Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Pogoda może spłatać figla. Mecze pod znakiem zapytania

Niestety panujące w Polsce upały to także większe ryzyko burz. Te pojawiać się mogą przez cały weekend. Opady deszczu mogą wpłynąć na organizację weekendowych imprez. Oto prognoza pogody na najbliższe dni.

DC
Na zdęciu: piorun Materiały prasowe / https://pixabay.com/ / Na zdęciu: piorun
Żużlowy weekend ma się rozpocząć w piątkowe popołudnie w Gorzowie. Na 18:00 wyznaczono rozpoczęcie pojedynku Moje Bermudy Stali z ZOOleszcz GKM Grudziądz.

Niestety przeprowadzenie tego spotkania stoi pod dużym znakiem zapytania. W Gorzowie padać może od godziny 14:00, aż do wieczora. O godzinie 18:00 temperatura powietrza nieznacznie przekroczy 20 stopni Celsjusza.

Z bardzo podobną aurą zmierzyć się będą musieli kibice we Wrocławiu. Rywalizację Betard Sparta Wrocław z zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa zaplanowano na 20:30. W stolicy Dolnego Śląska padać ma jednak od 17:00.

Według prognoz synoptyków burze w sobotę i niedzielę powinny osłabnąć. W całym kraju nadal będzie będzie bardzo ciepło, ale chłodniej niż w ostatnich dniach. Temperatura powietrza nie powinna przekraczać 30 stopni Celsjusza.

W sobotę żużlowcy ścigać się będą w Rawiczu, Bydgoszczy i Rybniku. W dwóch pierwszych miastach zaplanowano mecze ligowe, natomiast na Górnym Śląsku odbędzie się 1. finał SEC.

Prognoza pogody na piątek (za pogoda.wp.pl)

Gorzów
Wrocław
Prognoza pogody na sobotę (za pogoda.wp.pl): Rawicz
Bydgoszcz
Rybnik
Prognoza pogody na niedzielę (za pogoda.wp.pl): Zielona Góra
Krosno
Lublin
Poznań 
Daugavpils
Ostrów
Prognoza pogody na poniedziałek (za pogoda.wp.pl) Gniezno
ZOBACZ WIDEO To sekret dobrej dyspozycji Kołodzieja? "Gdybym mógł cofnąć czas, sprawiłbym sobie to wcześniej"


Oglądaj TAURON SEC tylko w TVP Sport
Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (1)
 • VIDOC Zgłoś komentarz
  Gorzów "Niestety przeprowadzenie tego spotkania stoi pod dużym znakiem zapytania. W Gorzowie padać może od godziny 22:00, aż do wieczora." Od tej godziny w Gorzowie niech sobie
  Czytaj całość
  pada aż do niedzieli rano.
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×