
1:30 strzelectwo, eliminacje karabin pneumatyczny (Aneta Stankiewicz)
2:00-13:45 szermierka, szpada kobiet (Aleksandra Jarecka, Ewa Trzebińska, Renata Knapik-Miazga)
2:30-9:45 łucznictwo, turniej miksta (Sylwia Zyzańska i Sławomir Napłoszek)
3:45 strzelectwo, finał karabinu pneumatycznego (Aneta Stankiewicz)
4:35 koszykówka 3x3, Polska - Łotwa
4:00 kolarstwo szosowe, wyścig mężczyzn ze startu wspólnego (Maciej Bodnar, Michał Kwiatkowski, Rafał Majka)
12:05 koszykówka 3x3, Polska - Japonia
12:28 pływanie, eliminacje 100 m motylkowym (Paulina Peda)
12:40 siatkówka, Polska - Iran
13:55 pływanie, eliminacje 100 m klasycznym (Jan Kozakiewicz)
14:15 pływanie, eliminacje 4x100 m dowolnym (polska sztafeta)
godziny nieznane, tenis, singiel mężczyzn (Hubert Hurkacz, Kamil Majchrzak)
godziny nieznane, tenis, debel mężczyzn (Hubert Hurkacz i Łukasz Kubot)

Niedziela, 25 lipca
2:00-13:45 szermierka, floret indywidualnie (Martyna Jelińska)
2:00 strzelectwo, eliminacje pistolet pneumatyczny kobiet (Klaudia Breś)
2:00 strzelectwo, eliminacje skeet kobiet (Aleksandra Jarmolińska)
3:00-9:45 taekwondo, od 1/8 do półfinału do 57 kg kobiet (Patrycja Adamkiewicz)
3:00-13:20 gimnastyka artystyczna, eliminacje kobiet (Gabriela Sasnal)
3:00 siatkówka plażowa, Kantor/Łosiak - Gottsu/Shiratori
3:40 pływanie, półfinały 100 m motylkowym (Paulina Peda)
4:00 lub 13:00 boks, 1/16 finału kobiet do 51 kg (Sandra Drabik)
4:00 judo, od 1/16 do ćwierćfinału kobiet do 52 kg (Agata Perenc)
4:15 strzelectwo, finał pistolet pneumatyczny kobiet (Klaudia Breś)
4:33 pływanie, półfinały 100 m klasycznym (Jan Kozakiewicz)
4:45 pływanie, finał 4x100 m dowolnym kobiet (polska sztafeta)
5:00 koszykówka 3x3, Polska - Serbia
5:18-12:54 boks, 1/16 finału mężczyzn do 63 kg (Damian Durkacz)
6:00 strzelectwo, eliminacje karabin pneumatyczny mężczyzn (Tomasz Bartnik)
6:00 kajakarstwo górskie, pierwszy start mężczyzn C1 (Grzegorz Hedwig)
6:00 kolarstwo szosowe, wyścig kobiet ze startu wspólnego (Katarzyna Niewiadoma, Anna Plichta)
6:47 kajakarstwo górskie, pierwszy start kobiet K1 (Klaudia Zwolińska)
7:57 kajakarstwo górskie, drugi start mężczyzn C1 (Grzegorz Hedwig)
8:30 strzelectwo, finał karabin pneumatyczny mężczyzn (Tomasz Bartnik)
8:45 kajakarstwo górskie, drugi start kobiet K1 (Klaudia Zwolińska)
9:00 siatkówka plażowa, Fijałek/Bryl - Elgraoui/Abicha
10:00-12:40 judo, repasaże, półfinały i finały kobiet do 52 kg (Agata Perenc)
11:40 koszykówka 3x3, Reprezentacja Rosyjskiego Komitetu Olimpijskiego - Polska
12:02 pływanie, eliminacje 100 m grzbietowym (Paulina Peda)
12:00 taekwondo, repasaże do 57 kg (Patrycja Adamkiewicz)
13:19 pływanie, eliminacje 100 m grzbietowym (Kacper Stokowski)
13:30 taekwondo, walka o brązowy medal kobiet do 57 kg (Patrycja Adamkiewicz)
14:10 pływanie, eliminacje 4x100 m dowolnym (polska sztafeta)
14:30 taekwondo, finał kobiet do 57 kg (Patrycja Adamkiewicz)
godziny nieznane, tenis, singiel kobiet (Iga Świątek, Magda Linette)
godziny nieznane, tenis, debel kobiet (Magda Linette i Alicja Rosolska)

Poniedziałek, 26 lipca
3:30 pływanie, finał 100 m motylkowym (Paulina Peda)
4:00-7:30 judo, od 1/16 finału do ćwierćfinału kobiet do 57 kg (Julia Kowalczyk)
4:12 pływanie, finał 100 m klasykiem mężczyzn (Jan Kozakiewicz)
4:31 pływanie, półfinały 100 m grzbietowym mężczyzn (Kacper Stokowski)
4:53 pływanie, półfinały 100 m grzbietowym kobiet (Paulina Peda)
6:50 podnoszenie ciężarów, kobiety do 55 kg (Joanna Łochowska)
7:00 kajakarstwo górskie, półfinał mężczyzn C1 (Grzegorz Hedwig)
7:20 siatkówka, Polska - Włochy
7:50 strzelectwo, finał skeet kobiet strzelectwo (Aleksandra Jarmolińska)
8:00 kolarstwo górskie, finał mężczyzn (Bartłomiej Wawak)
8:45 kajakarstwo górskie, finał mężczyzn C1 (Grzegorz Hedwig)
10:00-12:40 judo, repasaże, półfinały i finały kobiet do 57 kg (Julia Kowalczyk)
12:05 koszykówka 3x3, Polska - Chiny
12:29 pływanie, eliminacje 200 m motylkiem (Krzysztof Chmielewski, Jakub Majerski)
12:50 podnoszenie ciężarów, finał kobiet do 55 kg (Joanna Łochowska)
15:25 koszykówka 3x3, Holandia - Polska
godziny nieznane, tenis, singiel mężczyzn (Hubert Hurkacz, Kamil Majchrzak)
godziny nieznane, tenis, debel mężczyzn (Hubert Hurkacz i Łukasz Kubot)
godziny nieznane, tenis, singiel kobiet (Iga Świątek, Magda Linette)
godziny nieznane, tenis, debel kobiet (Magda Linette i Alicja Rosolska)

