Znana polska para już po ślubie. Dzieli ich spora różnica wieku

Robert Karaś zapowiedział, że pod koniec roku weźmie ślub z Agnieszką Włodarczyk. W środę, 29 listopada para sformalizowała swój związek w Dubaju. Nie była dla nich przeszkodą spora różnica wieku.

JF
Robert Karaś i Agnieszka Włodarczyk Instagram / Na zdjęciu: Robert Karaś i Agnieszka Włodarczyk
Nieudane małżeństwo ma za sobą Robert Karaś. Triatlonista w 2012 roku wziął ślub z Natalią Ćwik, ale ostatecznie ich drogi się rozeszły. Po rozwodzie sportowiec poznał Agnieszkę Włodarczyk i między nimi zaiskrzyło.

Karaś nie jest związany z Ćwik od 2019, a rok później zaczął spotykać się z Włodarczyk. Ta miała za sobą zerwane zaręczyny z Mikołajem Krawczykiem, do których doszło w 2013. Z kolei w 2021 na świat przyszedł ich syn Milan. W marcu 2023 triatlonista zapowiedział, że szykuje się do drugiego w swoim życiu ślubu.

Ostatecznie para stanęła przed ślubnym kobiercem w środę, 29 listopada w Dubaju. Data ceremonii nie była znana, ale wszystko stało się jasne, gdy Włodarczyk opublikowała wpis na swoim oficjalnym koncie na Instagramie.

Tym samym Karaś i jego ukochana pokazali, że nie była dla nich przeszkodą spora różnica wieku. W końcu sportowiec w czwartek, 30 listopada skończył 35 lat, natomiast Włodarczyk 13 grudnia będzie świętować 43. urodziny.

Aktorka, a zarazem piosenkarka udowodniła już, że jest ogromnym wsparciem dla ukochanego. Kilka miesięcy temu sportowiec ustanowił rekord na dystansie dziesięciokrotnego Ironmana, ale zaliczył przy tym wpadkę dopingową. Mimo że wylał się na niego spory hejt, to jego ukochana nie odwróciła się od niego i wciąż go wspiera.

Przeczytaj także:
Włodarczyk i Karaś osiądą w Dubaju? Te słowa wiele wyjaśniają
Karaś ma zmysł fotografa. Zdjęcia Włodarczyk zrobiły furorę

ZOBACZ WIDEO: Tomasz Romanowski o walce z Damianem Janikowskim i kulisach gali na Narodowym
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×