Żużel. GKM bez wyrazistych liderów. Tych nie brakowało po stronie gorzowian [NOTY]

Moje Bermudy Stal Gorzów pewnie pokonała przed własną publicznością ZOOleszcz GKM Grudziądz 54:36. Wśród przyjezdnych żaden z zawodników nie wybił się ponad przeciętność, z kolei w szeregach gospodarzy kolejny raz znakomicie spisali się liderzy.

Michał Juraszek
Michał Juraszek
Norbert Krakowiak na prowadzeniu WP SportoweFakty / Krzysztof Konieczny / Na zdjęciu: Norbert Krakowiak na prowadzeniu
Noty dla zawodników Moje Bermudy Stali Gorzów:

Szymon Woźniak 4+. Trzykrotnie zdobywał po jednym punkcie, co może nie wygląda imponująco, aczkolwiek warto podkreślić, że każdy z tych biegów kończył się zwycięstwem Stali w stosunku 4:2. Oprócz tego dołożył dwa indywidualne triumfy.

Anders Thomsen 5+. Bardzo dobry występ Duńczyka. Jedyne punkty stracił w czwartej serii. W pozostałych startach był bezbłędny.

ZOBACZ WIDEO Canal+ wywalczyło specjalne premie dla najczęściej wygrywających

Martin Vaculik 5+. Stracił tylko jeden punkt w czterech startach i kolejny raz był bardzo pewnym punktem swojej drużyny. Zdecydowanie zrobił to, czego się od niego oczekuje.

Patrick Hansen 1. Kryzys Duńczyka trwa w najlepsze. Dostał dwie szanse i dwukrotnie dojeżdżał do mety na ostatnim miejscu, po czym nie pojawił się więcej na torze. Wydaje się, że w najbliższych meczach może nie dostać zbyt wielu okazji do ścigania.

Bartosz Zmarzlik 5+. Kolejny świetny występ, choć nie był bezbłędny. Furorę zrobił w 13. biegu, gdy po trzecim okrążeniu myślał, że bieg się zakończył i zamknął gaz, przez co zbliżył się do niego Krzysztof Kasprzak. Dwukrotny mistrz świata zdał sobie jednak sprawę ze swojej pomyłki i... i tak wygrał ten wyścig.

Oskar Hurysz 1+. Zdobył jedno "oczko", gdyż w 4. biegu na tor upadł jadący przed nim Kacper Pludra.

Oskar Paluch 2+. Wygrał bieg młodzieżowy, a następnie zdobył jeszcze punkt, bowiem defekt na ostatnim wirażu odnotował Norbert Krakowiak. W ostatnim starcie nie poprawił już swojego dorobku, przegrywając z juniorem grudziądzkiego zespołu.

Wiktor Jasiński 3. Dostał szansę dopiero w drugiej części meczu, zaczynając od upadku i wykluczenia. Następnie pokazał się jednak z bardzo dobrej strony, najpierw zdobywając 2 punkty z bonusem, a na koniec dokładając do swojego dorobku jeszcze jedno "oczko".

Noty dla zawodników ZOOleszcz GKM-u Grudziądz:

Krzysztof Kasprzak 3+. W sześciu startach zdobył 9 punktów, a indywidualnie nie wygrał żadnego wyścigu. Nie był to zły występ, ale do dobrego też trochę brakowało.

Wiktor Rafalski bez oceny. Nie startował.

Frederik Jakobsen 3. Długo prezentował się całkiem solidnie, a ponadto w swoim czwartym starcie pokonał Bartosza Zmarzlika. Na koniec jednak mocno przygasł i zapisał przy swoim nazwisku dwa zera.

Przemysław Pawlicki 3+. Odnotował jedno zwycięstwo, pokonując Martina Vaculika, za co należy się mu pochwała, natomiast również w jego przypadku czegoś zabrakło, by powiedzieć, że spisał się naprawdę dobrze.

Kacper Pludra 2+. Dołożył do dorobku drużyny 4 "oczka" z dwoma bonusami. Początek nie był zbyt dobry w jego wykonaniu, lecz w drugiej części spotkania radził sobie nieco lepiej.

Kacper Łobodziński 2-. Zapunktował tylko w biegu młodzieżowym, a mecz zakończył się dla niego już po drugim starcie.

Norbert Krakowiak 2-. Nie był to dobry występ w jego wykonaniu. W pięciu startach zdobył bowiem tylko 4 punkty z bonusem. Oczekuje się od niego zdecydowanie więcej.

SKALA OCEN:
6 - fenomenalnie
5 - bardzo dobrze
4 - dobrze
3 - przeciętnie
2 - słabo
1 - bardzo słabo

Zobacz także: Żużel. Osłabione Wilki walczyły do końca, ale nie zdołały wywieźć z Niemiec nawet jednego punktu
Zobacz także: Żużel. Sprawdziła się fatalna przepowiednia Zmarzlika. Duńczyk musiał wymienić wszystko

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×