Wtorek, 27 lipca
3:00-9:45 taekwondo, od 1/8 do półfinału ponad 67 kg kobiet (Aleksandra Kowalczuk)
3:51 pływanie, finał 100 m grzbietowym kobiet (Paulina Peda)
3:59 pływanie, finał 100 m grzbietowym mężczyzn (Kacper Stokowski)
4:00-7:30 judo, od 1/16 finału do ćwierćfinału kobiet do 63 kg (Agata Ozdoba-Błach)
4:25-12:30 szermierka, szpada drużynowo kobiet (Aleksandra Jarecka, Ewa Trzebińska, Renata Knapik-Miazga Magdalena Piekarska-Twardochel)
4:35 pływanie, półfinały 200 m motylkiem (Krzysztof Chmielewski, Jakub Majerski)
5:05 pływanie, finał 4x100 m dowolnym (polska sztafeta)
6:39-13:27 boks, 1/8 finału kobiet do 69 kg (Karolina Koszewska)
7:00 kajakarstwo górskie, półfinał kobiet K1 (Klaudia Zwolińska)
7:40 koszykówka 3x3, Belgia - Polska
8:00 kolarstwo górskie, finał kobiet (Maja Włoszczowska)
9:00 kajakarstwo górskie, finał kobiet K1 (Klaudia Zwolińska)
10:00-12:40 judo, repasaże, półfinały i finały kobiet do 63 kg (Agata Ozdoba-Błach)
10:00 siatkówka plażowa, Fijałek/Bryl - Grimalt M./Grimalt E.
12:00 taekwondo, repasaże ponad 67 kg (Aleksandra Kowalczuk)
12:02 pływanie, eliminacje 100 m wolnym (Jakub Kraska)13:00 siatkówka plażowa, Kantor/Łosiak - Thole/Wickler
13:17 pływanie, eliminacje sztafety 4 x 200 m mężczyzn
13:30 taekwondo, walka o brązowy medal kobiet ponad 67 kg (Aleksandra Kowalczuk)
14:00/15:20 koszykówka 3x3, ćwierćfinał (Polska)
14:30 taekwondo, finał kobiet ponad 67 kg (Aleksandra Kowalczuk)
godziny nieznane, tenis, singiel mężczyzn (Hubert Hurkacz, Kamil Majchrzak)
godziny nieznane, tenis, debel mężczyzn (Hubert Hurkacz i Łukasz Kubot)
godziny nieznane, tenis, singiel kobiet (Iga Świątek, Magda Linette)
godziny nieznane, tenis, debel kobiet (Magda Linette i Alicja Rosolska)

Środa, 28 lipca
2:30-11:23 łucznictwo, zawody indywidualne kobiet i mężczyzn (Sylwia Zyzańska i Sławomir Napłoszek)
3:30 pływanie, półfinały 100 m wolnym (Jakub Kraska)
3:49 pływanie, finał 200 m motylkiem (Krzysztof Chmielewski, Jakub Majerski)
4:00-7:30 judo, od 1/32 finału do ćwierćfinału mężczyzn do 90 kg (Piotr Kuczera)
4:30 kolarstwo, jazda indywidualna na czas kobiet (Anna Plichta)
4:48-11:18 boks, 1/8 finału kobiet do 75 kg (Elżbieta Wójcik)
5:26 pływanie, finał sztafety 4 x 200 m mężczyzn6:00 kajakarstwo górskie, pierwszy start kobiet C1 (Aleksandra Stach)
6:47 kajakarstwo górskie, pierwszy start mężczyzn K1 (Krzysztof Majerczak)
7:00 kolarstwo, jazda indywidualna na czas mężczyzn (Michał Kwiatkowski)
7:57 kajakarstwo górskie, drugi start kobiet C1 (Aleksandra Stach)
8:45 kajakarstwo górskie, drugi start mężczyzn K1 (Krzysztof Majerczak)
9:25 siatkówka, Polska - Wenezuela
10:00-12:40 judo, repasaże, półfinały i finały kobiet do 90 kg (Piotr Kuczera)
10:30/11:40 koszykówka 3x3, półfinały (Polska)
12:25 pływanie, eliminacje 200 m grzbietowym mężczyzn (Radosław Kawęcki, Jakub Skierka)
14:15 koszykówka 3x3, mecz o brąz (Polska)
15:25 koszykówka 3x3, mecz o złoto (Polska)
godziny nieznane, tenis, singiel mężczyzn (Hubert Hurkacz, Kamil Majchrzak)
godziny nieznane, tenis, debel mężczyzn (Hubert Hurkacz i Łukasz Kubot)
godziny nieznane, tenis, singiel kobiet (Iga Świątek, Magda Linette)
godziny nieznane, tenis, debel kobiet (Magda Linette i Alicja Rosolska)

