Takich emocji na torze dawno nie było! II runda Dobre Sklepy Motocyklowe Puchar Polski Pit Bike SM

Za nami półmetek zmagań na asfalcie. Rozpoczęcie wakacji zawodnicy Pit Bike uczcili na torze. Pogoda była iście wakacyjna, ale tak wielkich emocji chyba nikt się nie spodziewał!

AB
II runda Dobre Sklepy Motocyklowe Puchar Polski Pit Bike SM Materiały prasowe / II runda Dobre Sklepy Motocyklowe Puchar Polski Pit Bike SM

Ponad 30 stopni, pełne słońce i wielkie emocje, które zapewnili nam zawodnicy ścigający się na minimotocyklach YCF, MRF, Kayo oraz RXF. Za nami druga z czterech rund pucharowych. Zawodnicy Dobre Sklepy Motocyklowe wrócą jeszcze dwa razy na Kartodrom Bydgoszcz - 16 lipca i na finał 8 października. Po drodze jeszcze najważniejsze wyzwanie, czyli Mistrzostwa Polski Pit Bike SM- które zostaną rozegrane 3 i 4 września na Autodromie Słomczyn pod Warszawą.


- Runda w Starym Kisielinie przechodzi do historii, jako wyjątkowa - mówi Łukasz Pawlikowski, MX Otopit Toruń, organizator zawodów. - Łącznie 106 uczestników zawodów, a w tym 13 najmłodszych zapaleńców poniżej granicy wieku licencji w jazdach pokazowych, To nas cieszy najbardziej, bo właśnie oni zasilą szeregi zawodnicze w kolejnych latach, a poziom tych młodych, walecznych pasjonatów minimotocykli zasługuje na wielki podziw. Jeszcze raz dziękuję trenerom za ich przygotowanie i propagowanie naszej dyscypliny. Razem możemy więcej!

II runda Dobre Sklepy Motocyklowe Puchar Polski Pit Bike SM II runda Dobre Sklepy Motocyklowe Puchar Polski Pit Bike SM
Na torze w Starym Kisielinie licznie zgromadzili się kibice, rodzice i fani dyscypliny, zawsze wspierają także partnerzy, którzy bacznie obserwują zawodników.

- Cieszymy się niezmiennie, że Valvo-Tect, bezpośredni importer olejów Valvoline i Valvoline Polska możemy już drugi rok uczestniczyć w projekcie zawodów Pit Bike i wspierać tą wspaniałą inicjatywę, która zrzesza coraz więcej uczestników. Z przyjemnością patrzy się, mimo że temperatura w słońcu sięga ponad 30 stopni, jak zawodniczki i zawodnicy w różnych klasach i wieku oddają się swoim pasjom i wylewają siódme poty na torze. Jako sponsorzy widzimy, że poziom samej organizacji i samych zawodników idzie w górę- podkreśla Arkadiusz Bas, Valvo-Tect.

Kolejna runda Dobre Sklepy Motocyklowe Pucharu Polski Pit Bike SM już 16 lipca na bydgoskim Kartodromie, wszystkie informacje tradycyjnie na stronie organizatora zawodów: https://zawodypitbike.pl/

II runda Dobre Sklepy Motocyklowe Puchar Polski Pit Bike SM II runda Dobre Sklepy Motocyklowe Puchar Polski Pit Bike SM
Zwycięzcy II rundy Dobre Sklepy Motocyklowe Puchar Polski Pit Bike SM Stock 90 1. Nikodem SOBIERAJSKI 2. Olaf KOZŁOWSKI 3. Antoni GURAL Stock 125 1. Stanisław BRYŁA 2. Bartosz BAMBECKI 3. Antoni KUPTEL

Pit Ladies
1.Latika OPALIŃSKA
2. Antonina ROGALSKA
3. Aleksandra KOTOWSKA

Stock 125
1. Mateusz MOLIK
2. Igor TESKE
3. Maksymilian PALMOWSKI

Lite 150
1. Michał ZIELIŃSKI
2. Piotr ZAMIATAŁA
3. Szymon KADZISZEWSKI

Stock 150
1. Patryk STANKIEWICZ
2. Oscar KUBICKI
3. Norbert TARGOSZ

Super Pit
1. Adrian SOJA
2. Marcin BURZYŃSKI
3. Sławomir BŁAWAT

Masters
1. Cezary CZAPLUK
2. Piotr KUPTEL
3. Rafał WALASIEWICZ

MiniGP
1. William FORSTNER
2. Julia JANTARSKA
3. Mateusz KIJOWSKI

Klasyfikacja Teamów Sponsorskich
1. Olsztyn Racing
2. IRON OK2RACE
3, Sil Academy

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×