Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Żużel. Wilki bez zdecydowanego lidera. Tym razem żaden z seniorów Orła nie zawiódł [NOTY]

H.Skrzydlewska Orzeł Łódź pewnie wygrał przed własną publicznością z Cellfast Wilkami Krosno. Duża w tym zasługa seniorów gospodarzy, gdyż tym razem wszyscy z nich pokazali się z naprawdę dobrej strony.

Michał Juraszek
Michał Juraszek
Brady Kurtz WP SportoweFakty / Adrian Skorupski / Na zdjęciu: Brady Kurtz
Noty dla zawodników H.Skrzydlewska Orła Łódź:

Brady Kurtz 5. Dobry występ Australijczyka, który w czterech startach zdobył 8 punktów z bonusem. Nie był nieomylny, ale jechał bardzo ambitnie. Nie pojechał w biegach nominowanych, aczkolwiek Orzeł był już wtedy pewny zwycięstwa.

Luke Becker 4+. Miał sporo dobrych momentów, ale też dwa nieco słabsze. Mimo wszystko pokazał się z dobrej strony i może być zadowolony ze swojej postawy.

Norbert Kościuch 4. Wreszcie pokazał coś więcej. Przede wszystkim był znacznie szybszy niż w poprzednich meczach, a miało to też przełożenie na jego dorobek, gdyż łącznie zdobył 7 punktów z 3 bonusami. Słabiej spisał się dopiero w ostatnim starcie. Mimo wszystko był to dobry występ w jego wykonaniu.

ZOBACZ WIDEO Mariusz Staszewski: Odpalimy i jeszcze dopiszemy punkty do tabeli

Marcin Nowak 5+. Najlepszy zawodnik Orła w spotkaniu z Wilkami. Zaczął od "jedynki" z bonusem, jednak później był nie do złapania. Szybki, waleczny i skuteczny. Świetny występ.

Niels Kristian Iversen 5. Bardzo dobry mecz w jego wykonaniu. Nie wyszedł mu jeden bieg, jednak w pozostałych startach był szybki i skuteczny. Zdecydowanie zrobił swoje.

Mateusz Dul 1+. Zdobył punkty z bonusem w biegu młodzieżowym, jednak później nie zdołał poprawić swojego dorobku.

Nikodem Bartoch 1+. Podobnie jak Dul, wywalczył punkty w wyścigu juniorskim, wyraźnie przegrywając z Franciszkiem Karczewskim, a w kolejnych startach nie był w stanie poprawić wyniku.

Aleksander Grygolec bez oceny. Pojawił się na torze tylko raz w połowie zawodów, aczkolwiek choć nie zdobył punktów, to bardzo ambitnie walczył z Karczewskim i Lebiediewem.

Noty dla zawodników Cellfast Wilków Krosno:

Tobiasz Musielak 4. Zaczął od przekonującego zwycięstwa, ale w kolejnych startach był znacznie wolniejszy. Punktował, jednak nie uniknął błędów. Dość dobry występ, ale stać go na więcej.

Vaclav Milik 4. Czech z kolei rozpoczął słabo, a lepiej radził sobie w dalszej fazie spotkania, jednak i stać go na lepszą jazdę. Solidna postawa, ale z pewnością nie zachwycił.

Mateusz Szczepaniak 1. Wystąpił tylko w dwóch biegach, w których nie zdobył żadnych punktów i na tym zakończył się jego udział w tym meczu. Tor w Łodzi ewidentnie mu nie pasuje, bowiem przed rokiem w starciu z Orłem również radził sobie kiepsko.

Rafał Karczmarz 1+. Zdobył dwa "oczka", aczkolwiek jedynym rywalem, którego pokonał był Mateusz Dul, z którym zresztą też miał problemy, gdyż wyprzedził go dopiero na ostatnich metrach.

Andrzej Lebiediew 4. Wygrał pierwszy i ostatni start, a w pozostałych biegach zdobywał tylko po punkcie. Stać go na zdecydowanie więcej. Z jego strony było w tym meczu zdecydowanie zbyt dużo przeciętnych momentów.

Franciszek Karczewski 4+. Świetny w jego wykonaniu był zwłaszcza początek spotkania, następnie nieco przygasł. Mimo wszystko zdobył 9 punktów w pięciu startach, co należy uznać za naprawdę dobry wynik.

Kacper Szopa 1. Ligowy debiut w barwach macierzystego klubu nie był w jego wykonaniu zbyt udany, gdyż nie zdobył żadnych punktów. Z pewnością zebrał jednak bardzo cenne doświadczenie.

Zobacz także: Żużel. Podczas GP przypomniał sobie czasy juniorskie. "To smutne"
Zobacz także: Żużel. O losach meczu decydował ostatni wyścig. Trio na wagę dwóch punktów

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (1)
 • Rache Zgłoś komentarz
  Do Lodzi na ratunek przybyla ekipa z Krosna.Wiadomosc to prosta jak sosna i jak brzoza radosna.Czy aby nie za pozno?
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×