Czwartek, 29 lipca
0:30 golf, 1. runda mężczyzn (Adrian Meronk)
2:30-11:23 łucznictwo, zawody indywidualne kobiet i mężczyzn (Sylwia Zyzańska i Sławomir Napłoszek)
3:50 pływanie, finał 200 m grzbietowym mężczyzn (Radosław Kawęcki, Jakub Skierka)
4:00-7:30 judo, od 1/16 finału do ćwierćfinału kobiet do 78 kg (Beata Pacut)
4:04 pływanie, półfinały 200 m grzbietowym mężczyzn (Radosław Kawęcki, Jakub Skierka)
4:37 pływanie, finał 100 m wolnym (Jakub Kraska)
5:50 gimnastyka artystyczna, finał wieloboju kobiet (Gabriela Sasnal)
6:06-12:54 boks, 1/8 finału kobiet do 51 kg (Sandra Drabik)
7:00 kajakarstwo górskie, półfinał kobiet C1 (Aleksandra Stach)
8:45 kajakarstwo górskie, finał kobiet C1 (Aleksandra Stach)
10:00-12:40 judo, repasaże, półfinały i finały kobiet do 78 kg (Beata Pacut)
12:50 pływanie, eliminacje 100 m motylkowym mężczyzn (Paweł Korzeniowski, Jakub Majerski)
13:08 pływanie, eliminacje 200 m grzbietowym kobiet (Laura Bernat)
13:28 pływanie, eliminacje mieszana sztafeta 4x100 m
godziny nieznane, tenis, singiel mężczyzn (Hubert Hurkacz, Kamil Majchrzak)
godziny nieznane, tenis, debel mężczyzn (Hubert Hurkacz i Łukasz Kubot)
godziny nieznane, tenis, singiel kobiet (Iga Świątek, Magda Linette)
godziny nieznane, tenis, debel kobiet (Magda Linette i Alicja Rosolska)

Piątek, 30 lipca
0:30 golf, 2. runda mężczyzn (Adrian Meronk)
1:30 jeździectwo, eliminacje indywidualne, pierwsza sesja (Paweł Spisak, Małgorzata Cybulska, Joanna Pawlak)
2:30-9:45 łucznictwo, od 1/8 do finału kobiet (Sylwia Zyzańska)
2:45 lekkoatletyka, eliminacje rzutu dyskiem - grupa A (Piotr Małachowski, Bartłomiej Stój)
2:55 lekkoatletyka, eliminacje 800 m kobiet (Joanna Jóźwik, Angelika Sarna, Anna Wielgosz)
3:30 pływanie, półfinały 100 m motylkowym mężczyzn (Paweł Korzeniowski, Jakub Majerski)
4:00-7:30 judo, od 1/16 finału do ćwierćfinału mężczyzn powyżej 100 kg (Maciej Sarnacki)
4:20 lekkoatletyka, eliminacje rzutu dyskiem - grupa B (Piotr Małachowski, Bartłomiej Stój)
4:35 pływanie, półfinały 200 m grzbietowym kobiet (Laura Bernat)
5:03-11:18 boks, ćwierćfinały kobiet do 69 kg (Karolina Koszewska)
7:00 kajakarstwo górskie, półfinał mężczyzn K1 (Krzysztof Majerczak)
7:20 siatkówka, Polska - Japonia
8:45 kajakarstwo górskie, finał mężczyzn K1 (Krzysztof Majerczak)
9:00 siatkówka plażowa, Kantor/Łosiak - reprezentacja Włoch
10:00-12:40 judo, repasaże, półfinały i finały mężczyzn powyżej 100 kg (Maciej Sarnacki)
10:30 jeździectwo, eliminacje indywidualne, druga sesja (Paweł Spisak, Małgorzata Cybulska, Joanna Pawlak)
12:02 pływanie, eliminacje 50 m dowolnym mężczyzn (Paweł Juraszek, Konrad Czerniak)
12:24 pływanie, eliminacje 50 m dowolnym kobiet (Katarzyna Wasick)
12:25 lekkoatletyka, eliminacje pchnięcia kulą (Paulina Guba, Klaudia Kardasz)
13:00 lekkoatletyka, eliminacje mieszanej sztafety 4x400 m
14:00 siatkówka plażowa, Fijałek/Bryl - Evandro/Bruno Schmidt
14:50 pływanie, eliminacje sztafety mężczyzn 4x100 m zmiennym (polska sztafeta)
godziny nieznane, tenis, singiel mężczyzn (Hubert Hurkacz, Kamil Majchrzak)
godziny nieznane, tenis, debel mężczyzn (Hubert Hurkacz i Łukasz Kubot)
godziny nieznane, tenis, singiel kobiet (Iga Świątek, Magda Linette)
godziny nieznane, tenis, debel kobiet (Magda Linette i Alicja Rosolska)

