Tokio 2020. Polski strzelec nie wystąpi w finale

Tomasz Bartnik nie awansował do finału karabinu małokalibrowego. Nasz reprezentant zajął 15. miejsce. Do decydującej rozgrywki kwalifikowało się ośmiu najlepszych zawodników.

Michał Piegza
Tomasz Bartnik Getty Images / Kevin C. Cox / Na zdjęciu: Tomasz Bartnik
Nie udało się Tomaszowi Bartnikowi wykonać założonego planu i awansować do finału igrzysk olimpijskich w Tokio. W kwalifikacjach w strzelaniu z karabinu małokalibrowego w trzech postawach 50 m Polak rywalizował z 38 zawodnikami.

Awans do finału mogło wywalczyć jedynie ośmiu najlepszych. Ostatecznie nasz reprezentant zajął 15. miejsce i zakończył udział w zawodach.