Żużel. Pech nie opuszcza GKM-u. Wydłuża się lista kontuzjowanych zawodników

Zdjęcie okładkowe artykułu: Facebook / chriswilliamw / Na zdjęciu: Chris Waennerstroem
Facebook / chriswilliamw / Na zdjęciu: Chris Waennerstroem
zdjęcie autora artykułu

Tak pechowego sezonu pod względem kontuzji w grudziądzkim zespole nie było już od dawna. W GKM-ie mówią już o czarnej serii, która niestety, ale stale powiększa się o kolejne nazwiska.

Z powodu kontuzji przedwcześnie sezon musiał zakończyć Nicki Pedersen, który walczy o powrót do pełnej sprawności. Na taki sam krok zdecydowali się dwaj krajowi żużlowcy - Krzysztof Kasprzak oraz Norbert Krakowiak, a lista kontuzjowanych jest znacznie większa, bowiem inni również odnosili mniejsze lub większe urazy.

W weekend ucierpiał kolejny zawodnik ZOOleszcz GKM-u Grudziądz, którego oglądaliśmy w rozgrywkach U-24 Ekstraligi - Chris Waennerstroem. Duńczyk upadł na torze w Holsted podczas zawodów Divison 1 i doznał złamania kręgów kręgosłupa.

To oznacza, że żużlowiec nie weźmie udziału we wtorkowym meczu GKM-u Grudziądz U-24 z Arged Malesą Ostrów U-24 i tym samym sezon ligowy w rozgrywkach do lat 24 zakończy z 21 biegami na koncie, w których wywalczył piętnaście punktów z bonusem. To dało mu średnią biegową 0,762.

Czytaj także: Wskazał zaskakującego zwycięzcę giełdy transferowej. "Wsadził kij w mrowisko" Błyskawiczny powrót do Ekstraligi po spadku? To wcale nie takie proste

Źródło artykułu:
Komentarze (1)
avatar
zulew
15.08.2022
Zgłoś do moderacji
0
3
Odpowiedz
Jaki pech, przecież GKM zakończył sezon.