Sobota, 31 lipca
0:30 golf, 3. runda mężczyzn (Adrian Meronk)
2:00 lekkoatletyka, eliminacje 400 m przez płotki kobiet (Joanna Linkiewicz)
2:30-9:45 łucznictwo, od 1/8 do finału mężczyzn (Sławomir Napłoszek)
2:40 lekkoatletyka, eliminacje skoku o tyczce mężczyzn (Piotr Lisek, Paweł Wojciechowski, Robert Sobera)
2:50 lekkoatletyka, eliminacje 800 m mężczyzn (Marcin Lewandowski, Patryk Dobek, Mateusz Borkowski)
3:37 pływanie, finał 200 m grzbietowym kobiet (Laura Bernat)3:30 pływanie, finał 100 m motylkowym mężczyzn (Paweł Korzeniowski, Jakub Majerski)
3:45 lekkoatletyka, eliminacje 100 m przez płotki kobiet (Klaudia Siciarz, Pia Skrzyszowska)
4:11 pływanie, półfinały 50 m dowolnym mężczyzn (Paweł Juraszek, Konrad Czerniak)
4:32 pływanie, półfinały 50 m dowolnym kobiet (Katarzyna Wasick)
4:50 podnoszenie ciężarów, mężczyźni do 96 kg (Bartłomiej Adamus)5:03-11:51 boks, 1/8 finału mężczyzn do 63 kg (Damian Durkacz)
6:06-12:24 boks, ćwierćfinały kobiet do 75 kg (Elżbieta Wójcik)
12:45 lekkoatletyka, półfinały 100 m przez płotki kobiet (Klaudia Siciarz, Pia Skrzyszowska)
12:50 podnoszenie ciężarów, finał mężczyzn do 96 kg (Bartłomiej Adamus)
13:15 lekkoatletyka, finał rzutu dyskiem (Piotr Małachowski, Bartłomiej Stój)
13:50 lekkoatletyka, półfinały 800 m kobiet (Joanna Jóźwik, Angelika Sarna, Anna Wielgosz)
14:00/15:00 siatkówka plażowa, mecze lucky loserów (polskie pary)
14:35 lekkoatletyka, finał mieszanej sztafety 4x400 m
godziny nieznane, tenis, singiel mężczyzn (Hubert Hurkacz, Kamil Majchrzak)
godziny nieznane, tenis, singiel kobiet (Iga Świątek, Magda Linette)
godzina nieznane, tenis, debel kobiet (Magda Linette i Alicja Rosolska)

Niedziela, 1 sierpnia
0:30 golf, finał, 4. runda mężczyzn (Adrian Meronk)
0:45 jeździectwo, eliminacje drużynowe (Paweł Spisak, Małgorzata Cybulska, Joanna Pawlak)
1:30 jeździectwo, eliminacje indywidualne, trzecia sesja (Paweł Spisak, Małgorzata Cybulska, Joanna Pawlak)
2:00 siatkówka, Polska - Kanada
2:00-15:50 siatkówka plażowa, mecze 1/8 finału mężczyzn (polskie pary)
2:10 lekkoatletyka, eliminacje rzutu młotem kobiet - grupa A (Joanna Fiodorow, Anita Włodarczyk, Malwina Kopron)
2:40 lekkoatletyka, eliminacje biegu na 3000 m z przeszkodami kobiet (Alicja Konieczek, Aneta Konieczek)
3:30 pływanie, finał 50 m dowolnym mężczyzn (Paweł Juraszek, Konrad Czerniak)
3:35 lekkoatletyka, finał pchnięcia kulą kobiet (Paulina Guba, Klaudia Kardasz)
3:37 pływanie, finał 50 m dowolnym kobiet (Katarzyna Wasick)
3:40 lekkoatletyka, eliminacje rzutu młotem kobiet - grupa B (Joanna Fiodorow, Anita Włodarczyk, Malwina Kopron)
3:45 lekkoatletyka, eliminacje 400 m mężczyzn (Karol Zalewski)
3:55 gimnastyka artystyczna, finał skoku kobiet (Gabriela Sasnal)
4:00-10:15 boks, ćwierćfinały kobiet do 51 kg (Sandra Drabik)
4:36 pływanie, finały sztafety mężczyzn 4x100 m zmiennym (polska sztafeta)
4:43 pływanie, finał mieszana sztafeta 4x100 m (polska sztafeta)
4:50 lekkoatletyka, finał 100 m przez płotki kobiet (Klaudia Siciarz, Pia Skrzyszowska)
5:27 gimnastyka artystyczna, finał ćwiczeń na poręczach asymetrycznych kobiet (Gabriela Sasnal)
13:25 lekkoatletyka, półfinały 800 m mężczyzn (Marcin Lewandowski, Patryk Dobek, Mateusz Borkowski)
godziny nieznane, tenis, singiel mężczyzn (Hubert Hurkacz, Kamil Majchrzak)
godziny nieznane, tenis, singiel kobiet (Iga Świątek, Magda Linette)
godziny nieznane, tenis, debel kobiet (Magda Linette i Alicja Rosolska)

