"Wtopa wtop". Poseł uderzył w TVP. Internauci zareagowali błyskawicznie

Kiedy w TVP Sport toczyła się walka Tadeusza Michalika zakończona zdobyciem olimpijskiego medalu, w otwartym kanale telewizji polskiej oglądaliśmy lekką atletykę.


Krzysztof Gieszczyk
Krzysztof Gieszczyk
Tomasz Zimoch (z lewej) WP SportoweFakty / Łukasz Trzeszczkowski / Na zdjęciu: Tomasz Zimoch (z lewej)
Polski zapaśnik, Tadeusz Michalik, sięgnął po brązowy medal w zapasach w stylu klasycznym w wadze do 97 kg. Jego rywal, Węgier Alex Gergo Szoke, nie miał szans w starciu z naszym zawodnikiem. To pierwszy zapaśniczy medal dla Polski od 1996 roku i igrzysk w Atlancie.

Nie wszyscy mieli okazję oglądać walkę Michalika. Jak poinformował Tomasz Zimoch - były komentator, a obecnie poseł - w TVP 1 oglądaliśmy w tym czasie zawody lekkoatletyczne.

"Tadeusz Michalik toczył walkę o brązowy medal w zapasach i go wywalczył (Wielkie Brawa!), a w I Programie TVP trwał wywiad z Norwegiem K.Warholmem!!! Olimpijski samobój! Wtopa wtop!" - napisał Zimoch na Twitterze (pisownia oryginalna).

ZOBACZ WIDEO: Zmiana składu sztafety przed finałem dała złoty medal? "Słabsi zawodnicy zostali wymienieni na szybszych"

Internauci zaraz zwrócili uwagę posłowi ruchu Polska 2050, że nie jest precyzyjny. Walkę pokazano w TVP Sport, dodatkowo okraszając ją m.in. komentarzem siostry Tadeusza Michalika. Mieli o tym informować prowadzący w TVP 1, czemu z kolei zaprzeczał Tomasz Zimoch.

Polityk twierdził, że walka Michalika powinna znaleźć się w TVP 1 i bronił swojego wpisu o wpadce TVP.

Tokio 2020. Tadeusz Michalik nie stracił serca do walki. I spełnił marzenie!

UE bije brawo Polsce. "Kolejny przykład brutalności Łukaszenki"

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×