KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Wrzuciła zdjęcie polskiej olimpijki. Podsumowała ją jednym zdaniem

Krystyna Pawłowicz to kolejna osoba, która zwróciła uwagę na zachowanie Zofii Noceti-Klepackiej. Znana z ciętego języka Sędzia Trybunału Konstytucyjnego zaskoczyła.

KK
Krystyna Pawłowicz ONS.pl / Jerzy Dabrowski / Na zdjęciu: Krystyna Pawłowicz
Zofia Noceti-Klepacka głośno mówi o swoich poglądach oraz przedstawia siebie jako osobę głęboko wierzącą. Reprezentantka Polski na igrzyskach olimpijskich w Tokio jest również zdeklarowaną przeciwniczką osób LGBT.

W ostatnim czasie na jej temat zrobiło się głośno. Najpierw za sprawą pewnej grafiki, która pojawiła się w mediach społecznościowych. Widać na niej Polkę, która zamiast żagla ma na desce krzyż.

Swoje komentarze pod nią zdecydowała się umieścić Jagna Marczułajtis. "Genialne!". "Ale jak to tak, bez chmurki ze słowami Jezus Chrystus!" - napisała była snowbordzistka, a obecnie posłanka PO.

Potem już sama Noceti-Klepacka wzięła sprawy w swoje ręce i taki gest należy mocno docenić i uszanować. W mediach społecznościowych zamieściła wspólne zdjęcie z naszą medalistką z Tokio Katarzyną Zillmann, która przyznała oficjalnie, że jest w związku z kobietą.

"Sport ponad wszystko. Brawo Kasia i cała załoga za srebrne medale dla Polski" - pisze Noceti-Klepacka przy fotografii. Tym gestem niejako zamknęła wszystkim usta.

Cały szum medialny związany z naszą windsurferką nie umknął uwadze Krystyny Pawłowicz. Sędzia Trybunału Konstytucyjnego również odniosła się do gestu naszej reprezentantki. "Pani Zofia Noceti-Klepacka imponuje mi" - napisała Pawłowicz, dodając zdjęcie naszej zawodniczki.

Noceti-Klepacka długo była kandydatką do medalu, ale finalnie zdobyć się go nie udało. Na to również zareagowała Pawłowicz odpowiadając jednemu z internautów, że "człowiek ważny, a nie medal".

Zobacz także:
Wspólne zdjęcie Klepackiej i Zillmann. "Sport ma łączyć, nie dzielić"
Jagna Marczułajtis kpiła z Zofii Noceti-Klepackiej. Mamy odpowiedź posłanki PO

ZOBACZ WIDEO: Coming out polskiej wioślarki podczas wywiadu. "Chciałabym żeby każdy na to spojrzał normalnie"
Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (30)
Zobacz więcej komentarzy (2)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×