Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Gdzie i kiedy oglądać żużel w telewizji? Sprawdź program

W tym tygodniu czekają nas emocje związane nie tylko z ligą polską. W planach mecz ligi szwedzkiej oraz 1. runda cyklu SEC na torze w Rybniku.

Szymon Michalski
Szymon Michalski
Bartosz Zmarzlik WP SportoweFakty / Tomasz Jocz / Na zdjęciu: Bartosz Zmarzlik
Zapraszamy również na nasz czwartkowy Magazyn PGE Ekstraligi (godz. 13:00). Prowadzący program Marcin Musiał rozmawia na bieżące tematy z przedstawicielami środowiska żużlowego.

Żużlowy rozkład na dni 27 czerwca - 3 lipca:

27 czerwca (poniedziałek):
10:15 - Magazyn PGE Ekstraligi (Canal+ Sport 5)
11:00 - PGE Ekstraliga: For Nature Solutions Apator Toruń - ZOOleszcz GKM Grudziądz (Eleven Sports 1)
12:35 - eWinner 1. Liga: ROW Rybnik - Abramczyk Polonia Bydgoszcz (Canal+ Sport 5)
15:35 - PGE Ekstraliga: zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa - Moje Bermudy Stal Gorzów (Canal+ Sport 5)
18:20 - Magazyn PGE Ekstraligi (Canal+ Sport 5)
20:00 - PGE Ekstraliga: Fogo Unia Leszno - Motor Lublin (Canal+ Sport 5)
21:00 - Magazyn PGE Ekstraligi (NA ŻYWO, Eleven Sports 1)

28 czerwca (wtorek):
0:00 - PGE Ekstraliga: Arged Malesa Ostrów - Betard Sparta Wrocław (Eleven Sports 2)
3:00 - Magazyn PGE Ekstraligi (Eleven Sports 2)
11:00 - PGE Ekstraliga: Arged Malesa Ostrów - Betard Sparta Wrocław (Eleven Sports 1)
13:20 - Magazyn PGE Ekstraligi (Canal+ Sport 5)
17:35 - eWinner 1. Liga: H.Skrzydlewska Orzeł Łódź - Cellfast Wilki Krosno (Canal+ Sport 5)
20:00 - eWinner 1. Liga: ROW Rybnik - Abramczyk Polonia Bydgoszcz (Canal+ Sport 5)
21:00 - Magazyn PGE Ekstraligi (Eleven Sports 1)
22:00 - Podsumowanie Grand Prix Polski w Gorzowie (Eurosport 1)
22:30 - Magazyn eWinner 1. Ligi (PREMIERA, Canal+ Sport 5)

29 czerwca (środa):
0:00 - PGE Ekstraliga: For Nature Solutions Apator Toruń - ZOOleszcz GKM Grudziądz (Eleven Sports 2)
10:00 - Magazyn PGE Ekstraligi (Eleven Sports 1)
10:10 - Magazyn eWinner 1. Ligi (Canal+ Sport 5)
11:00 - PGE Ekstraliga: For Nature Solutions Apator Toruń - ZOOleszcz GKM Grudziądz (Eleven Sports 1)
11:30 - Podsumowanie Grand Prix Polski w Gorzowie (Eurosport 1)
12:35 - eWinner 1. Liga: H.Skrzydlewska Orzeł Łódź - Cellfast Wilki Krosno (Canal+ Sport 5)
13:00 - Podsumowanie Grand Prix Polski w Gorzowie (Eurosport 2)
15:35 - Magazyn PGE Ekstraligi (Canal+ Sport 5)
17:10 - Magazyn eWinner 1. Ligi (Canal+ Sport 5)
17:45 - PGE Ekstraliga: Fogo Unia Leszno - Motor Lublin (Canal+ Sport 5)
18:00 - Podsumowanie Grand Prix Polski w Gorzowie (Eurosport 2)
20:35 - eWinner 1. Liga: Trans MF Landshut Devils - Aforti Start Gniezno (Canal+ Sport 5)
21:00 - Magazyn PGE Ekstraligi (Eleven Sports 1)

30 czerwca (czwartek):
0:00 - PGE Ekstraliga: Arged Malesa Ostrów - Betard Sparta Wrocław (Eleven Sports 2)
3:00 - Magazyn PGE Ekstraligi (Eleven Sports 2)
11:00 - PGE Ekstraliga: Arged Malesa Ostrów - Betard Sparta Wrocław (Eleven Sports 2)
12:35 - 2. Liga Żużlowa: Bedmet OK Kolejarz Opole - SpecHouse PSŻ Poznań (Canal+ Sport 5)
13:00 - Magazyn PGE Ekstraligi na WP SportoweFakty
15:30 - Magazyn eWinner 1. Ligi (Canal+ Sport 5)
16:00 - eWinner 1. Liga: Aforti Start Gniezno - ROW Rybnik (Canal+ Sport 5)
18:00 - Magazyn PGE Ekstraligi (Eleven Sports 1)
18:55 - Liga szwedzka: Vastervik Speedway - Eskulstuna Smederna (NA ŻYWO, Eleven Sports 1)
19:50 - Magazyn PGE Ekstraligi (Canal+ Sport 5)
21:00 - Magazyn PGE Ekstraligi (NA ŻYWO, Eleven Sports 1)
21:30 - Magazyn eWinner 1. Ligi (Canal+ Sport 5)
22:00 - Speedway+ (PREMIERA, Canal+ Sport 5)

