Przełom w życiu polskiej medalistki olimpijskiej. Pokazała się publicznie z dziewczyną

Już od igrzysk olimpijskich Tokio 2020 nie jest żadną tajemnicą, że Katarzyna Zillmann jest w związku z kobietą. Wioślarka jednak ukrywała swoją partnerkę, ale w końcu pokazała się z Julią Walczak.

RC
Katarzyna Zillmann (z lewej) wraz z partnerką Julią Walczak Newspix / Aleksander Majdański / Na zdjęciu: Katarzyna Zillmann (z lewej) wraz z partnerką Julią Walczak
Katarzyna Zillmann w tym roku osiągnęła życiowy sukces. Podczas igrzysk olimpijskich Tokio 2020 wywalczyła srebrny medal w wioślarskiej czwórce podwójnej. To wtedy też głośno zrobiło się o jej życiu prywatnym.

26-latka po zdobyciu medalu w TVP pozdrowiła... swoją dziewczynę. Nasza wioślarka jest bowiem lesbijką i doszła do wniosku, że sukces na IO to najlepszy czas, aby publicznie się do tego przyznać.

Jej życiową partnerką jest Julia Walczak, która także trenuje sporty wodne. Po raz pierwszy pokazały się publicznie razem, a zrobiły to podczas premiery filmu "Wszystkie nasze strachy".
Fot. Instagram Fot. Instagram
Ten film akurat porusza temat homoseksualizmu. Opowiada o Danielu, który jest artystą, aktywistą, katolikiem i gejem. Pochodzi z małego miasteczka, w którym postanawia rozprawić się z homofobią.

Wicemistrzyni olimpijska nie kryje się ze swoją orientacją. Liczyła na doping całej Polski >>
"Kłamstwa i manipulacje". Klepacka odsłoniła kulisy spotkania w Tokio >>

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×