Poniedziałek, 2 sierpnia
2:00 lekkoatletyka, eliminacje rzutu młotem mężczyzn - grupa A (Paweł Fajdek, Wojciech Nowicki)
2:00-15:50 siatkówka plażowa, mecze 1/8 finału mężczyzn (polskie pary)
2:30 kajakarstwo klasyczne, eliminacje kobiet K1 200 m (Marta Walczykiewicz, Helena Wiśniewska)
2:35 lekkoatletyka, eliminacje 1500 m kobiet (Martyna Galant)
3:05 kajakarstwo klasyczne, eliminacje mężczyzn C2 1000 m (Wiktor Głazunow i Tomasz Barniak)
3:30 lekkoatletyka, eliminacje rzutu młotem mężczyzn - grupa B (Paweł Fajdek, Wojciech Nowicki)
4:00 gimnastyka artystyczna, finał ćwiczeń wolnych kobiet (Gabriela Sasnal)4:00 kajakarstwo klasyczne, eliminacje kobiet K2 500 m (Karolina Naja i Anna Puławska)
4:45 kajakarstwo klasyczne, ćwierćfinał kobiet K1 200 m (Marta Walczykiewicz, Helena Wiśniewska)
5:06 kajakarstwo klasyczne, ćwierćfinał mężczyzn C2 1000 m (Wiktor Głazunow i Tomasz Barniak)
5:45 kajakarstwo klasyczne, ćwierćfinał kobiet K2 500 m (Karolina Naja i Anna Puławska)
8:30 kolarstwo torowe, eliminacje sprintu drużynowego kobiet (Urszula Łoś, Marlena Karwacka)
9:50 kolarstwo torowe, pierwsza runda sprintu drużynowego kobiet (Urszula Łoś, Marlena Karwacka)
10:00 jeździectwo, finał drużynowy (Paweł Spisak, Małgorzata Cybulska, Joanna Pawlak)
11:00 kolarstwo torowe, wyścig o miejsca 7-8 sprintu drużynowego kobiet (Urszula Łoś, Marlena Karwacka)
11:03 kolarstwo torowe, wyścig o miejsca 5-6 sprintu drużynowego kobiet (Urszula Łoś, Marlena Karwacka)
11:06 kolarstwo torowe, wyścig o trzecie miejsce sprintu drużynowego kobiet (Urszula Łoś, Marlena Karwacka)
11:09 kolarstwo torowe, finał sprintu drużynowego kobiet (Urszula Łoś, Marlena Karwacka)
13:05 lekkoatletyka, półfinały 400 m mężczyzn (Karol Zalewski)
13:35 lekkoatletyka, półfinały 400 m przez płotki kobiet (Joanna Linkiewicz)
13:45 jeździectwo, finał indywidualny (Paweł Spisak, Małgorzata Cybulska, Joanna Pawlak)
godziny nieznane, tenis, debel kobiet (Magda Linette i Alicja Rosolska)

Wtorek, 3 sierpnia
2:05 lekkoatletyka, eliminacje 1500 m mężczyzn (Marcin Lewandowski, Michał Rozmys)
2:20 lekkoatletyka, eliminacje rzutu oszczepem kobiet - grupa A (Maria Andrejczyk)
2:30 kajakarstwo klasyczne, półfinał kobiet K1 200 m (Marta Walczykiewicz, Helena Wiśniewska)
2:44 kajakarstwo klasyczne, półfinał mężczyzn C2 1000 m (Wiktor Głazunow i Tomasz Barniak)
2:45 lekkoatletyka, eliminacje 400 m kobiet (Justyna Święty-Ersetic, Iga Baumgart-Witan, Natalia Kaczmarek)
3:23 kajakarstwo klasyczne, półfinał kobiet K2 500 m (Karolina Naja i Anna Puławska)
3:48 gimnastyka artystyczna, finał ćwiczeń na równoważni kobiet (Gabriela Sasnal)3:50 lekkoatletyka, eliminacje rzutu oszczepem kobiet - grupa B (Maria Andrejczyk)
4:37 kajakarstwo klasyczne, finał kobiet K1 200 m (Marta Walczykiewicz, Helena Wiśniewska)
4:48-11:35 boks, ćwierćfinały mężczyzn do 63 kg (Damian Durkacz)
4:54 kajakarstwo klasyczne, półfinał mężczyzn C2 1000 m (Wiktor Głazunow i Tomasz Barniak)
5:47 kajakarstwo klasyczne, półfinał kobiet K2 500 m (Karolina Naja i Anna Puławska)
6:50 podnoszenie ciężarów, mężczyźni do 109 kg (Arkadiusz Michalski)
8:58 kolarstwo torowe, eliminacje sprintu drużynowego mężczyzn (Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel, Patryk Rajkowski)
9:50 kolarstwo torowe, pierwsza sprintu drużynowego mężczyzn (Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel, Patryk Rajkowski)
10:35 kolarstwo torowe, wyścig o miejsca 7-8 sprintu drużynowego mężczyzn (Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel, Patryk Rajkowski)
10:38 kolarstwo torowe, wyścig o miejsca 5-6 sprintu drużynowego mężczyzn (Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel, Patryk Rajkowski)
10:41 kolarstwo torowe, wyścig o trzecie miejsce sprintu drużynowego mężczyzn (Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel, Patryk Rajkowski)
10:44 kolarstwo torowe, finał sprintu drużynowego mężczyzn (Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel, Patryk Rajkowski)
12:10 lekkoatletyka, eliminacje 110 m przez płotki mężczyzn (Damian Czykier)
12:15 lekkoatletyka, eliminacje pchnięcia kulą mężczyzn - grupa A (Michał Haratyk, Konrad Bukowiecki)
12:20 lekkoatletyka, finał skoku o tyczce mężczyzn (Piotr Lisek, Paweł Wojciechowski, Robert Sobera)
12:50 podnoszenie ciężarów, finał mężczyzn do 109 kg (Arkadiusz Michalski)
13:35 lekkoatletyka, finał rzutu młotem kobiet (Joanna Fiodorow, Anita Włodarczyk, Malwina Kopron)
13:40 lekkoatletyka, eliminacje pchnięcia kulą mężczyzn - grupa B (Michał Haratyk, Konrad Bukowiecki)
14:25 lekkoatletyka, finał 800 m kobiet (Joanna Jóźwik, Angelika Sarna, Anna Wielgosz)
godziny nieznane, siatkówka, ćwierćfinały (Polska)