1 lipca (piątek):
0:00 - PGE Ekstraliga: For Nature Solutions Apator Toruń - ZOOleszcz GKM Grudziądz (Eleven Sports 2)
9:00 - PGE Ekstraliga: For Nature Solutions Apator Toruń - ZOOleszcz GKM Grudziądz (Eleven Sports 1)
10:05 - Speedway+ (Canal+ Sport 5)
11:00 - Podsumowanie Grand Prix Polski w Gorzowie (Eurosport 1)
15:00 - Podsumowanie Grand Prix Polski w Gorzowie (Eurosport 2)
15:30 - Speedway+ (Canal+ Sport 5)
16:00 - eWinner 1. Liga: Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Stelmet Falubaz Zielona Góra (Canal+ Sport 5)
17:00 - Magazyn PGE Ekstraligi (Eleven Sports 1)
17:30 - PGE Ekstraliga: Moje Bermudy Stal Gorzów - ZOOleszcz GKM Grudziądz (NA ŻYWO, Eleven Sports 1)
18:15 - PGE Ekstraliga: zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa - Moje Bermudy Stal Gorzów (Canal+ Sport 5)
20:15 - PGE Ekstraliga: Betard Sparta Wrocław - zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa (NA ŻYWO, Eleven Sports 1)
21:00 - Speedway+ (Canal+ Sport 5)
22:00 - Podsumowanie Grand Prix Polski w Gorzowie (Eurosport 2)

2 lipca (sobota):
0:00 - PGE Ekstraliga: Moje Bermudy Stal Gorzów - ZOOleszcz GKM Grudziądz (Eleven Sports 2)
8:00 - PGE Ekstraliga: Betard Sparta Wrocław - zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa (Eleven Sports 2)
9:35 - eWinner 1. Liga: Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Stelmet Falubaz Zielona Góra (Canal+ Sport 5)
11:00 - PGE Ekstraliga: Moje Bermudy Stal Gorzów - ZOOleszcz GKM Grudziądz (Eleven Sports 2)
13:50 - 2. Liga Żużlowa: Metalika Recycling Kolejarz Rawicz - Bedmet OK Kolejarz Opole (NA ŻYWO, Canal+ Sport 5)
16:10 - eWinner 1. Liga: Abramczyk Polonia Bydgoszcz - H.Skrzydlewska Orzeł Łódź (NA ŻYWO, Canal+ Sport 5)
18:45 - 1. runda. indywidualnych mistrzostw Europy w Rybniku (NA ŻYWO, TVP Sport)
23:35 - 2. Liga Żużlowa: Metalika Recycling Kolejarz Rawicz - Bedmet OK Kolejarz Opole (Canal+ Sport 5)

3 lipca (niedziela):
0:00 - PGE Ekstraliga: Betard Sparta Wrocław - zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa (Eleven Sports 2)
7:45 - 1. runda. indywidualnych mistrzostw Europy w Rybniku (TVP Sport)
8:00 - PGE Ekstraliga: Moje Bermudy Stal Gorzów - ZOOleszcz GKM Grudziądz (Eleven Sports 2)
8:00 - PGE Ekstraliga: Betard Sparta Wrocław - zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa (Eleven Sports 1)
9:35 - eWinner 1. Liga: Stelmet Falubaz Zielona Góra - Trans MF Landshut Devils (Canal+ Sport 5)
11:00 - PGE Ekstraliga: Betard Sparta Wrocław - zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa (Eleven Sports 2)
13:40 - eWinner 1. Liga: Stelmet Falubaz Zielona Góra - Trans MF Landshut Devils (NA ŻYWO, Canal+ Sport 5)
13:55 - eWinner 1. Liga: Cellfast Wilki Krosno - ROW Rybnik (NA ŻYWO, Canal+ online)
16:00 - PGE Ekstraliga: Motor Lublin - For Nature Solutions Apator Toruń (NA ŻYWO, Canal+ Sport 5)
18:45 - PGE Ekstraliga: Arged Malesa Ostrów - Fogo Unia Leszno (NA ŻYWO, Canal+ Sport 5)
21:15 - Magazyn PGE Ekstraligi (NA ŻYWO, Canal+ Sport 5)
23:35 - eWinner 1. Liga: Abramczyk Polonia Bydgoszcz - H.Skrzydlewska Orzeł Łódź (Canal+ Sport 5)

Zobacz także:
Polski klub okazał się lojalny. Chcą pomóc Rosjaninowi
Zmiana terminów meczów 13. rundy PGE Ekstraligi

ZOBACZ WIDEO Rocznica fatalnego upadku, którego można było uniknąć
Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (1)
  • gibas Zgłoś komentarz
    NIE POWTARZAJCIE PROSZE MECZU ZIELONEJ GORY Z GDANSKIEM,BO TAK SIE UPODLILI ZE WSTYD NA CAŁA POLSKE--PSZENICA DO WYMIANY
    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×