Żużel. Pech nie opuszcza GKM-u Grudziądz. Kluczowy zawodnik opuścił tor w karetce

Norbert Krakowiak w spotkaniu z zielona-energia.com Włókniarzem Częstochowa zdobył 17 punktów i poprowadził swój zespół do zwycięstwa. We wtorek pechowo zakończył mecz w Lesznie. Zawodnik po upadku zdecydował o wycofaniu się z zawodów.

Jakub Fordon
Jakub Fordon
Norbert Krakowiak po upadku WP SportoweFakty / Dawid Franek / Na zdjęciu: Norbert Krakowiak po upadku
Norbert Krakowiak w miniony weekend poprowadził ZOOleszcz GKM Grudziądz do zwycięstwa w meczu z zielona-energia.com Włókniarzem Częstochowa zdobywając 17 punktów. We wtorek wraz z drużyną U24 udał się do Leszna na spotkanie U-24 Ekstraligi.

W swoim pierwszym starcie zawodnik z Grudziądza okazał się minimalnie lepszy od Jespera Knudsena. Po biegu Krakowiak zahaczył o bandę i uderzył mocno o tor. Żużlowiec gości wstał jednak o własnych siłach i udał się do parku maszyn.

W kolejnych startach 22-latek nie pojawił się jednak na torze. Krakowiak zdecydował się wycofać z zawodów po upadku w pierwszym biegu. Ostatecznie zawodników przyjezdnych opuścił tor w karetce i udał się do szpitala na badania, o czym poinformował klub z Grudziądza.

"Z zawodów wycofał się Norbert Krakowiak. "Norbi" upadł po kolizji z Jesperem Knudsenem już po zakończeniu swojego pierwszego wyścigu, ale na szczęście skończyło się "tylko" na ogólnych potłuczeniach." - poinformował ZOOleszcz GKM za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Przeczytaj także:
Poświęcenie Jakuba Jamroga. To nie było zwykłe zbiegnięcie z toru
Chcieli zawodników, którzy trafili do ich rywali. Menadżer mówi o powodach

ZOBACZ WIDEO Kontuzje w ostatnich dwóch latach zabrały mu walkę o tytuł. Teraz ma plan "krok po kroku"


KUP BILET NA 2024 ORLEN FIM Speedway Grand Prix of Poland - Warsaw -->>
Czy Norbert Krakowiak wystąpi w najbliższym spotkaniu ZOOleszcz GKM-u Grudziądz?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×