Środa, 4 sierpnia
2:00-4:03 skateboarding, eliminacje - cztery biegi (Amelia Brodka)
2:00/3:00 siatkówka plażowa, ćwierćfinały mężczyzn (polskie pary)
2:00 lekkoatletyka, dziesięciobój mężczyzn, 100 m mężczyzn (Paweł Wiesiołek)
2:05 lekkoatletyka, eliminacje rzutu oszczepem mężczyzn - grupa A (Marcin Krukowski, Cyprian Mrzygłód)
2:35 lekkoatletyka, siedmiobój kobiet, 100m przez płotki (Adrianna Sułek)
2:55 lekkoatletyka, dziesięciobój mężczyzn, skok w dal (Paweł Wiesiołek)
2:58 kajakarstwo klasyczne, eliminacje kobiet C1 200 m (Dorota Borowska)
3:35 lekkoatletyka, eliminacje rzutu oszczepem mężczyzn - grupa B (Marcin Krukowski, Cyprian Mrzygłód)
3:35 lekkoatletyka, siedmiobój kobiet, skok wzwyż (Adrianna Sułek)
4:00 lekkoatletyka, półfinały 110 m przez płotki mężczyzn (Damian Czykier)
4:30 lekkoatletyka, finał 400 m przez płotki kobiet (Joanna Linkiewicz)
4:40 lekkoatletyka, dziesięciobój mężczyzn, pchnięcie kulą (Paweł Wiesiołek)
4:53 kajakarstwo klasyczne, ćwierćfinały kobiet C1 200 m (Dorota Borowska)
5:30 skateboarding, finał kobiet (Amelia Brodka)7:00 boks, półfinały kobiet do 51 kg (Sandra Drabik)
7:30 boks, półfinały kobiet do 69 kg (Karolina Koszewska)
9:10 kolarstwo torowe, keirin kobiet, pierwsza runda (Urszula Łoś, Marlena Karwacka)
10:00 wspinaczka sportowa, kwalifikacje na czas (Aleksandra Mirosław)
10:11 kolarstwo torowe, keirin kobiet, repasaże (Urszula Łoś, Marlena Karwacka)
11:00 wspinaczka sportowa, kwalifikacje bouldering (Aleksandra Mirosław)
11:30 lekkoatletyka, dziesięciobój mężczyzn, skok wzwyż (Paweł Wiesiołek)12:00 lekkoatletyka, półfinały 1500 m kobiet (Martyna Galant)
12:05 lekkoatletyka, siedmiobój kobiet, pchnięcie kulą (Adrianna Sułek)
12:30 lekkoatletyka, półfinały 400 m kobiet (Justyna Święty-Ersetic, Iga Baumgart-Witan, Natalia Kaczmarek)
13:00 lekkoatletyka, eliminacje biegu na 3000 m z przeszkodami kobiet (Alicja Konieczek, Aneta Konieczek)
13:15 lekkoatletyka, finał rzutu młotem mężczyzn (Paweł Fajdek, Wojciech Nowicki)
13:30 lekkoatletyka, siedmiobój kobiet, 200 m kobiet (Adrianna Sułek)
14:00/15:00 siatkówka plażowa, ćwierćfinały mężczyzn (polskie pary)
14:05 lekkoatletyka, finał 800 m mężczyzn (Marcin Lewandowski, Patryk Dobek, Mateusz Borkowski)
14:10 wspinaczka sportowa, kwalifikacje (Aleksandra Mirosław)
14:30 lekkoatletyka, dziesięciobój mężczyzn, 400 m mężczyzn (Paweł Wiesiołek)

