Tokio 2020. Pięciobój nowoczesny. Maliszewska bez bonusu. Świetna seria Włoszki

Anna Maliszewska w rundzie bonusowej szermierki nie wykorzystała szansy i nie poprawiła swojej pozycji w klasyfikacji łącznej. Polka przegrała z Włoszką Eleną Micheli i przed jazdą konną plasuje się na 17. miejscu.

Michał Piegza
Anna Maliszewska PAP/EPA / TATYANA ZENKOVICH / Na zdjęciu: Anna Maliszewska
Nie udało się Annie Maliszewskiej zapunktować w rundzie bonusowej szermierki. Polka przegrała z Włoszką Elenę Micheli, która pokazała się z bardzo dobrej strony. Zawodniczka wygrała z rzędu 6 walk.

Dwa punkty, czyli 2 sekundy bonifikaty zdobyła ostatecznie Koreanka Kim Sehee, która pokonała Annikę Schleu. To właśnie Niemka po dwóch konkurencjach prowadzi w klasyfikacji łącznej. Maliszewska jest 17.

O 10:15 czasu polskiego rozpocznie się rywalizacja na parkurze. Później bieg łączony ze strzelaniem.

Klasyfikacja łączna po szermierce i pływaniu: 1. Annika Schleu (Niemcy) 274 pkt. 2. Kim Sehee (Korea Płd.) 246 pkt. 3. Natalya Coyle (Irlandia) 239 pkt. (..) 17. Anna Maliszewska (Polska) 208 pkt.

Tokio 2020. Kiedyś nie chciał o tym myśleć. Dawid Tomala mistrzem olimpijskim!

Po występie na parkurze Anna Maliszewska awansuje w klasyfikacji łącznej?