Czwartek, 5 sierpnia
2:00 lekkoatletyka, dziesięciobój mężczyzn, 110 m przez płotki (Paweł Wiesiołek)
2:10 lekkoatletyka, eliminacje skoku wzwyż kobiet (Kamila Lićwinko)
2:40 lekkoatletyka, siedmiobój kobiet, skok w dal (Adrianna Sułek)
2:44 kajakarstwo klasyczne, półfinały kobiet C1 200 m (Dorota Borowska)
2:50 lekkoatletyka, dziesięciobój mężczyzn, rzut dyskiem - grupa A (Paweł Wiesiołek)3:00 siatkówka plażowa, półfinał mężczyzn (polska para)
3:00 lekkoatletyka, eliminacje sztafety 4x100m kobiet (Ewa Swoboda, Pia Skrzyszowska, Marlena Gola, Paulina Guzowska, Paulina Paluch, Klaudia Adamek, Marika Popowicz-Drapała)
3:55 lekkoatletyka, dziesięciobój mężczyzn, rzut dyskiem - grupa B (Paweł Wiesiołek)
4:05 lekkoatletyka, finał pchnięcia kulą mężczyzn (Michał Haratyk, Konrad Bukowiecki)
4:43 kajakarstwo klasyczne, finał kobiet C1 200 m (Dorota Borowska)
4:55 lekkoatletyka, finał 110 m przez płotki mężczyzn (Damian Czykier)
5:30 lekkoatletyka, siedmiobój kobiet, rzut oszczepem (Adrianna Sułek)
5:45 lekkoatletyka, dziesięciobój mężczyzn, skok o tyczce (Paweł Wiesiołek)
6:00 pięciobój nowoczesny kobiet, szermierka (Anna Maliszewska)
6:40 lekkoatletyka, siedmiobój kobiet, rzut oszczepem (Adrianna Sułek)
8:30 kolarstwo torowe, omnium mężczyzn, pierwszy wyścig (Szymon Sajnok)
9:06 kolarstwo torowe, keirin kobiet, ćwierćfinały (Urszula Łoś, Marlena Karwacka)
9:27 kolarstwo torowe, omnium mężczyzn, drugi wyścig (Szymon Sajnok)
9:30 lekkoatletyka, chód na 20 km mężczyzn (Łukasz Niedziałek)
9:30 pięciobój nowoczesny mężczyzn, szermierka (Łukasz Gutkowski, Sebastian Stasiak)
9:57 kolarstwo torowe, keirin kobiet, półfinały (Urszula Łoś, Marlena Karwacka)
10:07 kolarstwo torowe, omnium mężczyzn, trzeci wyścig (Szymon Sajnok)
10:37 kolarstwo torowe, keirin kobiet, finał miejsc 7-12 (Urszula Łoś, Marlena Karwacka)
10:45 kolarstwo torowe, keirin kobiet, finał 1-6 (Urszula Łoś, Marlena Karwacka)
10:55 kolarstwo torowe, omnium mężczyzn, finał (Szymon Sajnok)12:15 lekkoatletyka, dziesięciobój mężczyzn, rzut oszczepem - grupa A (Paweł Wiesiołek)
12:25 lekkoatletyka, eliminacje sztafety 4x400 m kobiet
13:00 lekkoatletyka, półfinał 1500 m mężczyzn (Marcin Lewandowski, Michał Rozmys)
13:20 lekkoatletyka, dziesięciobój mężczyzn, rzut oszczepem - grupa B (Paweł Wiesiołek)
14:00 lekkoatletyka, finał 400 m mężczyzn (Karol Zalewski)
14:40 lekkoatletyka, dziesięciobój mężczyzn, 1500 m (Paweł Wiesiołek)
15:00 siatkówka plażowa, półfinał mężczyzn (polska para)
godziny nieznane, siatkówka, półfinały (Polska)
22:30 lekkoatletyka, chód na 50 km (Rafał Augustyn, Artur Brzozowski, Dawid Tomala)

Piątek, 6 sierpnia
2:44 kajakarstwo klasyczne, eliminacje mężczyzn C1 1000 m (Mateusz Kamiński)
3:15 kajakarstwo klasyczne, eliminacje kobiet K4 500 m (Karolina Naja, Anna Puławska, Justyna Iskrzycka, Helena Wiśniewska)
4:21 kajakarstwo klasyczne, ćwierćfinały mężczyzn C1 1000 m (Mateusz Kamiński)
7:00 boks, półfinały kobiet do 75 kg (Elżbieta Wójcik)
7:30 pięciobój nowoczesny kobiet, pływanie 200 m stylem wolnym (Anna Maliszewska)
7:32 boks, półfinały mężczyzn do 63 kg (Damian Durkacz)
8:45 pięciobój nowoczesny kobiet, szermierka - dodatkowa runda (Anna Maliszewska)
9:16 kolarstwo torowe, 1/32 finału sprintu indywidualnego kobiet (Urszula Łoś, Marlena Karwacka)
9:30 lekkoatletyka, chód na 20 km (Katarzyna Zdziebło)
9:58 kolarstwo torowe, 1/32 finału sprintu indywidualnego kobiet - repasaże (Urszula Łoś, Marlena Karwacka)
10:15 kolarstwo torowe, finał madison kobiet (Daria Pikulik, Wiktoria Pikulik)
10:15 pięciobój nowoczesny kobiet, jeździectwo (Anna Maliszewska)
10:30 wspinaczka sportowa, finał na czas (Aleksandra Mirosław)
11:06 kolarstwo torowe, 1/16 finału sprintu indywidualnego kobiet (Urszula Łoś, Marlena Karwacka)
11:30 wspinaczka sportowa, finał boulderingu (Aleksandra Mirosław)
11:53 kolarstwo torowe, 1/16 finału sprintu indywidualnego kobiet - repasaże (Urszula Łoś, Marlena Karwacka)
12:30 pięciobój nowoczesny kobiet, bieg przełajowy ze strzelaniem z pistoletu laserowego (Anna Maliszewska)
13:25 lekkoatletyka, eliminacje sztafety 4x400 m mężczyzn13:50 lekkoatletyka, finał rzutu oszczepem kobiet (Maria Andrejczyk)
14:10 wspinaczka sportowa, wielki finał (Aleksandra Mirosław)
14:35 lekkoatletyka, finał 400 m kobiet (Justyna Święty-Ersetic, Iga Baumgart-Witan, Natalia Kaczmarek)
14:50 lekkoatletyka, finał 1500 m kobiet (Martyna Galant)
15:30 lekkoatletyka, finał sztafety 4x100m kobiet (Ewa Swoboda, Pia Skrzyszowska, Marlena Gola, Paulina Guzowska, Paulina Paluch, Klaudia Adamek, Marika Popowicz-Drapała)

Sobota, 7 sierpnia
0:00 lekkoatletyka, maraton kobiet (Karolina Nadolska, Aleksandra Lisowska, Angelika Mach)
2:44 kajakarstwo klasyczne, półfinały mężczyzn C1 1000 m (Mateusz Kamiński)
3:00 siatkówka plażowa, mecz o brązowy medal mężczyzn (polska para)
3:14 kajakarstwo klasyczne, półfinał kobiet K4 500 m (Karolina Naja, Anna Puławska, Justyna Iskrzycka, Helena Wiśniewska)
4:30 siatkówka plażowa, pfinał mężczyzn (polska para)
4:31 kajakarstwo klasyczne, finał B mężczyzn C1 1000 m (Mateusz Kamiński)
4:39 kajakarstwo klasyczne, finał A mężczyzn C1 1000 m (Mateusz Kamiński)
5:00 kajakarstwo klasyczne, finał kobiet K4 500 m (Karolina Naja, Anna Puławska, Justyna Iskrzycka, Helena Wiśniewska)
6:30 siatkówka, mecz o trzecie miejsce (Polska)
7:15 boks, finał kobiet do 51 kg (Sandra Drabik)
7:30 pięciobój nowoczesny mężczyzn, pływanie 200 m stylem wolnym (Łukasz Gutkowski, Sebastian Stasiak)
8:15 boks, finał kobiet do 69 kg (Karolina Koszewska)
8:30 kolarstwo torowe, 1/8 finału sprintu indywidualnego kobiet (Urszula Łoś, Marlena Karwacka)
8:45 pięciobój nowoczesny mężczyzn, szermierka - dodatkowa runda (Łukasz Gutkowski, Sebastian Stasiak)
8:48 kolarstwo torowe, keirin mężczyzn, pierwsza runda9:13 kolarstwo torowe, 1/8 finału sprintu indywidualnego kobiet - repasaże (Urszula Łoś, Marlena Karwacka)
9:19 kolarstwo torowe, keirin mężczyzn, pierwsza runda - repasaże
9:39 kolarstwo torowe, ćwierćfinał sprintu indywidualnego kobiet (Urszula Łoś, Marlena Karwacka)
9:55 kolarstwo torowe, finał madison mężczyzn (Szymon Sajnok, Daniel Staniszewski)
10:15 pięciobój nowoczesny mężczyzn, jeździectwo (Łukasz Gutkowski, Sebastian Stasiak)
10:55 kolarstwo torowe, ćwierćfinał sprintu indywidualnego kobiet - drugi wyścig (Urszula Łoś, Marlena Karwacka)
11:15 kolarstwo torowe, ćwierćfinał sprintu indywidualnego kobiet - wyścig decydujący (Urszula Łoś, Marlena Karwacka)
12:30 pięciobój nowoczesny mężczyzn, bieg przełajowy ze strzelaniem z pistoletu laserowego (Łukasz Gutkowski, Sebastian Stasiak)
12:35 lekkoatletyka, finał skoku wzwyż kobiet (Kamila Lićwinko)13:00 lekkoatletyka, finał rzutu oszczepem mężczyzn (Marcin Krukowski, Cyprian Mrzygłód)
13:40 lekkoatletyka, finał 1500 m mężczyzn (Marcin Lewandowski, Michał Rozmys)
14:15 siatkówka, finał turnieju (Polska)
14:30 lekkoatletyka, finał sztafety 4x400 m kobiet
14:50 lekkoatletyka, finał sztafety 4x400 m mężczyzn

Niedziela, 8 sierpnia
0:00 lekkoatletyka, maraton mężczyzn (Marcin Chabowski, Adam Nowicki, Arkadiusz Gardzielewski)
3:00 kolarstwo torowe, omnium kobiet - pierwszy wyścig (Daria Pikulik)
3:18 kolarstwo torowe, półfinał sprintu indywidualnego kobiet - pierwszy wyścig (Urszula Łoś, Marlena Karwacka)
3:24 kolarstwo torowe, keirin mężczyzn, ćwierćfinały3:39 kolarstwo torowe, półfinał sprintu indywidualnego kobiet - drugi wyścig (Urszula Łoś, Marlena Karwacka)
3:45 kolarstwo torowe, omnium kobiet - drugi wyścig (Daria Pikulik)
4:03 kolarstwo torowe, półfinał sprintu indywidualnego kobiet - wyścig decydujący (Urszula Łoś, Marlena Karwacka)
4:09 kolarstwo torowe, keirin mężczyzn, półfinały4:20 kolarstwo torowe, pierwszy wyścig finałowy sprintu indywidualnego kobiet (Urszula Łoś, Marlena Karwacka)
4:26 kolarstwo torowe, omnium kobiet - trzeci wyścig (Daria Pikulik)
4:45 kolarstwo torowe, drugi wyścig finałowy sprintu indywidualnego kobiet (Urszula Łoś, Marlena Karwacka)
4:51 kolarstwo torowe, keirin mężczyzn, finał 7-12
5:00 kolarstwo torowe, keirin mężczyzn, finał 1-6
5:05 kolarstwo torowe, finał sprintu indywidualnego kobiet (Urszula Łoś, Marlena Karwacka)
5:25 kolarstwo torowe, omnium kobiet - finał (Daria Pikulik)
7:15 boks, finał mężczyzn do 63 kg (Damian Durkacz)
7:45 boks, finał kobiet do 75 kg (Elżbieta Wójcik)
13:00: ceremonia zamknięcia

Igrzyska olimpijskie Tokio 2020 będą transmitowane w Polsce na antenach TVP i Eurosportu.

Przypomnijmy, że igrzyska olimpijskie w Tokio zostały przełożone na 2021 rok przez pandemię COVID-19.

Czytaj też:
Niepewność w Tokio, igrzyska mogą być zagrożone
Liczna grupa sportowców LGBT w Tokio

ZOBACZ WIDEO: To będą gorące igrzyska! Sofia Ennaoui zdradza jak przygotować się na starty w upalne dni
Ile medali Polska zdobędzie w Tokio?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (0)
    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×